reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama

misis188

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja gdybym jeszcze raz miala kupowac to tylko to z ikei. Q zasadzie nie wien czy niw zmienię na to bo moim zdaniem najłatwiej dbac w nim o czystosc. Poki co mam z kibderkraftu i masakra. Ja wyczyszcze niby super moim zdaniem a on z jakichs zakamarkow wyciagnir starego banana. Nie wiem czy w tym z Ikei jest regulowana wkladka ale Hubek jest szczuply i siedzial w nim na imprezie a za plecami mial taka wkladke tak ze nie trzeba było zbliżać tacki i ja tez widziałam w Ikei.

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja gdybym jeszcze raz miala kupowac to tylko to z ikei. Q zasadzie nie wien czy niw zmienię na to bo moim zdaniem najłatwiej dbac w nim o czystosc. Poki co mam z kibderkraftu i masakra. Ja wyczyszcze niby super moim zdaniem a on z jakichs zakamarkow wyciagnir starego banana. Nie wiem czy w tym z Ikei jest regulowana wkladka ale Hubek jest szczuply i siedzial w nim na imprezie a za plecami mial taka wkladke tak ze nie trzeba było zbliżać tacki i ja tez widziałam w Ikei.
Moj jest podobny i odradzam no chyba ze dziecko ładnie je, nie rozrzuca. U nas jest jedzenie porozwalabe po calym pokoju
No moja dwuletnia Lilka jest za duza na wkladke, a bez niej jest za daleko od tacki.
A co do rozrzucania jedzenia to obawiam sie, ze tego nie rozwiaze zaden fotelik

ilmenau

Rozwiązania
0
Ja właśnie myślałam o kinderkrafcie, bo mi się wizualnie podoba więc dobrze ze spytalam :-D
Od fizjoterapeuty wiem, że powinien być podnóżek a resztę to korzystam z waszych doświadczen.

Dzięki dziewczyny za odzew!

Iskra_82

Rozwiązania
0
Dziewczyny, w najblizszym czasie będę się rozglądać za krzeselkiem do karmienia, podpowiecie na co powinnam zwrócić uwagę? Jakie modele polecacie?
My mamy to z ikea i jest ok. Szybko się myje, łatwo demontuje i przewozi. Tylko podnóżek trzeba było dokupić, bo faktycznie w nim młody siedzi bardziej stabilnie.

reklama

Ewunka

Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
Ja właśnie myślałam o kinderkrafcie, bo mi się wizualnie podoba więc dobrze ze spytalam :-D
Od fizjoterapeuty wiem, że powinien być podnóżek a resztę to korzystam z waszych doświadczen.

Dzięki dziewczyny za odzew!
20190928_232524.jpg
Marcelinie zrobił tata z deseczki , można też kupić gotowe tylko moim zdaniem za drogie ( chyba tyle co krzesło hi hi hi )

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry