reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@marg88 zobaczysz że że wszystkim sobie dasz radę.Antykoncepcja nie zadziałała jeśli mogę spytać?Ja czasami się zastanawiam na co się zdecydować jak już nie będę chciała dzieci napewno tabletki odpada bo ich nie lubię.Mimo słabego nasienia będę chciała coś anty bo różnie to bywa.
Abtykoncepja nasza opierała się na używaniu prezerwatyw w tych szczytowych dniach , bo po tabletkach " mi odwala";)
więc nadchodzi wieczór ... gumka pod poduszką, totalnie zapomnieliśmy o niej a po mówię " zabierz opakowanie " i wtedy oboje" o ku... zapomnieliśmy " ...
do owulacji pozostało jeszcze 3 dni więc myślałam że plemniki nie przetrwają ( bo też niby słabe nasienie)... Ale los chciał inaczej.
Teraz po ciąży dzieci dadzą mi tak pewnie w kość że i antykoncepcja nie będzie potrzebna bo nie będzie czasu na przytulania :p Ale myślę nad jakimiś wkładkami.
Kiedyś można było podczas cesarki na lewo załatwić podwiązanie jajników czy coś takiego ale to dawne czasy.
 
reklama
Boska [emoji173][emoji173][emoji173]
marzę o dziewczynce ... Ale coś mam przeczucie że będzie 3 żołnierz ;)

Ja odrazu czułam ze będzie dziewczynka , wszyscy obstawiali ze będzie syn . Mój jeszcze na początku ciąży mówił No dobra to będzie trzeci może syn , dziś nie chce słuchać o kolejnym dziecku Moja Mama miała trzech synów , Ja byłam dopiero czwarta i to z wpadki
 
Faktycznie bardzo podobna [emoji16]
Niech rosna zdrowo i grzecznie [emoji3059]
A jak Sara zareagowala na siostre?

Pierwszy tydzień to był dramat , to co wyprawiała mnie przerastało . Teraz z dnia na dzień jakby już przywykła . Leżałam przed porodem w szpitalu przez powikłania i ona była bardzo stęskniona za mną i to było gorsze niż samo pojawienie się dziecka . Jak wraca ze żłobka to generalnie nie odstępuje mnie na krok a jak ktoś przychodzi to jest ryk bo myśli zw ktoś mnie zabierze . Całuje dzidzie w stopki , głaszcze tuli ale jak tylko coś ją najdzie to potrafi ja uderzyć albo uszczypnąć wiec nie możemy nawet na chwile jej zostawić gdzieś w pobliżu . Nie jest lekko ale to jest taki wiek wiec wiemy że musimy przygryzać zęby i czekać aż to minie .
 
Ja odrazu czułam ze będzie dziewczynka , wszyscy obstawiali ze będzie syn . Mój jeszcze na początku ciąży mówił No dobra to będzie trzeci może syn , dziś nie chce słuchać o kolejnym dziecku Moja Mama miała trzech synów , Ja byłam dopiero czwarta i to z wpadki
Chciała bym chciała teraz dziewczynke ale wiadomo to nie koncert życzeń hehe czas pokaże
 
Miło Cię widzieć.
Nikt nie mówi że będzie łatwo hi .
Co tam słychać

No, nie nudzimy sie [emoji12]
Ja mam to szczescie ,ze mi mama pomaga wiec dajemy radę. Ogólnie to więcej roboty ze straszakiem bo zeby, bo bunt i choruje bo zaczęliśmy żłobek. Drugi synek aniołek, udało sie kp i moze dlatego, albo juz mam pierwsze dziecko i jestem bardziej wyluzowana [emoji848]

Respect [emoji16]
Glownie za mowienie, ze nie jest zle [emoji16] Bo roznica kosmos.
Ja mam bunt dwulatka, przyklejenie do mnie i jak to sie w ciagu 8 miesiecy nie zmieni to ciemnosc widze [emoji23]

Nie ma co koloryzować i sie oszukiwać zwłaszcza jeśli sie ma żywe srebro w domu [emoji28] A macierzyństwo to orka na ugorze. Bywa ciężko ale i cudownie. Masz fajna różnice wieku. Lila juz sie sobą zajmie, zje sama, posiedzi przed bajami [emoji12] Także spokojnie dacie radę.

Chyba źle przeczytałam... 13 miesięcy ? :o
u nas będzie 19 miesięcy więc już mały powinien już dobrze latać i zaczynać rozumieć świat.. chociaż dla mnie to wszystko kosmos , totalnie tego nie widzę. Chyba nie jestem powołana do macierzyństwa , jakby nie moja bajka chwilami , psychicznie siadam, brak pomocy od kogo kolwiek, brak niani ... a najgorsze przede mną.
jestem przerażona a mój mąż szczęśliwy, on chyba patrzy przez różowe okulary a ja wieczna pesymistka. Muszę zmienić podejście bo oszaleje przez te kolejne 7 miesięcy i zalicze porodówke razem z psychiatrykiem
Sorry... 13 i 2 tygodnie [emoji23]
Wszystkie Twoje uczucia są naprawdę normalne i jestem pewna ze każda matka momentami tak sie czuje. Nie każda o tym mówi i potrafi to nazwać.
Jeszcze pare miesięcy przed Wami, przywykniesz a jak maleństwo sie urodzi to nie będziesz wyobrażała sobie lepszego życia
A początki zawsze są trudne . Potem samo wsYstko sie układa a my sie przystosowujemy [emoji6]

Chciała bym chciała teraz dziewczynke ale wiadomo to nie koncert życzeń hehe czas pokaże

Ja tez bym chciała dziewczynkę i gdyby ktoś dał mi pewność to zaszłabym teraz [emoji28] Ale pewności nie ma wiec biorę urlop na pare lat [emoji23]
 
Jaki ja ciemniak dopiero yeraz widze za na rwcepcie mi pisze ze progesteron 10 tygodni jesli bedzie ciaza brac a plastry z estradiolem 3 miesiace.
Ale i tak jeszcze nie przerwę powoli zacznę schodzić z estradiolu
 
reklama
Do góry