reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewunka

Fanka BB :)
Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
[QUOTE="shaggy, post: 17819733, member: tfu tfu śpi biedunia moja w swym łóżeczku od 20 .
Oko lepiej
Temp opanowana
Dziąsła wysmarowane
Oby juto wstała jak nowa

reklama

goffa13

Rozwiązania
0
@Pixie_Dixie całkiem spoko ten wózek ty go masz? jak się prowadzi?już byłam zdecydowaną A teraz trochę mnie zaciekawił tylko ta raczka zabezpieczające mi się nie widzi

Pixie_Dixie

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Czytałam dużo opini na temat tego wózka i są różne ale przewaga pozytywów.U mnie już on odpada bo ponoć siedzonko rozkłada się tylko do pozycji poł leżącej.
Nie mam jeszcze, ale tez czytałam rożne opinie. Byłam za to w sklepie gdzie mieli oba i w easywalker wcale niżej sie nie rozkłada oparcie. Jest on tez ładniejszy ale mnie czeka jeszcze zakup Bugaboo donkey wiec 500 zł robi mi różnice a tez potrzebuje zapasowy wózek tylko do auta

Pixie_Dixie

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Czytałam dużo opini na temat tego wózka i są różne ale przewaga pozytywów.U mnie już on odpada bo ponoć siedzonko rozkłada się tylko do pozycji poł leżącej.
A w Fr juz nie rządzi Mclaren? Bo jak byłam to tylko takie spacerówki na dzielni sie liczyły

goffa13

Rozwiązania
0
Nie mam jeszcze, ale tez czytałam rożne opinie. Byłam za to w sklepie gdzie mieli oba i w easywalker wcale niżej sie nie rozkłada oparcie. Jest on tez ładniejszy ale mnie czeka jeszcze zakup Bugaboo donkey wiec 500 zł robi mi różnice a tez potrzebuje zapasowy wózek tylko do auta
A jakbyś nie patrzyła na pieniążki jaki byś wybrala?Nie mialamn okazji widzieć na żywo tych wózków więc narazie internrt

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test