reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny Seba nie chce jeść odkąd są upały. A że woda też jest nielubiana to piłam mm i takim sposobem jedzenie prócz kaszki i owoców w postaci musu czy borówki w połówki cięte są ok. A tak 3-4 łyżki obiadów i koniec. Tak jest wszystko ok nie utożsamiam tego z chorobą czy jak. A zaczęło się odtegk że odstawiłam wszystko bo alergik nk i od nowa papki jednosklafn8kowe i teraz tylko papki ale też nie za dużo.... A mu 9 miesięcy idzie...
 
Dziewczyny Seba nie chce jeść odkąd są upały. A że woda też jest nielubiana to piłam mm i takim sposobem jedzenie prócz kaszki i owoców w postaci musu czy borówki w połówki cięte są ok. A tak 3-4 łyżki obiadów i koniec. Tak jest wszystko ok nie utożsamiam tego z chorobą czy jak. A zaczęło się odtegk że odstawiłam wszystko bo alergik nk i od nowa papki jednosklafn8kowe i teraz tylko papki ale też nie za dużo.... A mu 9 miesięcy idzie...

Skąd ja to znam... Cycek, woda, kaszki i owoce, nic więcej nie ruszy, a chciałam ograniczać pierś, bo za trzy miechy do pracy, a od upałów karmię więcej niż przed
 
Dzisiaj mała złapała kleszcza a ja z tego tytułu zawał serca. Kleszcz pojechał do badania. Ot 263zł ale co zrobić lepiej chuchać na zimne. Dużo tego dziadostw.
 
Dziewczyny Seba nie chce jeść odkąd są upały. A że woda też jest nielubiana to piłam mm i takim sposobem jedzenie prócz kaszki i owoców w postaci musu czy borówki w połówki cięte są ok. A tak 3-4 łyżki obiadów i koniec. Tak jest wszystko ok nie utożsamiam tego z chorobą czy jak. A zaczęło się odtegk że odstawiłam wszystko bo alergik nk i od nowa papki jednosklafn8kowe i teraz tylko papki ale też nie za dużo.... A mu 9 miesięcy idzie...
Moj jakby mógł, to jadłby tylko truskawki, awokado i cycka, dużo cycka :D . W ogóle jak mu pokazałam, że może jeść sam, to z łyżeczki ciężko go nakarmić. A w samodzielnym jedzeniu najlepsze jest rozrzucanie. Pies przeszczęśliwy:-D.
 
reklama
Moj jakby mógł, to jadłby tylko truskawki, awokado i cycka, dużo cycka :D . W ogóle jak mu pokazałam, że może jeść sam, to z łyżeczki ciężko go nakarmić. A w samodzielnym jedzeniu najlepsze jest rozrzucanie. Pies przeszczęśliwy:-D.
Hubert to nawet wie że nasza Roxi juz trochę lat ma i wczoraj gryzl jej kaczke i podawal pogryzione :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Do góry