reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hubek będzie miał gdzieś 16 m-cy. Wcześniej pytałam pani dr i mowila zeby pierwsze te podstawowe robic i to bylo na początku szczepien a teraz jak najbardziej. To kula Zosie w rączkę? To juz wiem ze bede musiala byc kilka dni w domu po
My też na 16 mcy mielismy i już w rączke bexero Marcelina miała .
 
reklama
Hubek będzie miał gdzieś 16 m-cy. Wcześniej pytałam pani dr i mowila zeby pierwsze te podstawowe robic i to bylo na początku szczepien a teraz jak najbardziej. To kula Zosie w rączkę? To juz wiem ze bede musiala byc kilka dni w domu po
Tak, mieliśmy wybór. Woleliśmy jednak żeby nie ruszała rączką, niż nóżką. Od razu po szczepieniu dostała paracetamol.
Pierwsze szczepienie bexero miała chwilę przed ukończeniem 6 miesiąca. U Marysi też chciałabym, żeby została zaszczepiona przed pójściem do żłobka.
 
Cześć Dziewczyny, weźcie mi podpowiedzcie... Jestem po jednej procedurze in vitro, szykujemy się na kolejny odbiór mrozaczków. Od drugiego dnia cyklu mam brać estrofem i zgłosić się między 10 a 12 dniem cyklu. Z racji tego, że jestem krótkozadaniowcem, cholera - nie zapytałam co dalej. No to pytam Was - jak wygląda proces odbierania mrozaczkow? Chodzi przede wszystkim o czas.
 
Cześć Dziewczyny, weźcie mi podpowiedzcie... Jestem po jednej procedurze in vitro, szykujemy się na kolejny odbiór mrozaczków. Od drugiego dnia cyklu mam brać estrofem i zgłosić się między 10 a 12 dniem cyklu. Z racji tego, że jestem krótkozadaniowcem, cholera - nie zapytałam co dalej. No to pytam Was - jak wygląda proces odbierania mrozaczkow? Chodzi przede wszystkim o czas.
Po wizycie jeśli endo będzie ok dołaczysz progesteron po 3 lub 5 dniach będzie transfer ( zależy jakie nasz zarodki ) i oczekiwanie
 
Hubek będzie miał gdzieś 16 m-cy. Wcześniej pytałam pani dr i mowila zeby pierwsze te podstawowe robic i to bylo na początku szczepien a teraz jak najbardziej. To kula Zosie w rączkę? To juz wiem ze bede musiala byc kilka dni w domu po
Strasznie dziwnie Ci powiedziała bo meningo im wcześniej tym lepiej.
Od 2 mż się szczepi, tylko wtedy 4 dawki trzeba .Jak dziecko nie idzie do przedszkola wtedy podajesz od 6 mż i masz 3 dawki.
Taki schemat zalecają tu .
Chodź teraz ostatnio były jakieś zmiany i chyba są 3 dawki tak czy siak
 
Mój miał 9 miesięcy jak dostał 1 dawkę w nogę i nic mu nie było... teraz czekamy bo za dwactygosnie mamy drugą dawkę choć chyba przełoże bo jeszcze antybiotyk bierze...
 
Strasznie dziwnie Ci powiedziała bo meningo im wcześniej tym lepiej.
Od 2 mż się szczepi, tylko wtedy 4 dawki trzeba .Jak dziecko nie idzie do przedszkola wtedy podajesz od 6 mż i masz 3 dawki.
Taki schemat zalecają tu .
Chodź teraz ostatnio były jakieś zmiany i chyba są 3 dawki tak czy siak

Od marca tego roku są zmiany, jeśli pierwsza dawka jest przed 3 mż to wtedy łącznie są 4 dawki, w każdym pozostałym przypadku są 3 dawki. My poszliśmy na szczepienie jak mała miała 2.5 miesiąca i lekarka poradziła nam, żeby wtedy przyjąć Nimenrix i przyjść za 2-3 tyg na Bexsero, to wtedy będzie jedno kłucie mniej.
 
reklama
Od marca tego roku są zmiany, jeśli pierwsza dawka jest przed 3 mż to wtedy łącznie są 4 dawki, w każdym pozostałym przypadku są 3 dawki. My poszliśmy na szczepienie jak mała miała 2.5 miesiąca i lekarka poradziła nam, żeby wtedy przyjąć Nimenrix i przyjść za 2-3 tyg na Bexsero, to wtedy będzie jedno kłucie mniej.
My podalismy 3 bexsero zaczynając w 6 mż
 
Do góry