reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, Anastazja wczoraj Bexero 2 dawka, przychodzi czas by sprawdzić wagę, obastawiam 10 kg a tam 8,400. Anastazja ma ponad 10 msc, Czy to nie za mało?
Jaś już chyba od miesiąca waży 9300, ale też się dużo więcej rusza. Na rok niby waga urodzeniowa powinna się potroić. Młody ważył 4100 więc my możemy o tym pomarzyć :-D. Ale nie choruje, ma apetyt, jest pogodny, ma fałdki na nóżkach...nie widzę powodu żeby się tym przejmować.
Nie stresuj się tylko obserwuj córę. Może inna waga była, lub źle skalibrowana. Odczekaj 2-3 tygodnie i idź kontrolnie zważyć jeszcze raz.
 
reklama
Dziewczyny a co uważacie o NIFTY/NIPTY/Harmony ?
Robiłyście?
Czy Pappa i usg było dla Was wystarczające ?
Pappa pokazalo prawdopodobienstwo ZD 1:508. Zasugerowano mi nifty, nie zrobilam, bo odnioslam wrazenie, ze sugeruja to, bo maja z tego jakis profit.
Lilka jest zdrowa. Podobno samo ivf moze nieco przeklamywac wynik. Jakby wyszlo mi 1:250 i mniej to pewnie bym zrobila. Ale najpierw Pappa, pozniej dalsza diagnostyka.
 
reklama
Dziewczyny a co uważacie o NIFTY/NIPTY/Harmony ?
Robiłyście?
Czy Pappa i usg było dla Was wystarczające ?
Ja tak jak dziewczyny robiłam tylko pappa i usg, bo nie było wskazań do poszerzania diagnostyki.
Jak Ci Kurczaku mija ciąża? Który to już tydzień? Jak się czujecie?
 
Do góry