reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

nieagatka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To faktycznie spróbuję jej taki wywar zrobić i pokruszyc rybe. A z jakiej ryby robisz?
Wywar robie na krewetkach, bo tak najlatwiej. Doslownie 10 surowych bez obieraniq, wrzucasz cale do zimnej wody, zagotowujesz i gotujesz 15min i tyle.
A rybe daje albo morszczuka albo dorsza.

reklama

Agnieś191

Rozwiązania
0
Wczoraj bylismy na szczepieniu i oczywiście zapomniałam zapytac pani dr o suplementacje kwasami dha. Hubek nie przepada za rybami. Ja sama nie jestem ich zwolenniczka ale z uwagi na dziecko jadamy częściej z tym ze Hubek jak tylko weźmie rybe do buzi to wypluwa. I czytalam wpis doradców żywieniowych żeby przemyśleć temat suplementacji jesli dziecko nie spożywa tłustych ryb min 2 razy tygodniowo.
A druga sprawa przymierzamy sie do szczepienia na memingokoki z tym ze pierwsze musimy dokończyć pneumokoki które mamy za miesiąc a memengokoki planowo gdzieś za dwa. Będziemy szczepić bexero i moje pytanie jak Wasze dzieci to zniosly. Wiem ze u Marceliny Ewci ciekawie nie bylo a jak u Was?
3 dni temperatura wieczorem z dreszczami i pierwszego dnia nie ruszała rączka. W miejscu szczepienia rumien i opuchlizna.

goffa13

Rozwiązania
0
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę bo zastanawiam się nad krzesełkiem do karmienia ,polecane jest z Ikei, przy czym moja mała nie siedzi więc jak karmiłyście swoje bobasy?
Moja mała ma 5.5 miesiąca
Ja mam takie z pozycja pół leżąca i jak po 4 miesiącu zaczynaliśmy rozszerzać dietę bardzo było praktyczne

nieagatka

Rozwiązania
0
3 dni temperatura wieczorem z dreszczami i pierwszego dnia nie ruszała rączka. W miejscu szczepienia rumien i opuchlizna.
To wlasnie powoduje, ze od 2lat nie moge sie na te szczepionke zdecydowac, mimo ze szczepilam na wszytsko inne (kalendarzowe i dodatkowe)...

Agnieś191

Rozwiązania
0
Dla mnie to byla masakra bo wszystkie szczepienia bezproblemowe. Tyle ze Marcelina jakos nie rozpaczala byla zadziwiająco grzeczna tzn jak temperatura to pod kocem na podusi spokojnie sobie lezala nawet po 40 minut. Plakala chwilę ale jak już temperatura spadala to było ok. Pediatra juz po wyjsciu ze szczepienia kazala podac nurofen. Druga dawke mam w grudniu takze zobaczymy.

Agnieś191

Rozwiązania
0
To wlasnie powoduje, ze od 2lat nie moge sie na te szczepionke zdecydowac, mimo ze szczepilam na wszytsko inne (kalendarzowe i dodatkowe)...
Ja też nie chciałam szczepić, a w krótkim czasie w sąsiednich miastach dwa przypadki śmiertelne na meningo i najzwyczajniej w świecie sie przestraszylam. Tym bardziej ze w przyszłym roku chce poslać Marceline do żłobka. Pierwszą dawke miala późno bo na 16 mcy.

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja też nie chciałam szczepić, a w krótkim czasie w sąsiednich miastach dwa przypadki śmiertelne na meningo i najzwyczajniej w świecie sie przestraszylam. Tym bardziej ze w przyszłym roku chce poslać Marceline do żłobka. Pierwszą dawke miala późno bo na 16 mcy.
No moja jedne meningo ma, ale tych sie boje. Do zlobka chodzi od prawie 2 lat. We wrzesniu "szkole" zacznie...
Sama nie wiem, to jedyna szczepionka, ktorej sie boje.

reklama

Agnieś191

Rozwiązania
0
No moja jedne meningo ma, ale tych sie boje. Do zlobka chodzi od prawie 2 lat. We wrzesniu "szkole" zacznie...
Sama nie wiem, to jedyna szczepionka, ktorej sie boje.
Myślę, że ja gorzej to przeszłam niż Marcelina bo płaczliwa nie była chociaz nie mówię pewnie ja bolalo i zle sie czuła. Jak moglam tak pomagałam środkami przeciwbolowymi i przeciwgoraczkowymi. Wiesz jak jest...dzis dziecko zdrowe, a jakby ja złapało to chyba bym sobie nie wybaczyla chociaz tez wiem ze szczepionka nie chroni jej w 100%.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
SalsaPL Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki Ciąża, poród, połóg 50
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11205
sagaa31 sierpniowe ciężaróweczki 2011:D Dzieci urodzone w sierpniu 2011 23089
K Wiek 40 lat - tylko in-vitro? Ciąża po in vitro 5
H In vitro w czechach Ciąża po in vitro 0
H in vitro-zwrot kosztów za leczenie Potrzebuję porady 0
H in vitro w czechach-uzyskanie zwrotu kosztów za leki Potrzebuję porady 4
K In vitro Potrzebuję porady 1
K Badania do in vitro Potrzebuję porady 3
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
D Udane in vitro po wycięciu jajowodów Potrzebuję porady 0
D Druga procedura in vitro Ciąża po in vitro 18
P In vitro z komórkami dawczyni Potrzebuję porady 1
N Kolejna procedura in vitro Potrzebuję porady 2
Karola1987 In vitro Potrzebuję porady 17
A In vitro czechy Staramy się 2
A In vitro w UK Potrzebuję porady 8
P LH I estradiol przy stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 1
nadzieja xxx In vitro z komórką dawczyni Staramy się 14
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
M Druga blada kreska na teście. Potrzebuję porady 53
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 246
RedLabel Udane IVF przy zaawansowanej endometriozie ( III/IV stopień) Staramy się 18
R In vitro w Czechach Staramy się 1
F Estrofem po in vitro w cyklu sztucznym Ciąża, poród, połóg 3
Pini88 In vitro Potrzebuję porady 3
Ewelina1992 In vitro- adopcja Staramy się 5
C Dofinansowanie procedury in vitro! Ciąża po in vitro 4
maciej19854 Wołanie o Pomoc In Vitro Zrzutka Możesz pomóc...zobacz 0
K Dofinansowanie In Vitro Warszawa Staramy się 2
A In vitro z antagonista Potrzebuję porady 1
D In vitro Poznań - jaka klinika? Staramy się 1
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
M MTHFR i in-vitro Ciąża po in vitro 2
I Kolejne podejście do in vitro Potrzebuję porady 13
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
A wymaz z pochwy przed in vitro Potrzebuję porady 2
I Kolejna próba in vitro Potrzebuję porady 4
N Dziwny wynik Beta po in vitro Potrzebuję porady 17
B In Vitro z wadą macicy Potrzebuję porady 4
queen_b In vitro w uk Staramy się 19
Bombisz In vitro a praca Potrzebuję porady 31
P In vitro Potrzebuję porady 12
K Zwariuje czekając na wynik in vitro Ciąża, poród, połóg 16
kamciajan W trakcie stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 0
aniaslu Dzieci z in vitro będą oznaczane w aktach Urzędu Stanu Cywilnego Pytanie tygodnia 19
M In Vitro WARSZAWA ! ! kogo polecacie? Potrzebuję porady 2
G in vitro Potrzebuję porady 1
M IN VITRO Lista oczekujących Staramy się 1
E in vitro refundowane Staramy się 0