reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama

nieagatka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej. Szukam informacji o wprowadzaniu w menopauze farmakologiczna. Pisałam w innych tematach na forum i skierowano mnie do Was. Ja nie podchodzę do in vitro ale do aid to już będzie 3 próba.
Czy któraś z Was była poddana menopauzie farmakologicznej? Jak to wygląda, ile trwa, jaki jest mniej więcej koszt i przede wszystkim czy to pomogło?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Ja. 3 miesiace, jeden zsstrzyk co 30dni z decapeptylu. Mialam przez ten czas uderzenia goraca, ktore byly dosc uciazliwe, zmiany nastroju i troche boli glowy, ale ogolnie da sie przezyc.

Mustbe

Rozwiązania
0
A jakie miałaś powody? Też poprawa komórek?
Jaki był efekt?
Ja. 3 miesiace, jeden zsstrzyk co 30dni z decapeptylu. Mialam przez ten czas uderzenia goraca, ktore byly dosc uciazliwe, zmiany nastroju i troche boli glowy, ale ogolnie da sie przezyc.

Rozwiązania
0
@dżoasia - imiona super. Mąż rewelacja. Twój stan psychiczny godny pozazdroszczenia (mleko, jakim cudem?!!) :)
Jeszcze tylko odczekać do powrotu do domu. A jak dziewczynki wagowo? Mówią Wam coś o wypisie, czy na razie w ogóle nie ma tematu?

nieagatka

Rozwiązania
0
A jakie miałaś powody? Też poprawa komórek?
Jaki był efekt?
Endometrioza 3go stopnia wiec zasugerowano, ze to moze poprawic komorki. Nie wiem czy to zasluga menopauzy, ale mam corcie z tej jedynej peocedury ivf wiec zakladam, ze pomoglo.

reklama

Mustbe

Rozwiązania
0
To bardzo optymistyczne:) w jakim czasie po tej menopauzie udało się?
Endometrioza 3go stopnia wiec zasugerowano, ze to moze poprawic komorki. Nie wiem czy to zasluga menopauzy, ale mam corcie z tej jedynej peocedury ivf wiec zakladam, ze pomoglo.