reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pytanie, który fotelik wybrać następny ? Bo mamy ten od wózka ale on za mały. Wiem temat był poruszany 1000 razy ale co miałam sobie zapisać to zapomniałam
 
reklama
Dziewczyny pytanie, który fotelik wybrać następny ? Bo mamy ten od wózka ale on za mały. Wiem temat był poruszany 1000 razy ale co miałam sobie zapisać to zapomniałam
Ja mam britax dualfix m i size z polecenia @nieagatka ale ogólnie miałam na niego chrapkę.Ten fotelik jest poprostu meeega.Jesli chcesz poczytać dużo się dowiesz z grupy na fb społeczność 8 gwiazdek
 
Dziewczyny pytanie, który fotelik wybrać następny ? Bo mamy ten od wózka ale on za mały. Wiem temat był poruszany 1000 razy ale co miałam sobie zapisać to zapomniałam
Ja polecam obrotowe, bo to mega wygoda. I przede wszytskim cos z atestami. Do 18kg masz dualfixa wlasnie, gb vaya jest podobno dobry, lub tanszy jane spin 360C.
No chyba, ze chcesz zwykly tylem to nie doradze konkretnego modelu, ale wybierz cos znanej, dobrej marki.
Ja mierzylam rozne i jak dla mnie britax jest rewelacyjny i bede go polecac, bo warto.
 
Też kupiliśmy britax tylko ten starszy model jestem zadowolona Marcys też .
Marcys ma 17 miesięcy i kawałka jabłka jeszcze nie dostała....
20190518_093724.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny muszę się pochwalić.Moja Lenka skończyła 10 miesięcy i od kilku dni próbowała sobie chodzić za rączkę, a dziś rano sama wstała bez podparcia i sama sobie przeszła do drugiego pokoju.Moje dziecko chodzi :-) Ja się pytam kiedy to zleciało? Przecież niedawno urodziłam... Zębów ma już 8 i idzie 9 masakra.
 
Dziewczyny muszę się pochwalić.Moja Lenka skończyła 10 miesięcy i od kilku dni próbowała sobie chodzić za rączkę, a dziś rano sama wstała bez podparcia i sama sobie przeszła do drugiego pokoju.Moje dziecko chodzi :-) Ja się pytam kiedy to zleciało? Przecież niedawno urodziłam... Zębów ma już 8 i idzie 9 masakra.
O jejku cudownie brawo dla Lenki
 
Dziewczyny muszę się pochwalić.Moja Lenka skończyła 10 miesięcy i od kilku dni próbowała sobie chodzić za rączkę, a dziś rano sama wstała bez podparcia i sama sobie przeszła do drugiego pokoju.Moje dziecko chodzi :-) Ja się pytam kiedy to zleciało? Przecież niedawno urodziłam... Zębów ma już 8 i idzie 9 masakra.
U nas zaraz rok i 4 zęby haha. Ale śmieję się, że wiecej nie potrzebuje bo z tymi świetnie sobie radzi. :p Pamietam jak mówiłam, że niech Marcelina chodzi szybko, ale z perspektywy czasu stwierdzam, że to nie było takje dobre...ona jest wszędzie :o:D
 
U nas zaraz rok i 4 zęby haha. Ale śmieję się, że wiecej nie potrzebuje bo z tymi świetnie sobie radzi. :p Pamietam jak mówiłam, że niech Marcelina chodzi szybko, ale z perspektywy czasu stwierdzam, że to nie było takje dobre...ona jest wszędzie :o:D
Ja chciałam by Lenka wcześnie chodziła,ale teraz wiem że niepotrzebnie :-) mam również wrażenie że ona jest wszędzie :-) ona wogole nie odpoczywa.Od kąd odkryła że można poruszać się samej gdzie ona chce to nawet raczkować już nie chcę tylko chodzi sobie sama.
Czy wasze dzieci też w fotelikach do karmienia nie chcą siedzieć ? Lena kiedyś lubiła a teraz nie chce,posiedzi 5 min i już się wykręca.Tak samo od pewnego czasu obiadki są fuj tylko mleko.
 
reklama
Dziewczyny, myślę nad zabawką na dzień dziecka i tak patrzą na mnie te zabawki z Dumel. Myślę o arce, statku pirackim a nawet taki domek jest. Czy któraś ma jakąś z tych zabawek?
Po głowie jeszcze chodzi mi fama z Fischer Price... Przy zabawkach to głupie. Chciałabym każda hahaha [emoji23]
 
Do góry