)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dreamscometrue

Mama Zosi
Członek załogi
Rozwiązania
2
Oj tak. Lekarka namawiała nawet na psychologa. Ale jakoś strachy minęły i wszystko poszło dobrze. Witamy Cię w naszym gronie, staraj się myśleć pozytywnie i pamiętaj, ze tylko spokój nas uratuje
Cześć. Jestem tu nowa, w 5 tyg, po 3 transferze - nareszcie udanym. Problemem u mnie były KIRy i NK. Przyjmuje ACCOFIL i cała resztę standardowego zestawu. Na usg było już widać pęcherzyk, teraz czekam na wizytę z serduszkiem. I myśle, ze oszaleje. Tyle walczyłam o to dziecko, rezygnując z leczenia swoich chorób, żeby nie kolidowało z in vitro i teraz świruje. Tyle się naczytałam o poronieniach, ze zamiast cieszyć się ciąża, ciagle się boje. Najchętniej bym przespała te 3 miesiące. Miałyście tez tak?

reklama

misis188

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć. Jestem tu nowa, w 5 tyg, po 3 transferze - nareszcie udanym. Problemem u mnie były KIRy i NK. Przyjmuje ACCOFIL i cała resztę standardowego zestawu. Na usg było już widać pęcherzyk, teraz czekam na wizytę z serduszkiem. I myśle, ze oszaleje. Tyle walczyłam o to dziecko, rezygnując z leczenia swoich chorób, żeby nie kolidowało z in vitro i teraz świruje. Tyle się naczytałam o poronieniach, ze zamiast cieszyć się ciąża, ciagle się boje. Najchętniej bym przespała te 3 miesiące. Miałyście tez tak?
Oj tak szczególnie ze ja trochę przeszlam bo az 5 pelnych procedur, 7 transfer byl szczesliwy. W drugiej procedurze zaszlam w ciaze która stracilam w 6 tygodniu i przy synku w tym okresie zaczęły mi sie plamienia, no moze trochę wczesniej ale myslalam w tedy o najgorszym. Lekarz od raxu na wizycie zapistwal relanium. Dodatkowo w 7 tc stwierdzono u mnie ospe wietrzna ktora pozniej potwierdzily wyniki z krwi. Do prenatalnych bylam jednym strzepkiem nerwow szczególnie widzax reakcje lekarza z kliniki gdy powiedzialam mu o ospie-ja gola na samolocie a on wyparzyl z gabinetu do pielęgniarek czy robimy badania w ttm kierunku. A potem uspokoilam się tak całkowicie gdzies kolo 26tc

pannadorka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Oj tak szczególnie ze ja trochę przeszlam bo az 5 pelnych procedur, 7 transfer byl szczesliwy. W drugiej procedurze zaszlam w ciaze która stracilam w 6 tygodniu i przy synku w tym okresie zaczęły mi sie plamienia, no moze trochę wczesniej ale myslalam w tedy o najgorszym. Lekarz od raxu na wizycie zapistwal relanium. Dodatkowo w 7 tc stwierdzono u mnie ospe wietrzna ktora pozniej potwierdzily wyniki z krwi. Do prenatalnych bylam jednym strzepkiem nerwow szczególnie widzax reakcje lekarza z kliniki gdy powiedzialam mu o ospie-ja gola na samolocie a on wyparzyl z gabinetu do pielęgniarek czy robimy badania w ttm kierunku. A potem uspokoilam się tak całkowicie gdzies kolo 26tc
Ten 6 tydzień mnie jakoś podświadomie przeraża, a tu jeszcze takie wieści :/ podziwiam Cię, ze wytrzymałaś tyle procedur, ja bym się poddała. Chylę czoła.

Aguleczka29

Rozwiązania
0
Hej Dziewczynki, mam pytanie do Was : przymierzam się do kolejnej procedury. Mam cudowną córcie i dwa zarodki, teraz wracam po jednego mrożonego. Jak teraz bedzie wyglądał tranfer ? Znów bierze się leki, zastrzyki jak za pierwszym razem ? czy nacięcie zarodka itp />

misis188

Rozwiązania
0
Hej Dziewczynki, mam pytanie do Was : przymierzam się do kolejnej procedury. Mam cudowną córcie i dwa zarodki, teraz wracam po jednego mrożonego. Jak teraz bedzie wyglądał tranfer ? Znów bierze się leki, zastrzyki jak za pierwszym razem ? czy nacięcie zarodka itp />
Tak samo bierzesz leki o ile pójdziesz na cyklu sztucznym. Jesli mialas heparyne to tez, ah jak najbardziej i jeszcze embrio glue polecam. Schemat taki jak za pierwszym razem. Ja w listopadzie bede podchodzic do transferu bo musze sie szczepić-niestety allo mlry spadly do 0, i bede na tych samych lekach co za pierwszym raxem z tym ze nie chce lutinusa

motylek24

Rozwiązania
0
Tak samo bierzesz leki o ile pójdziesz na cyklu sztucznym. Jesli mialas heparyne to tez, ah jak najbardziej i jeszcze embrio glue polecam. Schemat taki jak za pierwszym razem. Ja w listopadzie bede podchodzic do transferu bo musze sie szczepić-niestety allo mlry spadly do 0, i bede na tych samych lekach co za pierwszym raxem z tym ze nie chce lutinusa
Czy karmiąc piersią można podejść do transferu? Zakładając że cykl wrócił już normalnie.

misis188

Rozwiązania
0
Czy karmiąc piersią można podejść do transferu? Zakładając że cykl wrócił już normalnie.
Ja karmię dalej i ostatnio dziewczyny na silaczkacg wrzucily artykuł ze karmienie w niczym nie przeszkadza a hak nie na ciezarówkach to gdzieś mi się obił o oczy ten artykul. Moja kuzynka do 6 miesiaca ciąży karmila pierwsze dziecko

Ostatnia edycja:

Aguleczka29

Rozwiązania
0
Podchodzę w cyklu naturalnym. Przerażają mnie znów te leki, ale warto przez to przejść

ilmenau

Rozwiązania
0
Ja karmię dalej i ostatnio dziewczyny na silaczkacg wrzucily artykuł ze karmienie w niczym nie przeszkadza a hak nie na ciezarówkach to gdzieś mi się obił o oczy ten artykul. Moja kuzynka do 6 miesiaca ciąży karmila pierwsze dziecko
A wiesz moze, jak to wygląda przy sterydzie i innych lekach typu estrofem i progesteron?

reklama

nieagatka

Rozwiązania
0
Ale to chyba zalezy od tego jakie leki przyjmujesz. Wydaje mi sie, ze nie mozna karmic podchodzac do transferu na czyms wiecej niz progesteronie...

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry