reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aha i słuchaj po prostu swojej intuicji, obserwuj dziecko...jak widzisz że ma czerwone poliki, szarpie czapkę ze złością, ma spoconą główkę to widocznie czapka nie jest potrzebna
 
reklama
Mamusie kiedy przestałyście zakładać dzieciom czapki? Bo robi się coraz cieplej, dzisiaj w wózku zrobiła raban, nie wiem czy za ciepło jej było, czy zwykły bunt.
Ja już od paru dni nie zakładam. Gdzieś czytałam opinie jakiegoś pediatry który mówił że niby od 16 stopni jeśli jest przyjemnie i nie wieje jakoś znacząco. U nas jest ciepło. W spacerowce jest osłonięty... chodzi na dwór w body na krótki rękaw i albo cienka bluzeczka na to albo bluza rozpieta... trochę kieruje się sobą skoro ja idę na krótki rękaw radziecki czapki nie będę zakładać...
 
Spokojnych dziewczyny życzy Kajtek
IMG_20190419_134934.png
 
Dziewczyny jakieś rady na wymioty? Od drugiej w nocy Ją męczy. Na szczęście po łyczku wody pije. Czytałam też, że banan pomaga. Mam nadzieję, że samoistnie Jej minie, bo w Święta nie chcę Jej ciągać, tylko szpital, a tak źle nie jest tfu tfu
 
reklama
Dziewczyny jakieś rady na wymioty? Od drugiej w nocy Ją męczy. Na szczęście po łyczku wody pije. Czytałam też, że banan pomaga. Mam nadzieję, że samoistnie Jej minie, bo w Święta nie chcę Jej ciągać, tylko szpital, a tak źle nie jest tfu tfu
Elektrolity, smecta a kiedyś moja kuzynka dawała lokomotiv czy coś podobnego na podróże bo to przeciwwymiotne.
 
Do góry