reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, pomocy! Właśnie pakuję torbę do szpitala (kończymy 37 tydzień, więc już by wypadało) - ile par ciuszków dla dziecka potrzeba do szpitala i ile koszul dla siebie mam zapakować?
Wzięłam jedno opakowanie podkładów poporodowych dla siebie, 4 pary majtek siateczkowych i jedno opakowanie pieluszek jednorazowych dla Małej, wystarczy? Czy miałyście coś co polecacie, żeby koniecznie spakować? Niby mam listę ze szpitala co potrzeba ale ona jest tak rożna od tego co mówiły położne na szkole rodzenia (położne są z tego samego szpitala co lista...), że już się trochę pogubiłam...

Mi dowozili jedzenie [emoji23] po cc dostawałam suchary...
Dziewczyny juz chyba duzo napisały ja mogę dodać od siebie tantum rosa. Miałam cc ale z każda wizyta w Wc sie podmywałam tym i dawało super odswierzenie. Woda, duzo wody. Kubek, sztućce. Opaska na oczy i koreczki do uszu Jak wpadali goście to szybka drzemka

A która na początek , bo są kilka rodzaji?

Od 4 M i musisz wybadać która smakuje lepiej synkowi [emoji6]
 
reklama
Mi dowozili jedzenie [emoji23] po cc dostawałam suchary...
Dziewczyny juz chyba duzo napisały ja mogę dodać od siebie tantum rosa. Miałam cc ale z każda wizyta w Wc sie podmywałam tym i dawało super odswierzenie. Woda, duzo wody. Kubek, sztućce. Opaska na oczy i koreczki do uszu Jak wpadali goście to szybka drzemka



Od 4 M i musisz wybadać która smakuje lepiej synkowi [emoji6]

Jedzenie tez już mam zamówione, bo po ostatnim pobycie w szpitalu dwa lata temu byłam w szoku, że jeszcze tak to u nas wyglada w XXI wieku... Śniadanie o 9 a kolacja o 16, nie mówiąc już o jakości tych posiłków :-D:-D:-D nie wiem kto wpada na te genialne pomysły...
Kubek i sztućce - o tym zupełnie zapomniałam. Wizytami gości się na razie nie przejmuję, bo jest zakaz odwiedzin we wszystkich wrocławskich szpitalach z powodu grypy, tylko tatusiów wpuszczają.
Tantum rosa już mam, dzieki za pomoc!

Po co octanisept? Przecież w szpitalu mają...

Nie wiem co mają a czego nie, więc na wszelki wypadek wezmę... wiesz, u mnie na liście jest papier toaletowy, więc co tam dopiero octanisept! ;)
 
Dziewczyny, pomocy! Właśnie pakuję torbę do szpitala (kończymy 37 tydzień, więc już by wypadało) - ile par ciuszków dla dziecka potrzeba do szpitala i ile koszul dla siebie mam zapakować?
Wzięłam jedno opakowanie podkładów poporodowych dla siebie, 4 pary majtek siateczkowych i jedno opakowanie pieluszek jednorazowych dla Małej, wystarczy? Czy miałyście coś co polecacie, żeby koniecznie spakować? Niby mam listę ze szpitala co potrzeba ale ona jest tak rożna od tego co mówiły położne na szkole rodzenia (położne są z tego samego szpitala co lista...), że już się trochę pogubiłam...
Woda. Mi po porodzie strasznie się pić chciało. Dodatkowy ręcznik. A tak to nie bierz za dużo rzeczy, lepiej żeby ktoś Ci systematycznie donosił.
 
Jedzenie tez już mam zamówione, bo po ostatnim pobycie w szpitalu dwa lata temu byłam w szoku, że jeszcze tak to u nas wyglada w XXI wieku... Śniadanie o 9 a kolacja o 16, nie mówiąc już o jakości tych posiłków :-D:-D:-D nie wiem kto wpada na te genialne pomysły...
Kubek i sztućce - o tym zupełnie zapomniałam. Wizytami gości się na razie nie przejmuję, bo jest zakaz odwiedzin we wszystkich wrocławskich szpitalach z powodu grypy, tylko tatusiów wpuszczają.
Tantum rosa już mam, dzieki za pomoc!



Nie wiem co mają a czego nie, więc na wszelki wypadek wezmę... wiesz, u mnie na liście jest papier toaletowy, więc co tam dopiero octanisept! ;)
A ja po pobycie w szpitalu byłam zaskoczona ... pozytywnie. Tam gdzie rodzilambyło super jedzenie,a obiad mogłam sobie wybrać były dwa zestawy . Jak wróciłam do domu to brakowało mi tych gotowych smacznych a zarazem lekkostrawnych obiadów.
 
A ja po pobycie w szpitalu byłam zaskoczona ... pozytywnie. Tam gdzie rodzilambyło super jedzenie,a obiad mogłam sobie wybrać były dwa zestawy . Jak wróciłam do domu to brakowało mi tych gotowych smacznych a zarazem lekkostrawnych obiadów.
Ja co prawda wyboru nie mialam ale w sumie nie narzekalam. Te kilka dni idzie przeżyć a obiady byly na prawde smaczne. A sniadania i kolacje w sumie tez bo byla drobiowa wedlinka, pomidor a w piatek pasta twarozkowa
 
Dziewczyny a w kwesti rozszerzania diety msm pytanie. Chcę żeby Hubek jadl awokado, sama do niego tez musze sie przekonać z mezem ale jak mu podac? Czy np kawalki do kaszki i razem gotować, czy do zupki czy jak? Powinnam je poddac obrobce termicznej czy nie bo szczerze nie wiem jak sie za niego zabrać a i jak potem dlugo moge go przechowywac? Chodzi mi o napoczrte juz awokado
 
reklama
Do góry