reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Masz bujne wyobrażenie kp starszego dziecka. Zapewniam nie karmiłam na okrągło jak niemowlaka wszak dziecko jadało już inne posiłki. Więc Twoje przesadne wypowiedzi że dziecko ma nauczyć się picia ze szklanki...gdy tymczasem mm podawane jest przez smoczek.
Jaki smoczek ? Moje dziecko po 1 roku życia nie miało ani smoczka ani butelki. Dla mnie możesz karmić nawet do 18 nastki i dłużej .... Ale nie naskakuj na matki karmiące mm ... to czasem jest wybór a czasem konieczność. Pozatym długie kp jak i butla wpływa negatywnie na wymowę u dzieci, i to jest potwierdzone naukowo, pracowałam w przedszkolu i słyszałam efekty u dzieci. Najważniejsze że nie głodne .
skończmy głupią licytacje , każda ma prawo do swojego zdania, i ma prawo wyrazić je głośno bez zbędnego "naskakiwania" jedna na drugą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przestańcie wszystkie! Ja się nie dziwię, że to forum umiera... Właśnie przez takie podejście... Zawsze byłyśmy spoko grupą i mimo różnych poglądów było tu miło, grzecznie, kulturalnie oraz merytorycznie.
 
Masz może na ten temat naukowe teorie na temat cofania się w rozwoju. Ja widzę to inaczej. Ech szkoda że kobiety tak piszą o zupełnie naturalnej czynności. Niech tam każdy robi jak uważa jednak popieram mamy kp długo. Należy im się szacunek bo wymaga to wysiłku z ich strony. Łatwo podać buteleczkę mm i przespać sobie nockę.
Ja uwazam ze im dziecko sie dłużej karmi tym lepiej dla niego i bardzi duze prawdopodobieństwo ze dziecko przez to bedzie DUZO MNIEJ CHOROWAC. Choc sama bylam zniesmaczoba kiedys jak babka katmila swohe dzuecko w autobusie ale moim zdaniem ono okolo 4 lat jyz mialo to nie nam oceniac a matka wie co robi i dkugie karmienie wyjdzie mu tylko na dobre
 
Jak już jesteśmy w temacie KP @Iskra_82 a Ty nie myślałaś o karmieniu w tandemie?
Nie wiem na ile jest to możliwe przy in vitro, ale może warto zagłębić się w temat?

Dziewczyny skonczcie już te słowne przepychanki - ile raz się tu żaliłyśmy że ktoś z rodziny daje nam złote rady które doprowadzały nas do białej gorączki? Serio sądzicie, że uda Wam się zmienić poglądy forumowej koleżanki - nie sądzę!
 
Ja temat skończyłam, merytorycznie zapytam raz jeszcze: Jem od wczoraj Bromergon. Wczoraj 2x0,5 tabl a od dziś 2 dziennie. Czy trzeba jakiś czas odczekać by ponownie iść do kliniki? Na ulotce nic nie ma..
Ja nie pomogę... Ale skoro nic nie ma to pewnie i przeszkód brak. Tym bardziej ze zanim pójdziesz do kliniki i zacznie się już coś dziać to też miesiąc dwa minie
 
Jaki smoczek ? Moje dziecko po 1 roku życia nie miało ani smoczka ani butelki. Dla mnie możesz karmić nawet do 18 nastki i dłużej .... Ale nie naskakuj na matki karmiące mm ... to czasem jest wybór a czasem konieczność. Pozatym długie kp jak i butla wpływa negatywnie na wymowę u dzieci, i to jest potwierdzone naukowo, pracowałam w przedszkolu i słyszałam efekty u dzieci. Najważniejsze że nie głodne .
skończmy głupią licytacje , każda ma prawo do swojego zdania, i ma prawo wyrazić je głośno bez zbędnego "naskakiwania" jedna na drugą
Zaraz zaraz, ja nie nazwałam nikogo patologią i nie mogę się z tym zgodzić aby mamy karmiącej piersią były tak nazywane. Zwłaszcza że każda z nas przeszła długą drogę aby te dzieci mieć. Należy czasami przemyśleć jakich słów się używa. Naprawdę nie chcę wchodzić w szczegóły kto jak i ile ma karmić. Niech każdy robi jak uważa ale naprawdę nie odważyłabym się kogoś tak nazwać niezależnie jak karmi.
 
Zaraz zaraz, ja nie nazwałam nikogo patologią i nie mogę się z tym zgodzić aby mamy karmiącej piersią były tak nazywane. Zwłaszcza że każda z nas przeszła długą drogę aby te dzieci mieć. Należy czasami przemyśleć jakich słów się używa. Naprawdę nie chcę wchodzić w szczegóły kto jak i ile ma karmić. Niech każdy robi jak uważa ale naprawdę nie odważyłabym się kogoś tak nazwać niezależnie jak karmi.
Przecież @Barburka przeprosiła za źle dobrane słowo ... więc nie wiem o co dalej robisz krzyk
 
Ja temat skończyłam, merytorycznie zapytam raz jeszcze: Jem od wczoraj Bromergon. Wczoraj 2x0,5 tabl a od dziś 2 dziennie. Czy trzeba jakiś czas odczekać by ponownie iść do kliniki? Na ulotce nic nie ma..
Ja brałam te tabletki przez 10 dni i pokarm znikl. Idz do kliniki jak Ci pasuje, lekarz dalej Cie pokieruje od razu z marszu raczej nie pozwoli podejsc do teansferu bo np nie masz juz waznych badań.
 
reklama
Do góry