reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jeszcze nie potrafię patrzeć przez różowe okulary na tą ciążę ... z małym mamy urwanie głowy w domu. Cieszę się ale też i bardzo boję bo wiem ze będzie ciężko z tak mała różnica wieku między dziećmi . Do tego buntowniczy 10 latek w domu ... mam Stracha jak to wszystko ogarnąć.
ostatnio miałam cc i to było najgorsze co mogło mnie spotkać , a teraz znowu mnie to czeka na sama myśl o tym bólu już uciekam ze szpitala :p
Ja z bliźniętami będę miała podobnie, ale bardzo chce, żeby urodziły się całe i zdrowe.. Z synkiem za długo zwlekałam z rodzeństwem.. Fajna jest taka mała różnica wieku! 😍 Wszystko się jakoś ogarnie, kwestia wprawy 😊
Buszowałam trochę na wątku ciąż bliźniaczych i tam najczęściej ciąża kończy się cc.. Boje się, że tak będzie ze mną 😭 Mam za sobą dwa porody naturalne.. Tak szybko doszłam do siebie aż miło.. Po cesarce pewnie już tak fajnie nie będzie :(
 
reklama
Ja z bliźniętami będę miała podobnie, ale bardzo chce, żeby urodziły się całe i zdrowe.. Z synkiem za długo zwlekałam z rodzeństwem.. Fajna jest taka mała różnica wieku! 😍 Wszystko się jakoś ogarnie, kwestia wprawy 😊
Buszowałam trochę na wątku ciąż bliźniaczych i tam najczęściej ciąża kończy się cc.. Boje się, że tak będzie ze mną 😭 Mam za sobą dwa porody naturalne.. Tak szybko doszłam do siebie aż miło.. Po cesarce pewnie już tak fajnie nie będzie :(
Nie rodziłam naturalnie bo mialam cięcie na życzenie ze tak powien. Cc mialam po 9, wstalam ok 16 a następnego dnia funkcjonowałam normalnie tylko przeszkadzał mi cewnik. Dostawałam leki co 6 godzin i na prawde super to wspominam. Bardziej to mi cycki dokuczaly jsk przyszedl nawal. Wiem ze kazda jest z nas inna ale ja na prawdę super wszystko wspominam
 
Ja też cc i okres po cc super wspominam. [emoji4]
Nie rodziłam naturalnie bo mialam cięcie na życzenie ze tak powien. Cc mialam po 9, wstalam ok 16 a następnego dnia funkcjonowałam normalnie tylko przeszkadzał mi cewnik. Dostawałam leki co 6 godzin i na prawde super to wspominam. Bardziej to mi cycki dokuczaly jsk przyszedl nawal. Wiem ze kazda jest z nas inna ale ja na prawdę super wszystko wspominam
 
SAMA stwierdzam, że jestem durna, bo nie powinnam jeszcze myśleć o imionach, ale jest kilka które mi się podobają [emoji7]
Dla dziewczynki Livia, Nel, Nikola i Lilia [emoji7] a dla chłopca ogromny problem.. Podoba mi się jedynie Alex [emoji2356] i to też nie tak bardzo.. A Ty masz już coś na oku? [emoji4]

Nie. Nie mozemy sie z mezem porozumiec.
Mam w domu Liliane - Lili. Gdyby byl chlopiec to od zawsze marzy mi sie Mieszko, a dla dziewczynki - nie mam pojecia.
 
Ja z bliźniętami będę miała podobnie, ale bardzo chce, żeby urodziły się całe i zdrowe.. Z synkiem za długo zwlekałam z rodzeństwem.. Fajna jest taka mała różnica wieku! [emoji7] Wszystko się jakoś ogarnie, kwestia wprawy [emoji4]
Buszowałam trochę na wątku ciąż bliźniaczych i tam najczęściej ciąża kończy się cc.. Boje się, że tak będzie ze mną [emoji24] Mam za sobą dwa porody naturalne.. Tak szybko doszłam do siebie aż miło.. Po cesarce pewnie już tak fajnie nie będzie :(
Nie rodziłam naturalnie bo mialam cięcie na życzenie ze tak powien. Cc mialam po 9, wstalam ok 16 a następnego dnia funkcjonowałam normalnie tylko przeszkadzał mi cewnik. Dostawałam leki co 6 godzin i na prawde super to wspominam. Bardziej to mi cycki dokuczaly jsk przyszedl nawal. Wiem ze kazda jest z nas inna ale ja na prawdę super wszystko wspominam
Ja też cc i okres po cc super wspominam. [emoji4]
Tez jestem po cc, tez super wspominam i mam zamiar znowu miec cc. Bardzo szybko doszlam do siebie, nie wspominam jakiegos wielkiego bolu, maz byl przy mnie w trakcie i moglam kangurowac. Ogolnie super.
 
Ja jestem po dwóch cesarkach i mogę stwierdzić, że jest ogromna różnica między planowaną a na cito. Teraz doszłam do siebie bardzo szybko. Nie było takiego problemu z chodzeniem i ból mniejszy jak przy pierwszej.

Super, że wątek ciężarówek nie zaginie! Bo ja tu cała ciążę jednak nie miałam okazji pogadać jak 2 lata temu. Wtedy były głównie ciężarówki i przeżywałyamy to razem. [emoji7][emoji7] To były czasy! [emoji3531][emoji3531]
 
Nie rodziłam naturalnie bo mialam cięcie na życzenie ze tak powien. Cc mialam po 9, wstalam ok 16 a następnego dnia funkcjonowałam normalnie tylko przeszkadzał mi cewnik. Dostawałam leki co 6 godzin i na prawde super to wspominam. Bardziej to mi cycki dokuczaly jsk przyszedl nawal. Wiem ze kazda jest z nas inna ale ja na prawdę super wszystko wspominam
Mam porównanie porodu naturalnego z CC. Nie życzę nikomu CC, to poważna operacja. Samopoczucie po niej no cóż do najlepszych nie należało, delikatnie pisząc. Po porodzie naturalnym chodziłam w miarę normalnie jeszcze tego samego dnia. Oczywiście nie żałuję CC bo dziecko dzięki temu urodziło się całe i zdrowe.
 
Nie. Nie mozemy sie z mezem porozumiec.
Mam w domu Liliane - Lili. Gdyby byl chlopiec to od zawsze marzy mi sie Mieszko, a dla dziewczynki - nie mam pojecia.
U nas też mężowi nie podoba się żadna z moich propozycji, ale i tak pewnie stanie na moim 🤷‍♀️ My mieszkamy za granicą i szukamy imienia ani typowo Polskiego ani zagranicznego.. Takie które występuje i tu i tu 😊 Dla chłopca podobał nam się kiedyś Julian, ale teraz też już jakoś nie.. Jak będziemy mieli dwóch chłopców to koniec 🤦‍♀️
 
U nas też mężowi nie podoba się żadna z moich propozycji, ale i tak pewnie stanie na moim [emoji2368] My mieszkamy za granicą i szukamy imienia ani typowo Polskiego ani zagranicznego.. Takie które występuje i tu i tu [emoji4] Dla chłopca podobał nam się kiedyś Julian, ale teraz też już jakoś nie.. Jak będziemy mieli dwóch chłopców to koniec [emoji2356]
Tez mieszkam za granica i tez wazne dla mnie, zeby imie moglo funkcjonowac w obu jezykach.
 
reklama
Wow! Super dziewczyny, że tyle was jest co super wspomina cc! Obym też była taką szczęściarą jak już będę musiała mieć to cc 😊 Ja się ogólnie boję takich planowanych rzeczy.. Zabiegów itd to dla mnie straszny stres, a jednak naturalny poród zaczyna się i wszystko idzie swoim torem. 😊
 
Do góry