reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mnie to denerwuje w tych rozmiarach :-\ niby mam ułożone rozmiarami w szafkach, ale co z tego jak to nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością 50 z Lidla są jak 62 z innych marek :-D
Ja miałam odłożone 62 z Pepco i czekały na swoją kolej. Jak chciałam założyć ostatnio pajaca to okazał się być za mały i w konsekwencji nówka poszła do reklamówki z za małymi rzeczami. 5-10-15 tez mi się wydaje ma małe rozmiary bo kupiłam rampersa 62 i ledwo przez głowę przeszedł. Smyk ma ok rozmiarówkę.
 
Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy

Moja miala 9 miesiecy i nosila ten rozmiar przez ponad 4 miechy, a nie jest malym dzieckiem.

A ja wczoraj 74 z hm kupiłam [emoji85] Minio ma 2,5 miesiąca! Na długość są idealne tylko długie rękawki trochę duże ... Ale z hm kopertki 56 tez mu założę tylko ze dekolt do pępka ma [emoji23]
 
Ja z kolei kupiłam kilka używanych ciuszków, oczywiście wyprane ale zabawa się zaczęła jak zobaczyłam że zupełnie nie mają metek...:szok: chyba wcześniejsza Mama obcięła żeby nie drapały:tak:o_O Cóż, podejrzewam, że zanim się do jakiegoś dokopię to może być za mały.. na razie ułożone są na moje niedoświadczone oko :D

Ja właśnie przy tych ubraniach się taka głupia i niedoświadczona poczułam :p patrzę na nie i nie mam bladego pojęcia na jaki wiek mogłyby być :p
 
reklama
Do góry