reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja z innej beczki, macie jakieś pomysły na prezent dla dziadków z okazji 65 lat po ślubie? Tak, tak 65!! :-)) haha babcia już święta powinna zostać :-D bo prócz kosza z kawą, herbata i słodkościami nie mamy pomysłu :-( nie mają wspólnych pasji, zainteresowań itd. super zdrowi i sprawni
Po 65 latach razem to sesję u psychoanalityka :D.
A tak serio to jak zdrowi i sprawni to zafundujcie im limuzynę, randkę przy winie a jak starczy sił to jeszcze jakiś dancing:)
 
Każdy robi jak uważa i pewnie kilka lykow nie zaszkodzi.
Mój mały okropnie reaguje na butelkę z piwa raz zdarzył oblizać szyjke o matko jak mlaskal.
Nasz jak mial około 2 latka i dawał wujkowi piwo to w się dosłownie chwilę zagapiliśmy a on się odwrócił i chciał pić. A pewnie nawet i spróbował ;)
 
Kiedys wierzylo sie, ze niemowleta nie czuja bolu i operowalo sie bez znieczulenia. I tez przezywaly, co nie znaczy, ze to bylo madre lub dobre dla nich.
Każdy robi jak uważa... a uważasz że w tych super sokach dla dzieci co jest ... dużo cukru i owoce z dużą ilością " białka" czyli robaczkòw a prędzej czy później każde z naszych dzieci będzie je piło. Moj pije jabłkowy bo ma odwieczny problem z kupa. Prawda jest taka ze chemia jest była i będzie obecna w życiu każdego z nas. A uwierz mi ... matka ktorej Dziecko ma gorączkę x czasu wymioty itp zribi wszystko aby mu pomóc, jak to mówią tonący brzytwy się chwyta.
 
Ja z innej beczki, macie jakieś pomysły na prezent dla dziadków z okazji 65 lat po ślubie? Tak, tak 65!! :-)) haha babcia już święta powinna zostać :-D bo prócz kosza z kawą, herbata i słodkościami nie mamy pomysłu :-( nie mają wspólnych pasji, zainteresowań itd. super zdrowi i sprawni

A może małżeńską sesja zdjęciowa? Jeśli nie będą chcieli nigdzie jechać to fotograf może ją w domu/na podwórku/w mieszkaniu zrobić.
 
reklama
Do góry