reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

ciężaróweczki po in vitro

adunnnia90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja przed ciąża 172 cm i 62 kg, 2 ciąży + 15kg. Miesiąc po porodzie waga sprzed ciąży. Teraz nie wiem nie ważę się ale przy dwójce nie mam czasu siedzieć a co dopiero jeść

reklama

Vinszka

Rozwiązania
0
Ja przed ciąża 172 cm i 62 kg, 2 ciąży + 15kg. Miesiąc po porodzie waga sprzed ciąży. Teraz nie wiem nie ważę się ale przy dwójce nie mam czasu siedzieć a co dopiero jeść
Ciekawe jak sobie pixi radzi. Mówisz, że niedługo sobie nie posiedzę?

misis188

Rozwiązania
0
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/

Agnieś191

Rozwiązania
0
Hubert ma 4 zabki. Generalnie od maja ma do d..y humor ale jak dostaje mleko na noc to bardzo fajnie spi ale od wczoraj jest masakra bo nie dosc ze sie budzi co chwilę to ten placz jeet paniczny, trydny do opanowania. Dzis pobrałam mu mocz na posiew, jeszcze musze na ogólne bo mialam go za malo i na banki ide jutro do lekarza ale miala tez tak któraś? Gorączki nie ma, przez dzień jest marudny ale radze sobie tym idąc na pole ale te noce to nigdy tak nie bylo. Js wiąże to z jakims kolejnym zebem ale nie wiem... Moze powinnam coś jeszcze sprawdzić :/
Ząb albo koszmary. Podaj np nurofen i zobacz czy jest poprawa i pośpi troche.

nieagatka

Rozwiązania
0
Wycjodzace zeby bardziej bola w nocy, w pozycji lezacej. Ja na probe podalabym ibuprofen na noc i zobaczysz. Jak bedzie spal to znaczy, ze go boli, a jesli nie bedzie to moze byc skok, zmiana pogody, moze mu zimno lub goraco, albo cos mu sie sni po prostu...

Iskra_82

Rozwiązania
0
Jutro pełnia, może wychodzi z niego wilkołak:-D:-D:-D.
A tak serio to Jaś też drugą noc z rzędu ma bardzo kiepską. Budził się zawsze, ale teraz co 20 minut się wierci, kręci i jęczy. I wtedy nawet cycka nie bardzo chce. Ale ja myślę że to zęby, bo wieczorem daję camille i smaruję dziąsła żelem i pół nocy jest ok. Ok 2 zaczyna się to wiercenie.

misis188

Rozwiązania
0
Mam paracetamol i sprobuje mu podac na noc choc juz raz probowalam i nie wypil. A mogę to dac do butli??

misis188

Rozwiązania
0
Dodatkowo ma katarek taki rzadki, raz twarfe kupy raz rzadkie. Za cieplo na pewno mu nie jest bo spi tylko w ramprrsach. Dzis w sumie bylo lepiej bi obudzil sie z okropbym płaczem tylko raz i po 20 minutach przy bajce sie uspokoil. A potem obudxil sie o 6.30 z dobrym humorem. Pomiędzy były pobudki alr misiek dal rade.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry