reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Super. Gratuluję:-) doczekałaś się w końcu i Ty! Miło Cię witać wśród nas :-) chociaż ja już nie ciężarówka ale aż żal stąd odchodzić i poczekam z Wami na następną ciaze :-)
Czekaj kochana razem z nami ;) ja jutro już zaczynam 8tc+0 leci ten czas ale czuje się okropnie jak bym miała kaca mega mega wymioty,mdłości itp słabo ale wszystko zniosę aby było dobrze ;)
 
reklama
Dziewczyny, które jeszcze nie urodziły kiedy byłyście obejrzeć szpital położniczy? lekarz mnie dziś już wysłał a przecież to jeszcze 23,5 tygodnia - tochę się wystraszyłam :p

Nie byłam i nie pójdę, w sumie jakoś nie widzę potrzeby. Byliśmy tylko z mężem obczaić drogę i czas dojazdu oraz gdzie jest wejście :p bo to ogromny szpital, klinika
 
Zobacz załącznik 891507 Zobacz załącznik 891507 Dobry wieczór czy można do was dołączyć ;) 3 lata starań dwie stymulację ,3 transfery i w 3 były podane dwa zarodki 2BB i został z nami jeden mamy 7tc+5 serduszko pięknie bije termin porodu na 6 z @ a 8 z usg kwietnia ;)
Witaj serdeczne, Paulinka [emoji8] Urodzilam moją córeczkę 6.kwietnia [emoji6] Może też będziesz rodzić 6tego [emoji41] Gratuluję [emoji322]
 
reklama
Do góry