reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewunka

Fanka BB :)
Miasto
Collado-Villalba Madryt
Rozwiązania
0
Myślę, że ja gorzej to przeszłam niż Marcelina bo płaczliwa nie była chociaz nie mówię pewnie ja bolalo i zle sie czuła. Jak moglam tak pomagałam środkami przeciwbolowymi i przeciwgoraczkowymi. Wiesz jak jest...dzis dziecko zdrowe, a jakby ja złapało to chyba bym sobie nie wybaczyla chociaz tez wiem ze szczepionka nie chroni jej w 100%.
U nas 1 dawka była okropna ( 6 miesięcy ) Niewład nogi i gorączka. 2 I 3 dawka nawet bez temperatury .
Teściowa pracuje w szpitalu meningo zabiera dziecko w dobe ....nie jedno umarło w jej szpitalu.
Jak się tylko urodziła ,teściowa mówi wysłałam pieniądze na szczepionke meningo .
Ja sobie nie wyobrażam nie zaszczepić.
Najbardziej atakuje chyba do 4 lat a potem dopiero dziadków ( statystycznie)

reklama

nieagatka

Rozwiązania
0

adunnnia90

Rozwiązania
0
Właśnie też o tym leżaczku myślałam,a z jakiego krzesła korzystałaś?
Ja też po czwartym miesiącu zaczęłam rozszerzać dietę i obydwoje byli karmieni w lezaczakach aż do 8mz wtedy przeszliśmy na zwykłe krzesełka do karmienia . Ja mam takie co mocuje się na kazde krzesło więc wszędzie mogę je zabrać . Teraz już mam tylko podwyższone i jedzą z nami przy stole. Dla mnie niewygodnie jest karmic dziecko na kolanach.
Marcelina zaczęła jeść w leżaczku (4+2)
Nie widzę różnicy między lezaczkiem A krzesełkiem któremu się reguluje oparcie do pozycji pół leżącej.
Teraz mamy i uwielbiamy krzesełko z ikei Zobacz załącznik 1042939Zobacz załącznik 1042940
Screenshot_20191108_145352.jpeg
Screenshot_20191108_145202_com.android.gallery3d.jpeg
Screenshot_20191108_145026_com.android.gallery3d.jpeg

ilmenau

Rozwiązania
0
Ja też po czwartym miesiącu zaczęłam rozszerzać dietę i obydwoje byli karmieni w lezaczakach aż do 8mz wtedy przeszliśmy na zwykłe krzesełka do karmienia . Ja mam takie co mocuje się na kazde krzesło więc wszędzie mogę je zabrać . Teraz już mam tylko podwyższone i jedzą z nami przy stole. Dla mnie niewygodnie jest karmic dziecko na kolanach. Zobacz załącznik 1042966Zobacz załącznik 1042967Zobacz załącznik 1042968
A jak się nazywa to krzesełko? Gdzie je kupiłaś? Takiego jeszcze nie widziałam ale wygląda spoko. Sprawdza się wam?

adunnnia90

Rozwiązania
0
Bardzo. Jeśli jeszcze raz bym miała kupić to tylko to. Nawet na wakacjach z nami były. Składa się je na plasko i pod wózek śmiało się mieściły.

A jak się nazywa to krzesełko? Gdzie je kupiłaś? Takiego jeszcze nie widziałam ale wygląda spoko. Sprawdza się wam?

adunnnia90

Rozwiązania
0

reklama

ilmenau

Rozwiązania
0

Dziękuję bardzo! :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania