reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A gdzie kupujecie warzywa? Ja kilka tych jednoskładnikowych dostalam. Mała zjadla, słoiczki umyłam i teraz sama w nie wekuje robione przeze mnie jedzonko. Tylko mi się już kończą zapasy warzyw eko z działki i myślę co dalej... bio z Lidla kupować?
Ja na początku w takim eko sklepie się zaopatrywalam potem bio z Lidla A teraz różnie
 
reklama
A gdzie kupujecie warzywa? Ja kilka tych jednoskładnikowych dostalam. Mała zjadla, słoiczki umyłam i teraz sama w nie wekuje robione przeze mnie jedzonko. Tylko mi się już kończą zapasy warzyw eko z działki i myślę co dalej... bio z Lidla kupować?

Te pierwsze warzywa na próbę alergii kupowałam na bio bazarach, potem bio z Lidla, a teraz gdzie popadnie.
 
A gdzie kupujecie warzywa? Ja kilka tych jednoskładnikowych dostalam. Mała zjadla, słoiczki umyłam i teraz sama w nie wekuje robione przeze mnie jedzonko. Tylko mi się już kończą zapasy warzyw eko z działki i myślę co dalej... bio z Lidla kupować?
Ja kupuję właśnie bio w lidlu i warzywa i owoce. Słoiki daję na wyjazdach i jak jestem poza domem, owoce nawet czasem w domu, bo tych świeżych bio jest niewiele.
Te obiady słoikowe pachną i smakują kiepsko po otwarciu, ale po podgrzaniu są nawet niezłe. Tylko trzeba uważać bo niektóre są dosładzane.
 
Ja kupuję właśnie bio w lidlu i warzywa i owoce. Słoiki daję na wyjazdach i jak jestem poza domem, owoce nawet czasem w domu, bo tych świeżych bio jest niewiele.
Te obiady słoikowe pachną i smakują kiepsko po otwarciu, ale po podgrzaniu są nawet niezłe. Tylko trzeba uważać bo niektóre są dosładzane.
My dopiero zaczynamy więc pojedyncze warzywa daje... Te słoiczki co dostaliśmy były smaczne... Ale to jednoskładnikowe więc trochę inaczej
 
@redferrari ja bardzo długo jechałam na słoiczkach. Nie gotowalam. Gotuje teraz gdy je wiekszość tego co my, a jak mam coś czego jej nie daje tosłoiczek idzie w ruch, ale to może ze 2-3razy w mcu.
 
reklama
Do góry