reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas w domu jest nurofen forte , do podania mniejsza dawka a działa tak samo. Osobiście też wolę leki na bazie ibuprofenu , jakoś paracatamol na nas nie działa. oj szkoda tych maluchów , ja po ostatnich dwóch tygodniach aby odpocząć psychicznie od tych chorób poszłam do lasu na grzyby ale wolałam po prostu pospacerować po lesie bez szukania grzybów ....mąż się pyta - znalazłaś coś ? Nic nie było ?
A ja - nie wiem na ścieżce nic nie rosło, pozatym jabym zebrała to bym miała dodatkowe zajęcie w postaci obróbki grzybów ;)
nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja czasami potrzebuje chwili wytchnienia od obowiązków domowych i dzieci pomimo ze ich bardzo kocham .
Oj tak ale tylko w tedy kiedy mam taka jazde. Boze co on robił po pobudce:( gonil i bil glowa o podloge, legal na misku i plakal:( wiedzialam ze nie jestem w stanie mu podac paracetamolu, udało sir jakos dziasla posmarować i potem dalam mrożone maliny do tego smoczka do blw i bidok lezal na dywanie i ciumkal
 
reklama
Oj tak ale tylko w tedy kiedy mam taka jazde. Boze co on robił po pobudce:( gonil i bil glowa o podloge, legal na misku i plakal:( wiedzialam ze nie jestem w stanie mu podac paracetamolu, udało sir jakos dziasla posmarować i potem dalam mrożone maliny do tego smoczka do blw i bidok lezal na dywanie i ciumkal
Może czopki? U nas 6 zębów na raz wyszło i nie szło inaczej jak paracetamol z nurofenem na zmianę. I tez osobiscie wole nurofen. Zreszta po szczepieniu na meningo to samo.
 
Oj tak ale tylko w tedy kiedy mam taka jazde. Boze co on robił po pobudce:( gonil i bil glowa o podloge, legal na misku i plakal:( wiedzialam ze nie jestem w stanie mu podac paracetamolu, udało sir jakos dziasla posmarować i potem dalam mrożone maliny do tego smoczka do blw i bidok lezal na dywanie i ciumkal
My podajemy strzykawka. Jak zaczela wydziwiac, znalezlismy o smaku truskawkowym.,nabieram do strzykawki i ide do mojego M i mowie, zobacz tato co mam pysznego. I on zaczyna "to dla mnie, to dla mnie!!", ja sie pytam Lili chcesz? A wtefy moj M: "nie! To moje, daj mi!" No i wtedy Lili juz chce pic, byle by dac jej, nie ojcu :) Daje jej strzykawkw do reki, pozwalam possac, wstrzykuje po trochu. Kilka razy tak zrobilismy i skonczyl sie problem.
 
Dziewczynki moja ma 7 miesiecy. Nie czysciłam nosa bo nie miała kataru i to byl chyba błąd. Teraz przy karmieniu cyckiem nie może chwycic bo tak jakby przyduszona łapie powietrze. Czym czyścic. Poradźcie kochane.
 
My podajemy strzykawka. Jak zaczela wydziwiac, znalezlismy o smaku truskawkowym.,nabieram do strzykawki i ide do mojego M i mowie, zobacz tato co mam pysznego. I on zaczyna "to dla mnie, to dla mnie!!", ja sie pytam Lili chcesz? A wtefy moj M: "nie! To moje, daj mi!" No i wtedy Lili juz chce pic, byle by dac jej, nie ojcu :) Daje jej strzykawkw do reki, pozwalam possac, wstrzykuje po trochu. Kilka razy tak zrobilismy i skonczyl sie problem.
Ja tez. Przy pierwszej dwojce dawalam i pil ladnie a teraz cyrk. Teraz na wieczór gwizdnal parowke dziadkowi i dawalam jak otwieral buzie chcac ja zjesc. Kupiłam ibuprofem i camilie i podam jutro bo balam sie na noc nowego leku
 
Dziewczynki moja ma 7 miesiecy. Nie czysciłam nosa bo nie miała kataru i to byl chyba błąd. Teraz przy karmieniu cyckiem nie może chwycic bo tak jakby przyduszona łapie powietrze. Czym czyścic. Poradźcie kochane.

Dopytam się - trzeba czyścić jak nie ma kataru ani żadnych problemów? Moja ma 5.5 miesiąca i też nie czyscilam jej nigdy nosa, bo nie było potrzeby, myślałam że organizm sam to reguluje a pomoc jest potrzebna tylko w przypadku infekcji...
 
Dziewczynki moja ma 7 miesiecy. Nie czysciłam nosa bo nie miała kataru i to byl chyba błąd. Teraz przy karmieniu cyckiem nie może chwycic bo tak jakby przyduszona łapie powietrze. Czym czyścic. Poradźcie kochane.
Link do: Disnemar Woda Morska Dla Dzieci 25 ml - Opinie i ceny na Ceneo.pl ja mam to. Kiedys zwykła wode morska dla dzieci kupowałam ale trafil maz na fajna babke w aptece która mu to poradzila bo cos z tymi innymi jest nie tak, tylko nie powiem Ci teraz co. Moze nie z wszystkimi ake z tym które mial na wzór. I do tego katarek. Dziewczyny tez chwala odciagacz na baterie ale osobiście nie mam więc sie nie wypowiem
 
reklama
Dopytam się - trzeba czyścić jak nie ma kataru ani żadnych problemów? Moja ma 5.5 miesiąca i też nie czyscilam jej nigdy nosa, bo nie było potrzeby, myślałam że organizm sam to reguluje a pomoc jest potrzebna tylko w przypadku infekcji...
Jak ogladalam filmiki to tam polozne czyscily noski przy codziennej pielęgnacji. Ja osobiście czyscilam tylko gdy widzialam u niego spiczki w nosie. Kataru nie mial nigdy i były to takie twarde spiczki
 
Do góry