reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tak jak dziewczyny robiłam tylko pappa i usg, bo nie było wskazań do poszerzania diagnostyki.
Jak Ci Kurczaku mija ciąża? Który to już tydzień? Jak się czujecie?
Mija ok. Mecza mnie całodzienne mdlosci. Nie wymiotuje, ale tak mnie muli non stop.
W zeszlym tygodniu strasznie bylam slaba. A teraz jakos jest ok wiec mam nadzieje ze wracam do zywych juz.
Obecnie mam 10+2.
 
reklama
Mija ok. Mecza mnie całodzienne mdlosci. Nie wymiotuje, ale tak mnie muli non stop.
W zeszlym tygodniu strasznie bylam slaba. A teraz jakos jest ok wiec mam nadzieje ze wracam do zywych juz.
Obecnie mam 10+2.
Chciałaś to masz:p;).
A tak serio, dobrze że Ci już odpuszcza. Ciesz się ciążą i poprosimy jakąś focię bejbika:)
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi dot. wagi :) Anastazja ur 3020 g, spadła do 2730 a wyszła ze szpitala 2900 :) Zapisałam się do kliniki na 13.08. Niestety z braku terminu do innego lekarza niż poprzednio. Jak myślicie - trzeba bedzie powtórzyć wszytskie badania? Mam zamrożony jeden zarodek... ile to może trwać? A, i jak pogodzić ewentualną stymulację z wyjazdem od 23-28 sierpnia? Czy jest szansa już wtedy na zastrzyki czy będę w próżni oczekiwania na jakieś wyniki? Ktoś się orientuje? :)
Kaza na pewno powtorzyc wirusologie i tak czy siak bedziesz czekac do poczatku cyklu... Poprzednio mialas krotki czy dlugi protokol?
 
Barburka przecież skoro masz zarodek to po co od razu stymulacja. Co di badan to na pewno zrobic musisz tylko pytanie jakie bo kazda klinika ma swoj zestaw badan. Wszystkiego sie dowiesz u lekarza
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi dot. wagi :) Anastazja ur 3020 g, spadła do 2730 a wyszła ze szpitala 2900 :) Zapisałam się do kliniki na 13.08. Niestety z braku terminu do innego lekarza niż poprzednio. Jak myślicie - trzeba bedzie powtórzyć wszytskie badania? Mam zamrożony jeden zarodek... ile to może trwać? A, i jak pogodzić ewentualną stymulację z wyjazdem od 23-28 sierpnia? Czy jest szansa już wtedy na zastrzyki czy będę w próżni oczekiwania na jakieś wyniki? Ktoś się orientuje? :)
Najpierw badania, wszystko musisz powtórzyć bo są wazne 3 lub 6 mcy zalezy od kliniki. I jak masz zarodek to kwestia czy transfer na cyklu sztuczbym czy natyralnym także myślę, że to i tak wrzesień będzie.
 
Bylam dzis na wizycie. Wszystko ok rośniemy
20190731_164625.jpeg
 
Byłam wczoraj na wizycie w klinice. Dr stwierdził że musimy jeszcze trochę poczekać szczególnie że chcemy wziąć dwa 5dniowe. Zlecił mi wczoraj badania tsh i wit D3 i mam się pojawić dopiero w październiku. Także cierpliwie czekam ;) ;)
 
reklama
Do góry