reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, mam pytanie, które nurtuje mnie już od nocy, napisałam do położnej ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi a może któraś z was będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Moja Córeczka ma 7 tygodni, karmilam ja wczoraj po kąpieli (oproznila pierś do końca) ok 21. O 1 w nocy obudziła się na kolejne karmienie (też dużo wypila) więc przy okazji poszłam zmienić jej pieluszke i okazało się, że przez 4h ona nie zrobiła siku. Potem było kolejne karmienie o 3:30 i też zmiana pieluszki, dalej nie było siku i zrobiła siku dopiero jak jej zdjelam tą pieluszke i ona się rozbudzila. Od tej pory już normalnie robi siku. Wygląda to tak jakby w trakcie tego mocnego nocnego snu ona nie sikala, czy to jest normalne? To był pierwszy taki przypadek, dlatego jestem zaskoczona. W tym tygodniu we wtorek była szczepiona i zastanawiam się czy to nie jest początek jakiejś infekcji.
Mój mały jak śpi mocno to wstaje z suchym pampersem, więc nie masz się czym martwić. Za to jak ciężka noc to trzeba zmieniać. Czasami jest tak ze suchy pampers nałożony około 22 i jak wstaje okolo 6-7 rano to dopiero nasika
 
reklama
Moja córka gdy twardo spała w nocy też potrafiła mieć sucho. A nie była na piersi i była doapajana. Tak sie zdarzało do 2mca życia bo potem już ładnie nie spała. Na palcach jednej ręki mogę policzyć "ladne" noce i wtedy też pampers nie był pelny a jak sie budzila non stop to potrafiło nawer hej przelecieć siusiu.
Moj tezvtal mial raz i zaniepokijona zadzwonilam do pediatry i powiedziała zeby sie nie martwic. To bylo tylko raz. Teraz prawie 10 miesięcy i pamperek zawsze mokry. Jesli terax sika to sie nie przejmuj. Jesli mialaby infekcje drog moczowych to byłby płacz, brak apetytu i goraczka choc u nas było bez goraczki

Dziękuję bardzo, uspokoilyscie mnie. Gorączki nie ma, humor i apetyt są, więc chyba taka noc nam się trafiła :)
 
Mój mały jak śpi mocno to wstaje z suchym pampersem, więc nie masz się czym martwić. Za to jak ciężka noc to trzeba zmieniać. Czasami jest tak ze suchy pampers nałożony około 22 i jak wstaje okolo 6-7 rano to dopiero nasika

Dziękuję bardzo! Ja już panikowalam że coś się dzieje
 
Dziewczyny, mam pytanie, które nurtuje mnie już od nocy, napisałam do położnej ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi a może któraś z was będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Moja Córeczka ma 7 tygodni, karmilam ja wczoraj po kąpieli (oproznila pierś do końca) ok 21. O 1 w nocy obudziła się na kolejne karmienie (też dużo wypila) więc przy okazji poszłam zmienić jej pieluszke i okazało się, że przez 4h ona nie zrobiła siku. Potem było kolejne karmienie o 3:30 i też zmiana pieluszki, dalej nie było siku i zrobiła siku dopiero jak jej zdjelam tą pieluszke i ona się rozbudzila. Od tej pory już normalnie robi siku. Wygląda to tak jakby w trakcie tego mocnego nocnego snu ona nie sikala, czy to jest normalne? To był pierwszy taki przypadek, dlatego jestem zaskoczona. W tym tygodniu we wtorek była szczepiona i zastanawiam się czy to nie jest początek jakiejś infekcji.
Mojej zdarzało się to często jak była malutka i jak większa też.
 
Dzięki za odpowiedź



A matka zamiast się cieszyć, że może pospać to panikuje ;)
Śpij dopóki możesz... niestety dzieciom bardzo zmienia się spanie. Nasz mały śpi różnie, na ogół dobrze ale w momentach tych skoków rozwojowych na które jest bardzo podatny jest naprawdę ciężko. Teraz mamy już pół roczny więc i w dzień mniej snu ale jakoś dajemy radę.
 
Mleczko leci na szczęście bez większych problemów, no może poza pierwszą dobą ale to wiadomo, nie dość że sam początek to jeszcze praktycznie w połowie ciąży, więc dodatkowe utrudnienie. Gorsze jest to, że jedna niunia ma na razie żywienie wyłącznie pozajelitowe, wczoraj tylko wypędzlowali jej buźkę, a drugie serduszko dostało tylko 0,5ml. Może pomalutku będą im zwiększać, wszystko zależy od tego czy nie będzie zalegań. Wczoraj w końcu mogłam do nich wejść i nawet podotykać. Są tak maleńkie i kruche... Ale już sam ich widok dodał mi sily i nadziei, choć strasznie ciężką walkę mają przed sobą.
Głaszcz je jak najwięcej niech czują miłość... Ona je wzmocni! Trzymajcie się cieplutko - jak tatuś?
 
reklama
Śpij dopóki możesz... niestety dzieciom bardzo zmienia się spanie. Nasz mały śpi różnie, na ogół dobrze ale w momentach tych skoków rozwojowych na które jest bardzo podatny jest naprawdę ciężko. Teraz mamy już pół roczny więc i w dzień mniej snu ale jakoś dajemy radę.

Oj, mam nadzieje że taki sen zostanie jej na długo ;) póki co mamy na koncie 1 nieprzespana noc, wieczory były trudne ale dzięki dziewczynom jest już dużo lepiej. Dalej się zdarzy 3 godzinne usypianie ale teraz bardziej w ramach wyjątku niż standardu.
 
Do góry