reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mustbe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To bardzo optymistyczne:) w jakim czasie po tej menopauzie udało się?
Endometrioza 3go stopnia wiec zasugerowano, ze to moze poprawic komorki. Nie wiem czy to zasluga menopauzy, ale mam corcie z tej jedynej peocedury ivf wiec zakladam, ze pomoglo.

reklama

goffa13

Rozwiązania
0
Miałam dziś histeroskopie diagnostyczna pani doktor od coś tam zaznaczyła i powiedziała że wyniki wysle mojej doktor prowadzącej bo noc nie może stwierdzić bo nie zna mojej historii leczenia .Jak tłumaczyłam na polski to przetłumaczył pseudo gruczolak ale te tłumaczenia różnie wychodzą.Troche się martwię ale myślę też że przecież po in vitro po pobieraniu komórek napewno są jakieś ślady. Jak myślicie?

Mustbe

Rozwiązania
0
Super:) ja dziś byłam na ocenie pęcherzyka przed 3 aid. Najpóźniej w piątek zabieg. Jak się teraz nie uda to pewnie też będę z tym probowac
Od razu podchodzilam do procedury. Jak konczylo sie dzialanie ostatniego zastrzyku zaczelam od razu zastrzyki do ivf. Miesiac po wygasnieciu menopauzy bylam w ciazy.

dżoasia

Rozwiązania
1
@dżoasia - imiona super. Mąż rewelacja. Twój stan psychiczny godny pozazdroszczenia (mleko, jakim cudem?!!) :)
Jeszcze tylko odczekać do powrotu do domu. A jak dziewczynki wagowo? Mówią Wam coś o wypisie, czy na razie w ogóle nie ma tematu?
Trzeba było zacisnąć poślady, poluzować cyce i mleko dać, przynajmniej tyle mogę teraz jeszcze dla nich zrobić. Chociaż chyba dużo szczęścia w tym miałam, bo nie dość, że pierwszy raz, nie mam dzieci przy sobie to jeszcze prawie w połowie ciąży i udało się dość solidnie rozkręcić, ściągam ok 1100-1200ml na dobę ;P

Dziewczynki ważyły 770 i 740g, dopiero odrabiają straty,dzisiaj ważyły 730 i 760g. Na początku lekarze mówili o ok 3-4 miesięcznym pobycie, więc jak dobrze pójdzie to zdążymy pooglądać polską złotą jesień na spacerach...

A jak twoje chłopaki się mają? Jak ty się spełniasz w roli mamusi? :)

goffa13

Rozwiązania
0
Trzeba było zacisnąć poślady, poluzować cyce i mleko dać, przynajmniej tyle mogę teraz jeszcze dla nich zrobić. Chociaż chyba dużo szczęścia w tym miałam, bo nie dość, że pierwszy raz, nie mam dzieci przy sobie to jeszcze prawie w połowie ciąży i udało się dość solidnie rozkręcić, ściągam ok 1100-1200ml na dobę ;P

Dziewczynki ważyły 770 i 740g, dopiero odrabiają straty,dzisiaj ważyły 730 i 760g. Na początku lekarze mówili o ok 3-4 miesięcznym pobycie, więc jak dobrze pójdzie to zdążymy pooglądać polską złotą jesień na spacerach...

Podziwiam!

Vinszka

Rozwiązania
0

Pięknie sobie radzisz z laktacja jesień będzie z górki, tego się trzymamy, a dziewczynki niech pięknie rosną.

redferrari

Rozwiązania
4

Niedowiary że tyle mleczka Ci się udaje zebrać - dziewczynki już dostają je?

Nataliaa93

Rozwiązania
0
Dziewczyny jaki polecacie wózek spacerowy? Lekki żeby był bo na wakacje chcemy zabrać do samolotu :)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry