reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
W Es mają dokładnie ten sam skład czasem na 1 pozycji jest woda .... ( krem z dyni)
Nie podają ile % wody ale łatwo dodać no i jeśli jest na 1 miejscu to wiadomo że jest jej najwięcej.....
Ja uważam że słoiczki są super na wyjście i zawsze w rezerwie na dzień lenia ;);)
Chodź z sokiem z winogrona nie spotkałem się nigdy ani w Pl ani Es
Zobacz załącznik 953551Zobacz załącznik 953552Zobacz załącznik 953553
No nie ten sam, bo ani soku ani zageszczacza w hipp nie. W nestle czy Hero Baby juz tak, ale w Hipp i w Smileat nie ma.
 
U mnie nie ma w obiadkach ani sokow ani zageszczaczy. Nie wiem jak jest w PL, myslalam, ze jak tu hipp jest ok to tam tez...
Wydaje mi się że to się produkuje dla kraju... I takie kwiatki wychodzą... proszek vizir niemiecki jak się wysypie i ta polska wersję to granulki się różnią...
 
Dziewczyny A czy jak gotującej czy pasujecie wobiady i potem mrozicie czy pasteryzujecie to kiedy oliwę dajecie? Przed jedzeniem czy przed mrozeniem?
 
Mi już wszystko jedno czy będzie sn czy cc byle Mała była zdrowa, nie wiem czemu za mało przyrasta...
A przepływy masz sprawdzane co miesiąc ? Bierzesz regularnie witaminy ? Msm znajoma co jej corka miala hipitrofie,alr to chyba na jej wlasne zyczenie, witamin nue brala bo" dupa rośnie" a z hedzenuem tez sie oszczedzała. Twraz ma kolekne dziecko i jyz taka glupia nie byla.
każde dziecko inne, jedne małe drugie duże najważniejsze aby zdrowe. Ja mam tendencję do dużych dzieci , w ciąży przytyłan z małym 10 kg a on sam ważył ponad 4. Teraz ma prawie 4 miesiące i pewnie ponad 8. Ty masz dziewczynkę więc może od małego dba o figurę ;) wszystko będzie dobrze.
 
Dziewczyny A czy jak gotującej czy pasujecie wobiady i potem mrozicie czy pasteryzujecie to kiedy oliwę dajecie? Przed jedzeniem czy przed mrozeniem?
Ja daje jak przygotowuje. Gotuje na parze, potem blenduje z odrobiną wody w zależności co, trochę oliwy, porcjuje i wio do zamrazarki. Mrozilam w woreczkach na mleko a teraz w malych sloiczkach po ketchupie i tak mi najwygodniej
 
@Iskra_82 i jak sprawa z rehabilitacja sie ma? Ja w srode ide na prywatna rehabilitację metoda Vojty bo Hubus juz jest miesiąc w plecy. Wogolr żałuję teraz ze od razu nie bilam na prywatne rehabilitację bo z tych na nfz nie wiem czy cos jest.
 
reklama
@Iskra_82 i jak sprawa z rehabilitacja sie ma? Ja w srode ide na prywatna rehabilitację metoda Vojty bo Hubus juz jest miesiąc w plecy. Wogolr żałuję teraz ze od razu nie bilam na prywatne rehabilitację bo z tych na nfz nie wiem czy cos jest.
Nam właśnie leci 3 tydzień na nfz. Młodemu się średnio podoba, może dlatego że trafiliśmy na młodą, niedoświadczoną rehabilitantkę, która nie ma pomysłu na modyfikację ćwiczeń. Raz mieliśmy zastępstwo to był spokojny całą godzinę, a babka doskonale wiedziała co i jak ma robić. Ale postępy jakieś są. Najbardziej mu się podobają inne dzieci:), wpatruje się w nie jak w święty obrazek:D.
 
Do góry