reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny dziękuję za odzew :)
Mam znów pytnie.. haha :)
Małą karmię tak:
7-8 - 180 ml mleko
ok 11 - owoce/jogurt
ok 14 - 180 ml mleko
ok 17 obiad (albo cos 'naszego' albo sloik)
ok 20 - 180 ml mleko

CZY to jest ok? co zmienić?

Wg mnie jest super, ja bym nie zmieniala. 5 posilkow dziennie to optymalna ilosc, zwlaszcza jesli dostaje przekaski do raczki (ja bym chrupki zmienila na np mufinki domowej roboty jesli masz mozliwosc).
A fakt, ze nie je w nocy jest super [emoji4]
 
reklama
Jestem w pl i wybieram się na wakacje więc chce na ten czas zakupić obiadki dla synka.Maly ma skończony rok jakie polecacie z jakiej firmy?
Jaka polecacie kaszke do mleka?
Kaszke z holle. Dobra jest z helpy ale trzeba gotowac. Co do obiadkoe to gotuje sama ale gerbery nie ciesza sie dobra opinią lepsze z tego co się orientuję to jest hipp ale może niech wypowiedzą się dziewczyny które używają natomiast jedno jest pewne kiedyś kupiłam indyka w pomidorach i śmierdział okrutnie
 
nie napisałam wszytskiego widzę :)
w międzyczasie w ciągu dnia jest mus owocowy czy zwykłe owoce lub chrupki kukurydziane :)
kaszke czasem ok 20 tez zje :)

Ja się nie znam, głodzę?
w nocy staram się nie dawać cycka... ale casem dam;/
Gdyby była głodna to z pewnością dałaby i tym znać .... wszyscy sąsiedzi by usłyszeli :p może w nicy jak chce jeść daj po prostu butlę z mlekiem i obie będziecie zadowolone , ona najedzona a Ty wyspana ;) mało jest dzieci które tak wcześnie przestają jeść w nocy.
 
Nieocenione damy, czy któraś z Was wróciła do pracy po roku i dalej karmiła piersią (bez odciagania), nie włączając mm?
Ja nie wiem ale moim zdaniem laktacji dostosowuje sie do potrzeb dziecka a wiadomo ze w tedy mleka potrzebuje juz mniej. Karmisz rano, potem jakis staly posilek czy dwa i po pracy znowu. Jak bylismy na wczasach to Hubert odrzucil butle i w gre wchodzil tylko cyc i nie mialam problemu zeby go wykarmic a po powrocie tez nie musialam odciagac.
 
Kaszke z holle. Dobra jest z helpy ale trzeba gotowac. Co do obiadkoe to gotuje sama ale gerbery nie ciesza sie dobra opinią lepsze z tego co się orientuję to jest hipp ale może niech wypowiedzą się dziewczyny które używają natomiast jedno jest pewne kiedyś kupiłam indyka w pomidorach i śmierdział okrutnie
Ja też daję kaszki holle:).
A co do słoików, to czasem jak jestem poza domem daję właśnie hippa. Dziś dostał właśnie indyka w pomidorach z kluseczkami, może nie śmierdział ale jak dla mnie smakował nijak, za to młody wsuwał aż miło było patrzeć :-D.
 
Barburka, Agnieś191 jak Wam się udało ograniczyć nocne karmienie? Mój jak się w nocy przebudzi to bez cyca nie zaśnie, a budzi się często.
 
Barburka, Agnieś191 jak Wam się udało ograniczyć nocne karmienie? Mój jak się w nocy przebudzi to bez cyca nie zaśnie, a budzi się często.
Dopajalam, byla woda przez jakies 2-3tyg. Ja nigdy nie karmilam piersia tylko mm butla. U mnie poszlo gladko,bez wiekszych awantur. A to ze sie Marcelina często budzi to juz inna sprawa.
 
reklama
Barburka, Agnieś191 jak Wam się udało ograniczyć nocne karmienie? Mój jak się w nocy przebudzi to bez cyca nie zaśnie, a budzi się często.
A ile ma Twoj maluch? Tak mniej wiecej do 9-10mz karmienie w nocy jest normalne. Potem juz to tylko przyzwyczajenie, a nie potrzeba.
A ograniczenie nocnego karmienia jest mozliwe, ale musisz po prostu odmowic i przemeczyc sie 2-3 noce, bo bedzie bunt i placz, a potem spokoj.
 
Do góry