reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My stosujemy już około miesiąca codziennie na noc i nic małemu nie jest i śpi spokojniej. Maly ma bardzi twarde dziasla , pociagajac palcem czyc kształt większości zębów. Wczoraj też miał dzień z małą ilością jedzenia ale on ma z czego schudnąć więc się nie martwiłam ;) pochwałę się ze mały ma 4,5 miesiąca a wazy 9200 :D
To mój 17 Będzie miał 8 miesięcy i tyle nie waży
 
reklama
Hubek dzis zjadł bardzo malo. W sunie wypil gdzies 300ml mm, zjadł kaszkę z bananem i 4 truskawkami ugotiwana na 150 ml wody. Byl 3 razy na cycku ale to tak troszke wypil. Czy to moge podpiac pod ew zabkowanie? I czy wy stosiealyscie te masci na zabki kiedy prxypuszxzalyscie ze moze chodzic o zabki? Bo ja nie mam stuprocentowej pewności ze to to i sugeruje sue tym co mówi mi logopeda. Do tego dochodzą okropbe noce choc Hubert generalnie źle śpi
U nas właśnie przy końcowym wychodzeniu ząbka miała zmniejszony apetyt znacznie, ale oczywiście dopiero przy drugim się zorientowałam [emoji16]
 
U nas właśnie przy końcowym wychodzeniu ząbka miała zmniejszony apetyt znacznie, ale oczywiście dopiero przy drugim się zorientowałam [emoji16]
To może u nas blisko jest ząbek :) mój mały jest pulchniutki ale też i długi bardzo. Pierwszy też tak rósł a teraz szczypiorek z niego...aż się boję go wysłać na dwór w czasie wiatru ;)
 
Wy tak o tych zębach, a ja właśnie mam ochotę wystrzelić siebie w kosmos i chyba dołączę do twierdzenia "to chyba zęby"... Moja od paru dni to tragedia... Zawsze źle spała, ale teraz do 4/5 i koniec, ślini się okropnie, wszystko bierze do buzi, ciągle na rączkach, jak jej zniknę z oczu to turbo dramat...
 
Wy tak o tych zębach, a ja właśnie mam ochotę wystrzelić siebie w kosmos i chyba dołączę do twierdzenia "to chyba zęby"... Moja od paru dni to tragedia... Zawsze źle spała, ale teraz do 4/5 i koniec, ślini się okropnie, wszystko bierze do buzi, ciągle na rączkach, jak jej zniknę z oczu to turbo dramat...
Wychodz z zalozenia... albo to zęby albo skok rozwojowy ... daje to nadzieję dla człowieka że to tylko chwilowy stan przejściowy ;) ja jak mój ma gorsze dni tp wyłączam się z życia... nawet nie gotuję bo jak on się kładzie to i ja... bo wiem ze to mój jedyny czas na odpoczynek , Tobie radzę zrobić podobnie. A czasami idzie zwariować ... ja prawie codziennie melise pije :p ostatnio mówię do męża " zapaż mi całe wiadro melisy i postaw zamiast wody do picia"
 
Wychodz z zalozenia... albo to zęby albo skok rozwojowy ... daje to nadzieję dla człowieka że to tylko chwilowy stan przejściowy ;) ja jak mój ma gorsze dni tp wyłączam się z życia... nawet nie gotuję bo jak on się kładzie to i ja... bo wiem ze to mój jedyny czas na odpoczynek , Tobie radzę zrobić podobnie. A czasami idzie zwariować ... ja prawie codziennie melise pije :p ostatnio mówię do męża " zapaż mi całe wiadro melisy i postaw zamiast wody do picia"

No z tym spaniem to jest z miesiąca na miesiąc gorzej, a od prawie 7 miesięcy sobie mówię "będzie lepiej" :hmm::o:-D i ciężko korzystać razem z nią, bo śpi rano pół godziny, więc to jedyna chwila na siku i kawę w spokoju, a potem sen TYLKO w wózku na spacerze, śpi tak długo jak wózek jedzie, dzisiaj 2 godziny 8km haha, gdy wejdę do domu i zatrzymam wózek do 5 minut pobudka.
A jak ten Twój straszy? Poprawił się coś?
 
reklama
My stosujemy już około miesiąca codziennie na noc i nic małemu nie jest i śpi spokojniej. Maly ma bardzi twarde dziasla , pociagajac palcem czyc kształt większości zębów. Wczoraj też miał dzień z małą ilością jedzenia ale on ma z czego schudnąć więc się nie martwiłam ;) pochwałę się ze mały ma 4,5 miesiąca a wazy 9200 :D
Toc to duże dziecię mój ma 9 m i 7 i pół kilo hehe
 
Do góry