reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

ciężaróweczki po in vitro

nieagatka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Marcelina jest starsza a zazwyczaj obiadem karmie. Mamy zwykle plastikowe sztućce jak widelcem sobie radzi i nadziewa np plasterki banana to z łyżeczką gorzej, ale póki co nie martwi mnie to. Paroweczki raczkA, kanapke robie skladaka i w raczke. Nie wiem czy jest cos co by moglo pomóc. Na zime mam uszyty komplet taka mniejsza kolderke z minky. Alejak to bedzie to nie wiem. U mnie spiworek odpada.
Jedyne co pomaga to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Trzeba miec cierpliwosc i pozwalac dziecku sie bawic.
Ja np dawalam jedna lyzeczke Lilce, druga mialam ja. Ona rozwalala i kombinowala, a ja ja karmilam. Je sama odkad miala jakies poltora roku, moze troszke wiecej.

reklama

Agnieś191

Rozwiązania
0
Jedyne co pomaga to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Trzeba miec cierpliwosc i pozwalac dziecku sie bawic.
Ja np dawalam jedna lyzeczke Lilce, druga mialam ja. Ona rozwalala i kombinowala, a ja ja karmilam. Je sama odkad miala jakies poltora roku, moze troszke wiecej.
Jakoś nie mam na to ciśnienia, pozwalam jej oczywiście też jeść samej.20190720_163206.jpg

goffa13

Rozwiązania
0
A drugia sprawa to jakie polecacie sztucce do nauki jedzenia? Czy ten bbox jest warty swej ceny? Bo ja mam wrazenue ze z dnia na dzien to jedzenie nam idzie gorzej. Owoce super ake reszta ti porazka. Teraz juz nawet ziemniaki wypluwa
O niexwuedzialam że są też sztucce z bbox

goffa13

Rozwiązania
0
Dziewczyny bo zima powoli sie zbliza, sezon grzewczy i te sprawy i tu moje pytanie. W czym kladziwcie chodzące dzieci spac? W zeszlym roku spal w spiworze ale teraz juz bedzie chodzil i raczej taki zwyjly odpada, koldra tez bo on goni po calym lozku. Ostatnio znalazłam śpiworek z nogami ale moze macie jeszcze jakas inna alternatywę. Mamy w nocy ok 19 stopni a sama pizama to malo
Ja będę kontynuowała spiworek raczej jak już wkładamy do łóżeczka mały wie że czas spania

adansonia

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Podchodzę do kolejnego transferu. Pasnik kazał mi zrobić ANA wyszło ujemne Allo Mrll 87% czy to ok wynik?
Rok temu po szczepieniach miałam 8% tylko

Urodziłam w lutym tego roku

Kurcia

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Podchodzę do kolejnego transferu. Pasnik kazał mi zrobić ANA wyszło ujemne Allo Mrll 87% czy to ok wynik?
Rok temu po szczepieniach miałam 8% tylko

Urodziłam w lutym tego roku
Allo mlr chyba im wieksze tym lepiej nie?
Ja bez zadnej ciazy mialam 54% to mowil ze super.

reklama
Do góry