)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
Piękne imiona!!! Iga to też był mój faworyt ❤ ❤
Oby tych dobrych wieści z każdym dniem było coraz więcej. Zdrówka dla księżniczek i dużo siły dla was!

reklama

goffa13

Rozwiązania
0
Na razie wchodzimy codziennie ale max na 3h, bo jeszcze mają jakieś obostrzenia po kwarantannie.
Codziennie są dobre i złe wieści.Na imię mają Iga i Gaja :) Kocham je nad życie.

Głaskać właśnie nie można, tylko delikatnie dotknąć, położyć rękę, a i tak tylko na chwilę, żeby nie było wahań temp w inkubatorze :(
Tatuś dzielnie daje radę, mówi do nich tak czule... No i w domu się mną opiekuje, ogarnia w zasadzie wszystko, bo ja najczęściej siedzę z laktatorem na cyckach. Złoty mężczyzna, prawdziwy skarb!
Śliczne imiona!zobaczysz niedługo będą tylko dobre wieści !trzymajcie się dzielnie waszą waleczna rodziną

Ewunka

Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0

Oby tych wieści dobrych było więcej jak złych A z czasem same dobre .
Cycki spisują się ba medal w połowie ciąży taki stres i mleko dają- to cudowna wiadomość. Dziewczynki będą rosły okraglutkie na mleczku mamy .
Buziaki sercem z Wami

dreamscometrue

Mama Zosi
Członek załogi
Rozwiązania
2
@dżoasia super imiona. Cieszę się, że tata taki skarb. Tego Wam potrzeba. Świetnie z tą laktacją. Nadejdzie dzień, że będą tylko dobre wieści wierzę w to!

Mustbe

Rozwiązania
0
Hej. Szukam informacji o wprowadzaniu w menopauze farmakologiczna. Pisałam w innych tematach na forum i skierowano mnie do Was. Ja nie podchodzę do in vitro ale do aid to już będzie 3 próba.
Czy któraś z Was była poddana menopauzie farmakologicznej? Jak to wygląda, ile trwa, jaki jest mniej więcej koszt i przede wszystkim czy to pomogło?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

marg88

Rozwiązania
0
Hej. Szukam informacji o wprowadzaniu w menopauze farmakologiczna. Pisałam w innych tematach na forum i skierowano mnie do Was. Ja nie podchodzę do in vitro ale do aid to już będzie 3 próba.
Czy któraś z Was była poddana menopauzie farmakologicznej? Jak to wygląda, ile trwa, jaki jest mniej więcej koszt i przede wszystkim czy to pomogło?
Cześć. Może zapytaj na forum " kto po in vitro " bo my tutaj bardziej o pampersach ;)

mmalenaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A z jakiego powodu będziesz wprowadzana w tą menopauza jeśli mogę zapytać?
Ja to przechodziłam, jeśli jeszcze Cię ten temat interesuje to pisz na priv.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry