reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas czwórki to była tragedia u Filipa. Po 3-4 godziny pauzy w nocy ....
A no i łącze sie z Toba w bolu bo my czekamy na dolna dwójkę ale jest o niebo lepoej niz bylo przy gornej. W tedy najgorsze to chyba byly ataki placzu w nocy trwające tak kolo poltorej godziny bo to ze był nie do zniesienia przez cały dzień to jednak pikus z noca i trwalo to tak gdzies z tydzień z tym ze na noc dawalam potem juz lek i nie płakał
 
reklama
Missi a jaki lek? Kupiłam camille ale właśnie to górne jedynki i rozpacza okropnie.
Ja smaruje dentinoxem, kilka razy dalam camilie a na noc na początku dawalam paracetamol a terax za rada dziewczyn ibuorofen. U nas masakra byla przy dwojkach. Generalnie każdy ząb daje u Hubka o sobie znać ale dwojki daly czadu. A podobno najgorsze przed nami :o :o
 
Kochane jesteście, dziękje. Jadę po ten ibuprofen. Camilla nie pomogła mała wyje z bólu. Prawdę mówiąc nie podejrzewałam że to tak wygląda. Masakra.
 
Kochane jesteście, dziękje. Jadę po ten ibuprofen. Camilla nie pomogła mała wyje z bólu. Prawdę mówiąc nie podejrzewałam że to tak wygląda. Masakra.
U nas tylko ibuprofen daje radę przy ząbkowaniu. U nas tylko dolne jedynki nie były masakrą (tj. nie chciała spać w nocy), przy innych zębach to infekcje, zebowe kupy, podwyższona temperatura.
 
Jeszcze w temacie zabkownia to u nas w ciagu dnia pomagaly gryzaki te z lodowki. Lila sie naprawde uspokajala po nich. Mialam dwa, zawsze jeden w gotowosci.
W nocy ibuprofen jak sie budzila z placzem.
I najgorsze byly 1gorne i 4 wszytskie, cjoc u nas prawie wszystkie dawaly jakies objawy. A biegunka i woda z nosa to obowiazkowo.
 
reklama
Jeszcze w temacie zabkownia to u nas w ciagu dnia pomagaly gryzaki te z lodowki. Lila sie naprawde uspokajala po nich. Mialam dwa, zawsze jeden w gotowosci.
W nocy ibuprofen jak sie budzila z placzem.
I najgorsze byly 1gorne i 4 wszytskie, cjoc u nas prawie wszystkie dawaly jakies objawy. A biegunka i woda z nosa to obowiazkowo.
Ja dawalam bsnana z lodówki do tego smoczka do blw czy inny owoc i ciumkal i ulga byla choc teraz przy tej dwojce nie chce
 
Do góry