reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Supcio Hubcio :D.
A Wy się jeszcze rehabilitujecie?
Tak. Ostatnio bylam prywatnie u fizjoterapeuty bo mnie strasznie te podpory a raczej ich brak gnebil i pani powiedziała że najlepiej jakby był rehabilitowany aż do momentu postawienia pierwszego kroku. Ale to nie zależy ode mnie bo my mamy rehabilikacje na NFZ
 
A ja się pochwalę :biggrin2: moj synek dlugo ociagal sie z wysokimi podporami i zaczal je robic przed świętami tj. Po skonczeniu 8 miesiaca a tydzień pozniej zaczal sam siadać :-) :) jeszcze tego nie robi perfekcyjnie ale robi
Super brawo!!Ja szybko musiałam za małym biegać.Siedziec i czolgac i potem zaraz raczkowac to już się w 6 /7miesiącu nauczył.Teraz mamy prawie 10 i z pchaczem śmiga
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj po wizycie. Obecnie 31tc, mała waży 1880 g, przepływy ok, ilość wód ok, szyjka trzyma.
Jedyne co to ja ledwo się ruszam, bo dotknął mnie zespół mięśnia gruszkowatego. Neurolog zapisał mi rehabilitację, ale z ciągle chorą Zosią nie mam kiedy.
Dobrze że z dzidzia ok a co to ten "zespol"?bardzo doskwiera?
 
Dobrze że z dzidzia ok a co to ten "zespol"?bardzo doskwiera?
Sama nie wiedziałam, że coś takiego jest, ale złapał mnie ogromny ból w pośladku, który promieniował na nogę. Poszłam do neurologa i po badaniu powiedział, że stawia na to. Możliwa przyczyna to rozszerzanie kości miednicy. Ból niestety mocno mi doskwiera, a jeszcze mam zakaz schylania się i podnoszenia, co przy Zosi jest prawie niewykonalne. Z łóżka schodzę jak 80 letnia kobieta o_O , jak jest mąż to mi pomaga.
 
Sama nie wiedziałam, że coś takiego jest, ale złapał mnie ogromny ból w pośladku, który promieniował na nogę. Poszłam do neurologa i po badaniu powiedział, że stawia na to. Możliwa przyczyna to rozszerzanie kości miednicy. Ból niestety mocno mi doskwiera, a jeszcze mam zakaz schylania się i podnoszenia, co przy Zosi jest prawie niewykonalne. Z łóżka schodzę jak 80 letnia kobieta o_O , jak jest mąż to mi pomaga.

Współczuje , miałam rwę kulszowa z Sara w ciąży i to była maskakra . Mogę podpytać ile będzie różnicy dokładnie między rodzeństwem ?
 
reklama
Do góry