reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama

RedHotChiliPepper28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas też się nic nie zapowiadało, a tydzień później wyszedł pierwszy. W ogóle się nie slinił, bez gorączki, nie wpychał do buzi wszystkiego częściej niż wcześniej. Marudny zrobił się dopiero jak ząb się przebił.
A zapalenie nie wiem z czego. W niedzielę rano jak młody się przyssał to aż mi łzy poszły. Okłady z kapusty nic nie dały. Mam antybiotyk ale jeszcze się wstrzymuję z jego wzięciem, przystawiam młodego częściej do tej piersi, może samo przejdzie.
Moja właśnie od dłuższego czasu znów zaczęła się ślinić, ciągle palec w buzi jakby czegoś szukała i wszystko tam tka, więc myślałam że już coś zaraz wyjdzie, a tu nic. Kurcze biedna jesteś, a gorąca kąpiel, masaż i "przecisnąć" to?

nieagatka

Rozwiązania
0
Nam dr mówiła o karpiu. On ma duże ości, więc łatwo je powyciągać. Na filety trzeba uważać, bo tam często coś się zdarza.
Karp to strasznie smieciowa ryba, taki odkurzacz jak tunczyk wiec tez ma w sobie duzo zanieczyszczen.

nieagatka

Rozwiązania
0
Zawsze kupuję zamrożonego fileta bo u nas raczej świeżej ryby nie uraczysz ale kupuje w takiej dobrej i sprawdzonej hurtowni i kupuję tam już od lat ale zawsze w mrożonym do ruszone mości No chyba że macie jakieś specjalne patenty na ich usunięcie
Zaskoczylas mnie. U nas w takich filetach nie ma wogole osci. A dorsza mozna wogole dostac mrozonego, w malych kawalkach speclajnie dla dzieci, z gwarancja 0 osci.

Iskra_82

Rozwiązania
0
Moja właśnie od dłuższego czasu znów zaczęła się ślinić, ciągle palec w buzi jakby czegoś szukała i wszystko tam tka, więc myślałam że już coś zaraz wyjdzie, a tu nic. Kurcze biedna jesteś, a gorąca kąpiel, masaż i "przecisnąć" to?
Oj właśnie sama nic nie mogę wydusić. Ale młody dobrze ciągnie i jest już trochę lepiej:).
A Ty uzbrój się w cierpliwość. Jeszcze nas prześcigniecie z tymi zębami:).

reklama

RedHotChiliPepper28

Rozwiązania
0
Oj właśnie sama nic nie mogę wydusić. Ale młody dobrze ciągnie i jest już trochę lepiej:).
A Ty uzbrój się w cierpliwość. Jeszcze nas prześcigniecie z tymi zębami:).
No to najważniejsze, że młody to ogarnia. A do kiedy chciałabyś karmić piersią?
Moja nie licząc mowy i gestów to we wszystkim wolniejsza :-)) Leniuch straszny... Nawet rehabilitantka mówi, że już więcej by potrafiła, gdyby jej się chciało haha

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019