Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Baby są super! !!!!A mi siu fifulki marzyly a ty mi zrujnowalas marzenia ;P
Ja siedzę w krzakach bo rzeczywiście forum jest nie ciężarówkoweDobry
Są tu jakieś ciężarówki czy tylko same mamuśki zostały?Przejrzałam kilka str wstecz i same Matki Polki tu widzę
![]()
Dobry
Są tu jakieś ciężarówki czy tylko same mamuśki zostały?Przejrzałam kilka str wstecz i same Matki Polki tu widzę
![]()
Doczytalam, ze Ty teraz strzelilas sobie naturalsa - gratuluje!! Coraz wiecej Was invitrowych mamusiek z naturalsami w brzuchuSą są, czekają na odrodzenie grupy [emoji12] ale chyba prędzej urodzę bo nieśmiałe jakieś [emoji6]Gratulacje! Który tc?
Doczytalam, ze Ty teraz strzelilas sobie naturalsa - gratuluje!! Coraz wiecej Was invitrowych mamusiek z naturalsami w brzuchu
U mnie dzis 13+4wg om, na usg maluchy starsze o ok tydzien![]()
Ja siedzę w krzakach bo rzeczywiście forum jest nie ciężarówkowe
Musimy tutaj na więcej ściągnąć.
Ale się super cieszę, że tutaj jesteś ze swoimi bliźniakami xxxx
Moja mi sie ciagnie jak flaki z olejemO tak! Dobra passa trwa [emoji6]
Za rok będę sie martwic o zabezpieczenie bo blastka czeka [emoji12]
U nas juz połowa, druga ciąża szybciej leci, zwłaszcza jak masz niemowlaka w domu [emoji85]

A ja dzisiaj w aplikacji patrzę a tam zaczynam trzeci trymestr[emoji33][emoji33][emoji33]Moja mi sie ciagnie jak flaki z olejem![]()
Pora sie szykowac i pakowacA ja dzisiaj w aplikacji patrzę a tam zaczynam trzeci trymestr[emoji33][emoji33][emoji33]
O matko kiedy to zleciało [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 949032
