reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam serdecznie! Jestem w upragnionej ciąży po 3 procedurach in vitro. Według OM jestem dziś w 7 t i 5 d ciąży, Dziś byłam na usg i CRL płodu wynosi 1,05 a serduszko bije z częstotliwością 108... Tylko 108 ;( Czy to nie za mało? Dodam, że serduszko usłyszeliśmy w 6 t i 4 d i wartość wynosiła dokładnie tyle samo .
Witaj!A co mówi lekarz?u mnie pamiętam bilo w tych okolicach coś 160 co nie znaczy że u ciebie jest coś zle
Jak się czujesz?
 
reklama
Witaj!A co mówi lekarz?u mnie pamiętam bilo w tych okolicach coś 160 co nie znaczy że u ciebie jest coś zle
Jak się czujesz?
W żaden sposób tego nie skomentował. Może dlatego, że nie jest moim lekarzem a dziś byłam tak "wyrywkowo" na usg bo miałam dość silne bóle i wizytę u swojego lekarza mam w przyszły wtorek.
 
Dziękuję;) Ja własnie w większości stron i artykułów znalazłam informację, że serduszko powinno bić powyżej 120 dlatego tak się zmartwiłam...
Wiem że łatwo mi się mówi czasami lepiej nie czytać A sama czytałam i do puki nie znalazłam jakiegoś artykułu który mnie nie uspokoi przewalilam kilka stron.
 
W hipp?
U nas sa tylko warzywa, oliwa i woda.
A w deserkach tylko owoce.
Hipp wg mnie to najlepsza marka jesli o sklady idzie.
A najlepsze że warzywa 40 % mięso to 10 % i dodatek ok 5 % A reszta to co? I mam jeszcze lososia z marchewka iziemniakiem to warzywa 65 % losos to 8% ... więc tak średnio to wypada przynajmniej u nas... mowa o obiadkach z hipp
 

Załączniki

  • 20190320_192330.jpg
    20190320_192330.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 38
A najlepsze że warzywa 40 % mięso to 10 % i dodatek ok 5 % A reszta to co? I mam jeszcze lososia z marchewka iziemniakiem to warzywa 65 % losos to 8% ... więc tak średnio to wypada przynajmniej u nas... mowa o obiadkach z hipp

U mnie nie ma w obiadkach ani sokow ani zageszczaczy. Nie wiem jak jest w PL, myslalam, ze jak tu hipp jest ok to tam tez...
 
Dziewczyny a są słoiczki jednoskładnikowe? My dopiero zaczniemy rozszerzać, a że mam małego alergika nie będę mogła od razu dawać miksów.
Karmenkaa gratuluję ciąży:). Zamiast czytać internety lepiej idź na spacer:). Ty będziesz spokojniejsza, a dzieciaczek dotleniony:).
 
Dziewczyny a są słoiczki jednoskładnikowe? My dopiero zaczniemy rozszerzać, a że mam małego alergika nie będę mogła od razu dawać miksów.
Karmenkaa gratuluję ciąży:). Zamiast czytać internety lepiej idź na spacer:). Ty będziesz spokojniejsza, a dzieciaczek dotleniony:).

Holle ma jednoskladnikowe. Ja zamawialam pasternak, brokol i cos jeszcze, ale nie pamietam.
 
reklama
U mnie nie ma w obiadkach ani sokow ani zageszczaczy. Nie wiem jak jest w PL, myslalam, ze jak tu hipp jest ok to tam tez...
W Es mają dokładnie ten sam skład czasem na 1 pozycji jest woda .... ( krem z dyni)
Nie podają ile % wody ale łatwo dodać no i jeśli jest na 1 miejscu to wiadomo że jest jej najwięcej.....
Ja uważam że słoiczki są super na wyjście i zawsze w rezerwie na dzień lenia ;);)
Chodź z sokiem z winogrona nie spotkałem się nigdy ani w Pl ani Es
Screenshot_20190320-204147_Chrome.jpg
Screenshot_20190320-204454_Chrome.jpg
Screenshot_20190320-204531_Chrome.jpg
 
Do góry