reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Po sab simplex była bardzo szybko (ale trochę trwało dobranie odpowiedniej dawki, bo na początku dawaliśmy za niską), na działanie probiotyku trzeba trochę poczekać.
W Polsce jest espumisan i on ma różne stężenia, ale już nie pamiętam jakie. Wiem, że to niskie nie działało na Zosię.
Sab simplex przysłał nam znajomy z Niemiec.
Bo w espumisanie jest w zaleceniach polskich chyba 5 kropli 4 razy dziennie. Ja dawalam 15 cztery razy dziennie
 
reklama
Bo w espumisanie jest w zaleceniach polskich chyba 5 kropli 4 razy dziennie. Ja dawalam 15 cztery razy dziennie
Ja dawałam podobnie 4,5 razy dziennie po 15 kropli Sab simplexu. Z tego co pamiętam to espumisan miał dwie dawki stężenia i na początku podawałam ten słabszy i on nam nie pomógł. Później przeszłam na Sab simplex i było ok, ale położna mówiła o espumisanie o większym stężeniu, to była chyba 100, ale tego już nie próbowałam.
 
Ja również polecam bio gaia masaże.

Mamy już bio gaia, delicol i espumisan tylko espumisan można stosować dopiero od 1 miesiąca więc trochę się boję. Mają ma dopiero 8 dni, nie wiem czy to nie za szybko.

Jestes na siłaczka? Ostatnio wrzucilam tam filmik jak mi fizjoterapeutka kazala masowac brzuszek. My masowalismy czesto, mysle ze z 5 razy dziennie spokojnie. Do tego pomogly nam krople vivomixx i esoumisan

Nie, nie jestem w grupie. Nawet nie wiem kto jest adminem, żeby mógł mnie dodać. Możesz mi wysłać na priv ten filmik?
 
Mamy już bio gaia, delicol i espumisan tylko espumisan można stosować dopiero od 1 miesiąca więc trochę się boję. Mają ma dopiero 8 dni, nie wiem czy to nie za szybko.



Nie, nie jestem w grupie. Nawet nie wiem kto jest adminem, żeby mógł mnie dodać. Możesz mi wysłać na priv ten filmik?
Mozesz dawac espumisan bo pytalam o to doktorke bo sie tez balam wczesniej podac a ta ze spokojnie
 
Chyba zaczęłam jak mial 2 tygodnie, po pierwszej wizycie u pediatry bo mowie jej ze sie boję bo pisze ze od 1miesiacs a ta ze spokojnie

Dzisiejszą nocka przespana, daliśmy jej bio gaie oraz delicol, bo one są od pierwszych dni życia. Dzwoniłam do położnej i powiedziała, że możemy jej to dawać.
 
reklama
Do góry