reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuję :* mlody odsypia podróż. Poki co dziwne bo na zadupiu chyba jesteśmy ale dla dzieci atrakcjo trochę jest wiec mysle ze bedzie ok a pozs tym wszędzie dobrze ale w Grecji najlepiej :* jak wygram w totka to kupuje tu dom :)
Poproszę wtedy o zapasowy komplet kluczy :p ;). My jeszcze nie wiemy kiedy, ale mam nadzieję że wkrótce:D.
 
reklama
Źle zapamiętałam, że on młodszy od Martyny. My teraz w niedzielę mamy imprezę i jestem przerażona, bo moja codziennie ma po dwie drzemki i każda około półtorej godziny, jak nie ma którejś to afera życia
No nam młody nie usnął. Za dużo wrażeń. Ale jakoś nad tym nie ubolewał. Za to po imprezie tylko mu pampa zmieniłam, odpadł w pół minuty:).
 
U nas miała szczepienie Meningo B
6 ,10 ,16 miesięcy.
A meningo C jest w kalendarzu szczepień 4 , 12 m i potem przypominające 12 lat
My zaczynamy na 16 mcy. Bo wczesniej nie chcialam szczepic. Ale, że sie pozmienialo i idzie do żlobka to szczepie. Najpierw B i mamy za tydzien i za dwa chce mi druga dawke podac a wszedzie pisza ze min 2 mce dostępu pomiedzy dawkami.
 
reklama
My zaczynamy na 16 mcy. Bo wczesniej nie chcialam szczepic. Ale, że sie pozmienialo i idzie do żlobka to szczepie. Najpierw B i mamy za tydzien i za dwa chce mi druga dawke podac a wszedzie pisza ze min 2 mce dostępu pomiedzy dawkami.

U nas jest miesiac przerwy miedzy dawkami. 2tyg to na pewno za maly odstep...
Ja szczepilam tylko na C. Na B nadal nie moge sie zdecydowac...
 
Do góry