reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

RedHotChiliPepper28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
To bardzo indywidualne, ja zawsze miałam problem żeby schudnąć, a teraz dobija rok po porodzie i mam 5kg mniej niż przed ciążą, tylko ja jeszcze karmię piersią. Nie przejmuj się tym, urodziłaś, ciesz się tym. Kg jakoś zejdą. My musieliśmy z mężem zacząć od niedawna super zdrowo jeść, bo młoda woli z Naszych talerzy

reklama

marg88

Rozwiązania
0
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
Powoli samo zejdzie ... i mnie przed leczeniem było 66 podczas leczenia doszło do 76 , z wynikiem 73 zaczęłam ciaze , skończyłam 83 a teraz po porodzie stoję na 72 i w dół już nic nie chce iść ... za bardzo kocham słodycze:p co trochę schudne to znowu w górę i tak wkoło. Odpuść narazie sobie i ciesz się macierzyństwem.

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja wrocilam prawie do wagi sprzed ciazy (tez 64kg) jak wrocilam do pracy czyli 10mies po cc. Na nic nie mialam czasu, ciagle w biegu i samo spadlo.

Iskra_82

Rozwiązania
0
U nas wszystko ok. Mały ma prawie 13 miesięcy, od jakiegoś czasu pięknie chodzi (trzeba mieć oczy naokoło głowy ), jest małym glodomorem i ma 6 ząbków. Niedługo wracam do pracy więc powoli próbuje ograniczać Mu cycka, ale zmorą są niestety nocne karmienia i pobudki.
Czytam co u Was słuchać, ale raz na kilka dni dlatego mało się udzielam. Postaram się jednak poprawić
Oj na kto po invitro nie przeszło by czytanie raz na parę dni:D. Tutaj całe szczęście to możliwe, bo kto by się dziećmi zajmował:
Fajnie że synek zdrowo rośnie:)

Iskra_82

Rozwiązania
0
Ja po roku mam 6 kilo mniej niż przed ciążą. Ale to przez dietę bez nabiału wymuszoną przez alergię syna, no i młody wysysa swoje:).
Ja od niedawna nabiał jem, jak jeszcze młodego odstawię to aż strach się bać co będzie :p.
Nie martw się. Dziecko zacznie chodzić to wypocisz ganiając za nim:).

Margit2018

Rozwiązania
0
Ja po roku mam 6 kilo mniej niż przed ciążą. Ale to przez dietę bez nabiału wymuszoną przez alergię syna, no i młody wysysa swoje:).
Ja od niedawna nabiał jem, jak jeszcze młodego odstawię to aż strach się bać co będzie :p.
Trzymam za słowo8-)

goffa13

Rozwiązania
0
Przed ciąża chudłam moment i wystarczało ograniczyć się z jedzeniem jeść zdrowiej.Po ciąży zauważyłam że już tak prosto nie jest przeszłam na dietę zdrową,mniej ,czesciej duzo salat itp zaczęłam ćwiczyć i schudłam 6 kg potem przestałam ćwiczyć bo się przetrenowalam kolana odmówiły posłuszeństwa. Pozostanam na diecie która stała się normalnością zdrowo poprostu...chudłam nadal.Dzis trochę odpuściłem i zaczęła spowrotem podjadac i niestety widać efekty

Oczekiwanie2017

Rozwiązania
0
U mnie to samo, dieta bez nabiału i jajek, kp i ważę 10kg mniej niż przed ciążą... Z tym, że rzeczywiście zdrowo się odżywiam, nie ćwiczę, ale Mały jest dosyć ciężki więc jak Go czasami wzmę na ręce to mam darmową siłownię . Czuję się teraz wyśmienicie, aczkolwiek niektórzy twierdzą że wyglądam za chudo...

reklama

Iskra_82

Rozwiązania
0
U mnie to samo, dieta bez nabiału i jajek, kp i ważę 10kg mniej niż przed ciążą... Z tym, że rzeczywiście zdrowo się odżywiam, nie ćwiczę, ale Mały jest dosyć ciężki więc jak Go czasami wzmę na ręce to mam darmową siłownię . Czuję się teraz wyśmienicie, aczkolwiek niektórzy twierdzą że wyglądam za chudo...
A Ty dalej bez jajek i nabiału w 100%. Nic młodemu alergia nie mija?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry