reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak na pocieszenie tym, ktore czekaja na zabki - moja Lilka do 9go miesiaca nie miala ani jednego. Stan na dwa lata to 16 zebow i na razie spokoj. Najgorzej wspominamy gorne jedynki i potem kly. Duzo cierpliwosci i mala rada: zeby moha dawac stan podgoraczkowy, ale jesli przekracza 38C to nie dajcie sobie wmowic, ze to tylko zeby, bo na pewno cos wiecej jest na rzeczy. I jesli naprawde ewidentnie zabkuja i je boli, placza, to na noc polecam ibupfofen, zeby maluszkom ulzyc i zeby mogly odpaczac.
Mi pediatra powiedział A że gorączka 39 nie jest gorączka na ząbki.
 
reklama
Boże my jeszcze bez zębów :-)) Pokaż jak wygląda taki maluch z tyloma zębami hah. Martyna także tylko pełza, marudzi okropnie... wyjść do toalety nie mogę, bo syrena na całe osiedle, a o nocach nawet mi nie mów, dzisiaj 4:45 dzień dobry mamo i of corse pobudki na cycka co 2 godziny...więc to chyba taki czas :-)) na szczęście z jedzeniem też nie ma problemów, wszystko co jej dam to wsuwa.
Nie daje zrobić sobie zdjecia. Jak się śmieje A ja złapie za tel to się poważny robi i dupa z zębów
 
@Iskra_82 jak Wasze rozszerzanie diety? Wyszła na coś alergia?
Narazie je kaszki (jaglana, ryżowa i kukurydziana), indyk i królik, warzywa (ziemniak, batat, burak, marchew, pasternak, cukinia, brokuł, groszek, dynia, cebula), uwielbia awokado z cytryną:), owoce (jabłko, gruszka, śliwka, morela, borówka, arbuz, melon, banan, malina). Czasem coś wyskoczy na skórze (czerwone szorstkie plamy), ale schodzi po emoliencie więc się nie przejmuję. Ja pozwalam sobie na jajko co jakiś czas, piłam sok z cytrusów, przekąszam orzechy, a nawet jem truskawki:):):). I jest ok:):). Młody jeszcze nie jadł glutenu, ryb i jajka. Obecnie jesteśmy na wyjeździe i jedziemy na słoikach, więc dopiero po powrocie będziemy testować. No i nabiał muszę znów u siebie sprawdzić. Wczoraj dostał surowe jabłko (ja mam uczulenie) i nic mu nie było co mnie bardzo cieszy:).
A jak u Was?
 
Narazie je kaszki (jaglana, ryżowa i kukurydziana), indyk i królik, warzywa (ziemniak, batat, burak, marchew, pasternak, cukinia, brokuł, groszek, dynia, cebula), uwielbia awokado z cytryną:), owoce (jabłko, gruszka, śliwka, morela, borówka, arbuz, melon, banan, malina). Czasem coś wyskoczy na skórze (czerwone szorstkie plamy), ale schodzi po emoliencie więc się nie przejmuję. Ja pozwalam sobie na jajko co jakiś czas, piłam sok z cytrusów, przekąszam orzechy, a nawet jem truskawki:):):). I jest ok:):). Młody jeszcze nie jadł glutenu, ryb i jajka. Obecnie jesteśmy na wyjeździe i jedziemy na słoikach, więc dopiero po powrocie będziemy testować. No i nabiał muszę znów u siebie sprawdzić. Wczoraj dostał surowe jabłko (ja mam uczulenie) i nic mu nie było co mnie bardzo cieszy:).
A jak u Was?

Rewelacja! :-)) U Nas trochę mniej owoców (jabłko, gruszka, banan, śliwka malina), mięso identycznie, warzywa różne różniste już (Martyna też się trzęsie aż na awokado i brokuły) i kaszki bezglutenowe i glutenowe, ryż i teraz 3 dzień żółtko jaja. Jak na razie zero reakcji, lepiej jak było. Ja już tylko nie jem ryb, cytrusów i czekolady. Dzięki niej my też jemy zdrowiej, bo jemy razem, na parze, pieczone itd
 
reklama
Do góry