reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U nas najpierw wyszły dwa na dole, potem wszystkie cztery na górze jednocześnie, teraz się przebiły dolne dwójki i chyba idzie coś dalej bo strasznie się slini, marudzi i pcha wszystko do buzi, tylko nie mogę zlokalizować gdzie bo nie da se zajrzeć do buzi. Nawet mycie zębów to dramat. Może macie jakieś sposoby?
U nas też od jakiegoś czasu mycie zębów to jest dramat z tym że mam tą szczoteczkę zakładaną na palec i zastanawiam się i skłaniam coraz bardziej ku temu żeby kupić mu elektryczną o ile jest taka szczoteczka dla tak małych dzieci bo jak chcemy umyć zęby to włączam mu szczoteczkę męża bo moją już rozwalił więc moja już dawno jest w śmieciach i czasem ją chce wkładać do buzi i może taka szczoteczka miałaby prawo bytu No nie wiem A kiedyś naprawdę chętnie otwierał buzię do mycia zębów.
A tak poza tematem to polecam wam świetny przepis na placuszki z sera które dziś robiłam na śniadanie i o dziwo mój księciunio zjadł dwa są bardzo dobre i bardzo proste A robi się jej następująco:
Dałam pół kostki twarogu do tego dwa żółtka złamałam trochę swoje zasady odnośnie niedawania cukru i dałam cukier waniliowy ale na przyszłość muszę kupić mieloną wanilię do tego 2 płaskie łyżki mąki I to wymieszać dobrze to mąkę dałam jak wymieszałam już żółtka z cukrem i z serem a na koniec robiłam pianę z białek wymieszałam do tej masy serowej delikatnie i rzuciłam garść pokrojony drobno rodzynek i powiem wam naprawdę placuszki są pyszne smażyłam je Na niewielkiej ilości masła i żeby nie było że to jest mój przepis to jest to przepis z książki Ani Starmach
 
U nas też od jakiegoś czasu mycie zębów to jest dramat z tym że mam tą szczoteczkę zakładaną na palec i zastanawiam się i skłaniam coraz bardziej ku temu żeby kupić mu elektryczną o ile jest taka szczoteczka dla tak małych dzieci bo jak chcemy umyć zęby to włączam mu szczoteczkę męża bo moją już rozwalił więc moja już dawno jest w śmieciach i czasem ją chce wkładać do buzi i może taka szczoteczka miałaby prawo bytu No nie wiem A kiedyś naprawdę chętnie otwierał buzię do mycia zębów.
A tak poza tematem to polecam wam świetny przepis na placuszki z sera które dziś robiłam na śniadanie i o dziwo mój księciunio zjadł dwa są bardzo dobre i bardzo proste A robi się jej następująco:
Dałam pół kostki twarogu do tego dwa żółtka złamałam trochę swoje zasady odnośnie niedawania cukru i dałam cukier waniliowy ale na przyszłość muszę kupić mieloną wanilię do tego 2 płaskie łyżki mąki I to wymieszać dobrze to mąkę dałam jak wymieszałam już żółtka z cukrem i z serem a na koniec robiłam pianę z białek wymieszałam do tej masy serowej delikatnie i rzuciłam garść pokrojony drobno rodzynek i powiem wam naprawdę placuszki są pyszne smażyłam je Na niewielkiej ilości masła i żeby nie było że to jest mój przepis to jest to przepis z książki Ani Starmach
Bardzo ciekawy przepis spróbuje zrobic
 
U nas też od jakiegoś czasu mycie zębów to jest dramat z tym że mam tą szczoteczkę zakładaną na palec i zastanawiam się i skłaniam coraz bardziej ku temu żeby kupić mu elektryczną o ile jest taka szczoteczka dla tak małych dzieci bo jak chcemy umyć zęby to włączam mu szczoteczkę męża bo moją już rozwalił więc moja już dawno jest w śmieciach i czasem ją chce wkładać do buzi i może taka szczoteczka miałaby prawo bytu No nie wiem A kiedyś naprawdę chętnie otwierał buzię do mycia zębów.
A tak poza tematem to polecam wam świetny przepis na placuszki z sera które dziś robiłam na śniadanie i o dziwo mój księciunio zjadł dwa są bardzo dobre i bardzo proste A robi się jej następująco:
Dałam pół kostki twarogu do tego dwa żółtka złamałam trochę swoje zasady odnośnie niedawania cukru i dałam cukier waniliowy ale na przyszłość muszę kupić mieloną wanilię do tego 2 płaskie łyżki mąki I to wymieszać dobrze to mąkę dałam jak wymieszałam już żółtka z cukrem i z serem a na koniec robiłam pianę z białek wymieszałam do tej masy serowej delikatnie i rzuciłam garść pokrojony drobno rodzynek i powiem wam naprawdę placuszki są pyszne smażyłam je Na niewielkiej ilości masła i żeby nie było że to jest mój przepis to jest to przepis z książki Ani Starmach
Sa takie male. Ja mojej kupilam soniczna i super chetnie nia myje zeby.
 
Sa takie male. Ja mojej kupilam soniczna i super chetnie nia myje zeby.
Ale ekstra:).
Próbowałam tą zakładaną na palec, to za pierwszym razem super, ale za drugim to mało mi go nie odgryzł :oops: .
Dziewczyny a od kiedy Wasze dzieciaki zaczęły wypluwać pastę?
 
Ale ekstra:).
Próbowałam tą zakładaną na palec, to za pierwszym razem super, ale za drugim to mało mi go nie odgryzł :oops: .
Dziewczyny a od kiedy Wasze dzieciaki zaczęły wypluwać pastę?
Hahahaha [emoji16]
Moja ma 2 i pol roku i ani mysli wypluwac. Przeciez to jest najpyszniejsza rzecz na swiecie [emoji16][emoji16]
Tylko musi byc bez fluoru, te sa dla maluchow i sa jadalne [emoji6]
 
reklama
Oj zgadzam się, u nas jeszcze wolaja o dokładkę [emoji16] też kupuje pastę bez fluoru. U nas myja zwykłymi malymi szczoteczkami do dzieci. U nas uwielbiają szorowac ząbki [emoji16]
Hahahaha [emoji16]
Moja ma 2 i pol roku i ani mysli wypluwac. Przeciez to jest najpyszniejsza rzecz na swiecie [emoji16][emoji16]
Tylko musi byc bez fluoru, te sa dla maluchow i sa jadalne [emoji6]
 
Do góry