reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi się włączył raz bo mała się przeturlala za daleko od tego kółka pod materacem a byliśmy na wyjeździe i zabraliśmy tylko jedno, od tamtej pory zabieramy dwa!
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie mogę znaleźć innego wątku odnoście IVF wiec napisze tutaj.
Od 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia, niestety nie zachodzę w ciąże, badania wychodziły różnie, w sierpniu mieliśmy IUI nieudane. Nie chcemy robić kolejnych inseminacji bo statystyki są niestety kiepskie, dlatego zdecydowaliśmy się podejść do in vitro. Jesteśmy prowadzeni w Gyncentrum w Bielsku. Chciałabym zapytać czy któraś z Was zna ta klinikę i dr Piekarz? Czego się mogę spodziewać i jakie badania powinnam przynieść ze sobą na pierwsza wizytę (wszystkie badania do IUI już mam). Mąż będzie badał nasienie - HBA i fragmentację kilka dni przed konsultacja.
Coraz bardziej się boje ze coś pójdzie nie tak...
ile od pierwszej wizyty do początku procedury?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jak złe trafiłam to proszę podpowiedzcie na jaki wątek mam się udać. Xxx
 
Cześć dziewczyny, nie mogę znaleźć innego wątku odnoście IVF wiec napisze tutaj.
Od 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia, niestety nie zachodzę w ciąże, badania wychodziły różnie, w sierpniu mieliśmy IUI nieudane. Nie chcemy robić kolejnych inseminacji bo statystyki są niestety kiepskie, dlatego zdecydowaliśmy się podejść do in vitro. Jesteśmy prowadzeni w Gyncentrum w Bielsku. Chciałabym zapytać czy któraś z Was zna ta klinikę i dr Piekarz? Czego się mogę spodziewać i jakie badania powinnam przynieść ze sobą na pierwsza wizytę (wszystkie badania do IUI już mam). Mąż będzie badał nasienie - HBA i fragmentację kilka dni przed konsultacja.
Coraz bardziej się boje ze coś pójdzie nie tak...
ile od pierwszej wizyty do początku procedury?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jak złe trafiłam to proszę podpowiedzcie na jaki wątek mam się udać. Xxx
Tu masz link do watku o IVF. Dziewczyny tam to skarbnica wiedzy.
Gyncentrum to jedna z najczesciej polecanych klinik wiec dobry wybor :)

 
Tu masz link do watku o IVF. Dziewczyny tam to skarbnica wiedzy.
Gyncentrum to jedna z najczesciej polecanych klinik wiec dobry wybor :)


Dziękuje bardzo za odpowiedz xxx
 
Cześć dziewczyny, nie mogę znaleźć innego wątku odnoście IVF wiec napisze tutaj.
Od 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia, niestety nie zachodzę w ciąże, badania wychodziły różnie, w sierpniu mieliśmy IUI nieudane. Nie chcemy robić kolejnych inseminacji bo statystyki są niestety kiepskie, dlatego zdecydowaliśmy się podejść do in vitro. Jesteśmy prowadzeni w Gyncentrum w Bielsku. Chciałabym zapytać czy któraś z Was zna ta klinikę i dr Piekarz? Czego się mogę spodziewać i jakie badania powinnam przynieść ze sobą na pierwsza wizytę (wszystkie badania do IUI już mam). Mąż będzie badał nasienie - HBA i fragmentację kilka dni przed konsultacja.
Coraz bardziej się boje ze coś pójdzie nie tak...
ile od pierwszej wizyty do początku procedury?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jak złe trafiłam to proszę podpowiedzcie na jaki wątek mam się udać. Xxx
Swietny wybor. Dr Piekarz Adamczyk jest bardzo dobrym lekarzem. Badsn w ciemno nie rob, ona Ci zleci wszystko co trzeba
 
Swietny wybor. Dr Piekarz Adamczyk jest bardzo dobrym lekarzem. Badsn w ciemno nie rob, ona Ci zleci wszystko co trzeba

Rozumiem ze również do dr Piekarz chodzisz/chodziłaś? Możesz mi coś więcej napisać? Jak to u Ciebie wyglądało? Wiem ze to konkretna lekarka i bardzo dokładana bo już pare przed IUI byłam na kontrolach, ale odnośnie in vitro dopiero będę. Już mi się po nocach śni ta procedura i ilości jajeczek :)
 
Rozumiem ze również do dr Piekarz chodzisz/chodziłaś? Możesz mi coś więcej napisać? Jak to u Ciebie wyglądało? Wiem ze to konkretna lekarka i bardzo dokładana bo już pare przed IUI byłam na kontrolach, ale odnośnie in vitro dopiero będę. Już mi się po nocach śni ta procedura i ilości jajeczek :)
A u mnie to byla dluga droga. Bylam u pano dr na kilku wizytach tylko. Jest ona w kazdym bądź razie bardzo konkretna i ma indywidualne podejście do pacjenta. Napisalam priv
 
Bry. Właśnie weszłam na forum, bo pierwszy raz dziołchy zasnęły o 20, a ja zamiast isc odespać to siedzę w internetach :p U nas monitory nie włączają się bezpodstawnie, bo dziewczyny strasznie spłycaja oddechy. Kiedyś Gajkę zostawiłam na drzemkę w naszym łóżku w sypialni i w pewnym momencie nie myśląc pobiegłam do niej. Znalazłam ją sinobladą, ledwo oddychającą. Nie wiem co by było gdyby...

Marg - jesteś znowu w ciąży? Przeca meble nie tak dawno wymieniałaś :rofl:

Kobity, nie ma mnie na forum, baaaaaaaardzo rzadko wchodzę, więc nie doczytam co u was, więc zostaje mi wszystkie pozdrowić i przesłać buziolki dzieciaczkom :)
Dziewczynki mają się dobrze. Rehabilitujemy się - grafik napięty (fzjoterapia, logopeda, pedagog, psycholog, okulista, kardiolog, laryngolog, neurolog - no duuużo tego). Szkoda mi ich, bo z reguły zasypiają późno, a czasem musze ich budzić wcześnie. No i ja przy karmieniu mam 1,5 etatu dziennie :ninja2: ale są cudowne i przekochane.
 
Bry. Właśnie weszłam na forum, bo pierwszy raz dziołchy zasnęły o 20, a ja zamiast isc odespać to siedzę w internetach [emoji14] U nas monitory nie włączają się bezpodstawnie, bo dziewczyny strasznie spłycaja oddechy. Kiedyś Gajkę zostawiłam na drzemkę w naszym łóżku w sypialni i w pewnym momencie nie myśląc pobiegłam do niej. Znalazłam ją sinobladą, ledwo oddychającą. Nie wiem co by było gdyby...

Marg - jesteś znowu w ciąży? Przeca meble nie tak dawno wymieniałaś :rofl:

Kobity, nie ma mnie na forum, baaaaaaaardzo rzadko wchodzę, więc nie doczytam co u was, więc zostaje mi wszystkie pozdrowić i przesłać buziolki dzieciaczkom :)
Dziewczynki mają się dobrze. Rehabilitujemy się - grafik napięty (fzjoterapia, logopeda, pedagog, psycholog, okulista, kardiolog, laryngolog, neurolog - no duuużo tego). Szkoda mi ich, bo z reguły zasypiają późno, a czasem musze ich budzić wcześnie. No i ja przy karmieniu mam 1,5 etatu dziennie :ninja2: ale są cudowne i przekochane.
Jestes niesamowita. Duzo sil i przede wszystkim zdrowia dla Was [emoji8]
 
reklama
Bry. Właśnie weszłam na forum, bo pierwszy raz dziołchy zasnęły o 20, a ja zamiast isc odespać to siedzę w internetach :p U nas monitory nie włączają się bezpodstawnie, bo dziewczyny strasznie spłycaja oddechy. Kiedyś Gajkę zostawiłam na drzemkę w naszym łóżku w sypialni i w pewnym momencie nie myśląc pobiegłam do niej. Znalazłam ją sinobladą, ledwo oddychającą. Nie wiem co by było gdyby...

Marg - jesteś znowu w ciąży? Przeca meble nie tak dawno wymieniałaś :rofl:

Kobity, nie ma mnie na forum, baaaaaaaardzo rzadko wchodzę, więc nie doczytam co u was, więc zostaje mi wszystkie pozdrowić i przesłać buziolki dzieciaczkom :)
Dziewczynki mają się dobrze. Rehabilitujemy się - grafik napięty (fzjoterapia, logopeda, pedagog, psycholog, okulista, kardiolog, laryngolog, neurolog - no duuużo tego). Szkoda mi ich, bo z reguły zasypiają późno, a czasem musze ich budzić wcześnie. No i ja przy karmieniu mam 1,5 etatu dziennie :ninja2: ale są cudowne i przekochane.
Mebli nie zmieniłam a w ciąży jestem... za to budowę zaczęłam :p az boję się kolejnego wysypu po wprowadzce, więc chyba poczekam aż przekwitne z nowym domem ;)
Grafik masz napięty ale najważniejsze że dziewczynki masz w domu, możesz przytulać i całować kiedy tylko znajdziesz chwilę wolnego. Dziewczyny udowodniły że są mega silne , po mamusi ❤ rośnijcie zdrowo :)
 
Do góry