reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

ciężaróweczki po in vitro

RedHotChiliPepper28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja ma rok i jeszcze nie kupiliśmy nocnika :-)) jakoś nie mam parcia na szybkie odpieluchowanie, dopiero mam w planach wybrać się po ten z ikei, coś popróbujemy, ale konkretnie obstawiam działanie na wiosnę-lato

reklama

First

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny chyba presją otoczenia... ciągle słyszę jeszcze nie sadzasz na nocnik?! dam im spokoj ;)

adunnnia90

Rozwiązania
0
Wtedy najlepiej ja parcia nie miałam, oswajalam ich , w maju mieli skończone 17 i wtedy poszło odpieluchowanie. Właśnie na lato. Dużo zależy od dziecka i rodziców. Bratowa ma małego starszego o 5 miesięcy od Filipa i Oliwii i mały wogole nie chce korzystać z nocnika a triche presję ma bo od stycznia idzie do przedszkola i warunek jest brak pampersa. Znowu jak dziecko jest w zlobku a rodzice pracują to też ciężko bo to jednak trzeba regularnie pilnować.
Moja ma rok i jeszcze nie kupiliśmy nocnika :-)) jakoś nie mam parcia na szybkie odpieluchowanie, dopiero mam w planach wybrać się po ten z ikei, coś popróbujemy, ale konkretnie obstawiam działanie na wiosnę-lato

motylek24

Rozwiązania
0
Czyli ze na noc już nie zakaldalas? U nas wolaja w nocy, pampersy suche ale jakoś tak boję się im ich nie założyć
Właśnie pampers był suchy to po co zakładać. Początkowo jeszcze kładłam podkłady pod prześcieradło. Jakaś wpadka była ale rzadko.

Jaskolcia

Rozwiązania
0
U nas Zosia ma prawie 27 miesięcy i ma bunt na nocnik. Przygodę z nocnikiem zaczęliśmy jak miała 18 miesięcy i w dzień zaczęła robić siku do nocnika/kibelka z nakładką. Kupy nigdy nie chciała, reagowała panicznie na próbę posadzenia. Pojawiła się Marysia i nie ma mowy o odpieluchowaniu. Mówi do mnie siku albo kupa i robi. Na pytanie czy idziemy na nocnik odpowiada nie. Próbowaliśmy majteczek treningowych, ale Zosia traktuje to jak zabawę i dla niej fajne jest to, że idziemy po raz n-ty zmienić strój. Próbowaliśmy z majtkami to też nie było problemu, że było jej mokro. Po prostu komunikuje mi, że będzie robiła siku i robi.
Na razie czekam, chociaż bunt jest ogromny. Oczywiście jej lala ma robić siku na nocnik.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry