reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Antybiotyk gardelko bardzo czerwone
U nas podobnie. Mamy szpital w domu. Obie chore, starsza Zosia po antybiotyku i dalej nie jest do końca zdrowa. Młodsza kaszle. Na dodatek ja się zaraziłam od dziewczyn.
Nie wiem czy do świąt się wyrobimy z powrotem wszystkich do zdrowia.
Życzę zdrówka.
 
reklama
Tylko jeśli nie robiłaś ich to nie rób samych nk bo ja właśnie tak poszłam do labo diagnostyki , chciałam nk gdzie są parametry Cd itd i mi zrobili nk za które zapłaciłam 390 zł a lekarz potem mi powiedział ze robi się IMK tam są komórki nk i pozostałe parametry i to badanie chyba kosztuje 220. Różnica w cenie i badaniu . Ja mam wynik tylko komórek nk i nic więcej
Myślałam robic w Prokocimiu ocene aktywności cytotoksycznej komorek NK
 
Bardzo mi przykro, przytul się do Hubcia [emoji3590] i trzymam kciuki za kolejne podejście [emoji110]
Ta
Tak. Mam jeszcze blastke i 3 zarodki trzydniowe. Szczerze to po wczorajszej becie przypuszczałam ze tak bedzie. Teraz chyba bede chciala powtórzyć allo mlry i nk tylko pamiętacie kiedy te NK sie robi??
 
Ta
Tak. Mam jeszcze blastke i 3 zarodki trzydniowe. Szczerze to po wczorajszej becie przypuszczałam ze tak bedzie. Teraz chyba bede chciala powtórzyć allo mlry i nk tylko pamiętacie kiedy te NK sie robi??
Przykro mi. Grunt, ze jest po kogo wracac. Masz racje, powtorz te podstawowe badania, zebys wiedziala na czym stoisz w Nowym Roku dzialamy :)
 
Missi ważne że szanse masz. Kciuki za następne podejście. I gratuluje Hubciowi pierszych samodzielnych kroczków. I tak z innej beczki moja Dorotka skonczyła 10 miesięcy czy mogę jej np dawac do ręki całą parówkę ktorą chętnie je czy jeszcze jej drobić? Zębów na stanie sztuk 4. Kiedy tak samodzielnie dawałyście jedzenie żeby maluchy sobie same gryzły?
 
Missi ważne że szanse masz. Kciuki za następne podejście. I gratuluje Hubciowi pierszych samodzielnych kroczków. I tak z innej beczki moja Dorotka skonczyła 10 miesięcy czy mogę jej np dawac do ręki całą parówkę ktorą chętnie je czy jeszcze jej drobić? Zębów na stanie sztuk 4. Kiedy tak samodzielnie dawałyście jedzenie żeby maluchy sobie same gryzły?
Marcelina ma prawie 19mcy i jeszcze jej nie dałam w reke bo ona jest dosyc lapczywa i gryzie wielkie kawały. Nadal kroje na plasterki, talerzyk i widelec i sobie je. Jezeli Twoja sobie radzi i uwazasz ze jest gotowa to daj. Zeby nie o wszystkim swiadcza bo dziasla sa twarde i może potrafic sobie ładnie rozdrobnić. Ja to taka bojazliwa bylam i jestem, ze stanie na żołądku, zakrztusi sie itd.
 
reklama
Missi ważne że szanse masz. Kciuki za następne podejście. I gratuluje Hubciowi pierszych samodzielnych kroczków. I tak z innej beczki moja Dorotka skonczyła 10 miesięcy czy mogę jej np dawac do ręki całą parówkę ktorą chętnie je czy jeszcze jej drobić? Zębów na stanie sztuk 4. Kiedy tak samodzielnie dawałyście jedzenie żeby maluchy sobie same gryzły?
Pomijajac juz fakt, ze 10 miesieczniakowi nie dalabym parowki to ja polecam kroic. Jest duze ryzyko, ze ugryzie duzy kawalek i sobie z nim nie poradzi wiec lepiej to kontrolowac, ale pozwalanie jej na coraz wieksza samodzielnosc to dobry pomysl [emoji4]
 
Do góry