reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dostałam wynik, 0,1.... nic z tego. Lekarz kazał bete robić w 12 spr czyli w poniedziałek. Dziś 9 dpt. Jest sens katować się lekami? Serce mnie boli, liczyłam na inny wynik...
Ach...miałam nadzieję że będzie pozytywna:hmm:. Ale leków nie odstawiaj i sprawdź w poniedziałek, bo różnie to bywa.
Przytul małą Anastazję, a od razu zrobi Ci się cieplej na serduchu.
 
reklama
Musiałam! Hahaha
Miłego weekendu laseczki :-))

IMG_20190921_145152.jpg
 
@RedHotChiliPepper28 roczkowe spóźnione, zdrówka i samych szczęśliwości dla Twojej kruszynki:*.
@misis188 udanego urlopu☺
Dziękuję :* mlody odsypia podróż. Poki co dziwne bo na zadupiu chyba jesteśmy ale dla dzieci atrakcjo trochę jest wiec mysle ze bedzie ok a pozs tym wszędzie dobrze ale w Grecji najlepiej :* jak wygram w totka to kupuje tu dom :)
 
reklama
Do góry