reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Strasznie dziwnie Ci powiedziała bo meningo im wcześniej tym lepiej.
Od 2 mż się szczepi, tylko wtedy 4 dawki trzeba .Jak dziecko nie idzie do przedszkola wtedy podajesz od 6 mż i masz 3 dawki.
Taki schemat zalecają tu .
Chodź teraz ostatnio były jakieś zmiany i chyba są 3 dawki tak czy siak
Tak im szybciej tym lepiej nam tez pediatra tak mowila. Od 2rż już sa tylko dwie dawki.
 
Mozesz estrofen przyjmować dłużej i dołączyć prog w wygodnym dla Ciebie terminie.
Bierzesz 2 zarodki ? Hi hi
Przez chwilę nawet mieliśmy taki pomysł :) ale na szczęście bliźniaki miały w tym tygodniu szczepienie i tak dały w kość, że bierzemy jednego (jego nam się też żal zrobiło, że jak się urodzi ostatni, to będzie taki samotniś, a tak to będzie otoczony starszymi i młodszymi od siebie bliźniakami :)). Ogółem mamy trzech do odebrania i rozważaliśmy różne opcje - jezu, zamęczymy się, ale naprawdę nie chcemy nikogo zostawić :)
 
Wpadłam gościnie z prośba czy możecie zerknąć na wyniki MSOME męża bo nie wiem czy dobrze wnioskuje. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Adjustments.JPG
 
reklama
Do góry