reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wodnisty katar to raczej zeby i szczepic mozna bez problemu.
Wodnisty. Zrobie mu crp i zobaczymy
Musze tez zrobic bete bo okres mi sie spoznia a po biochemicznej po okresie nie zbadalam czy sie wyzerowała... Mam nadzieję ze jest wszystko ok. No chyba ze jakas wpadka-ale w tedy to bym w cuda zaczela wierzyc przy moich jajowodach. Ale od docenta mam zielone światło, nie muszr sie doszczepic przed transferem
 
reklama
Dziewczyny czy takie uczucie jakbym miała kolkę, takie dziwne pobolewanie nie wiem jak to dokładniej opisać...czy to jest normalnie w 16 TC? Dzisiaj pierwszy raz mam i się zastanawiam....
 
Wodnisty. Zrobie mu crp i zobaczymy
Musze tez zrobic bete bo okres mi sie spoznia a po biochemicznej po okresie nie zbadalam czy sie wyzerowała... Mam nadzieję ze jest wszystko ok. No chyba ze jakas wpadka-ale w tedy to bym w cuda zaczela wierzyc przy moich jajowodach. Ale od docenta mam zielone światło, nie muszr sie doszczepic przed transferem
O kurczę to daj znać jak będziesz miała wyniki bety 😉
 
Ja niestety nie pomoge, bo moje zaufanie do polskich porodowek jest zerowe i jak pisalam kiedys - nigdy nie zdecydowalabym sie na porod sn w Polsce.
Ale u siebie, majac zaufanie do lekarza i poloznej to owszem. Ja rodzilam pod opieka poloznej, ktorej ba oczy wczesniej nie widzialam, ale w jednym z lepszych szpitali tu w Barcelonie wiec wiedzialam, ze opieke bede miec profesjonalna i tak bylo.
Do kiedy musisz sie zdecydowac? Co mowi Twoj gin?
W pl można sobie położna zamówić do szpitala, niektóre dopuszczają. Ja w takim szpitalu rodziłam, malutki szpitalik w pobliżu dużego miasta. Zz o dostałam bez problemu, a położnej nie brałam prywatnie bo szkoda było kasy. Pani Zuza była miła i cierpliwa, choć byłam niegrzeczna i pelotę od ktg ciągle zdejmowałem. Trzymała mi ją biedna bez pasów bo ściągnęłam i już nie chciałam tego ustrojstwa.
Jednak trzeba uważać bo czasem piszą o ZZO a wcale oszuści nie podają.
Ostatecznie można rodzić w prywatnym szpitalu i życzyć sobie CC w każdej chwili. Nie wiem ile impreza ta kosztuje ale pewnie coś ok. 10 tyś.

Dziewczyny czy takie uczucie jakbym miała kolkę, takie dziwne pobolewanie nie wiem jak to dokładniej opisać...czy to jest normalnie w 16 TC? Dzisiaj pierwszy raz mam i się zastanawiam....
Jedź do lekarza, niech szyjkę sprawdzi. Choć na rozwieranie jest za wcześnie to nigdy nie wiadomo.
 
Wodnisty. Zrobie mu crp i zobaczymy
Musze tez zrobic bete bo okres mi sie spoznia a po biochemicznej po okresie nie zbadalam czy sie wyzerowała... Mam nadzieję ze jest wszystko ok. No chyba ze jakas wpadka-ale w tedy to bym w cuda zaczela wierzyc przy moich jajowodach. Ale od docenta mam zielone światło, nie muszr sie doszczepic przed transferem
To czekamy na info, moze akurat niespodzianka bedzie :)
 
Dziewczyny czy takie uczucie jakbym miała kolkę, takie dziwne pobolewanie nie wiem jak to dokładniej opisać...czy to jest normalnie w 16 TC? Dzisiaj pierwszy raz mam i się zastanawiam....
Mi sie zdazalo, ale na troche wczesniejszym etapie, ok 12tc. Moja gin mowila, ze po prostu wszytsko rosnie i zeby sie nie martwic.
Kiedy masz wizyte?
 
W pl można sobie położna zamówić do szpitala, niektóre dopuszczają. Ja w takim szpitalu rodziłam, malutki szpitalik w pobliżu dużego miasta. Zz o dostałam bez problemu, a położnej nie brałam prywatnie bo szkoda było kasy. Pani Zuza była miła i cierpliwa, choć byłam niegrzeczna i pelotę od ktg ciągle zdejmowałem. Trzymała mi ją biedna bez pasów bo ściągnęłam i już nie chciałam tego ustrojstwa.
Jednak trzeba uważać bo czasem piszą o ZZO a wcale oszuści nie podają.
Ostatecznie można rodzić w prywatnym szpitalu i życzyć sobie CC w każdej chwili. Nie wiem ile impreza ta kosztuje ale pewnie coś ok. 10 tyś.


Jedź do lekarza, niech szyjkę sprawdzi. Choć na rozwieranie jest za wcześnie to nigdy nie wiadomo.
Tak, wiem ze tak mozna, ale mimo wszytsko nie zdecydowalabym sie na sn. Jak juz pisalam dla mnie pozytywnych historii jest za malo w porownaniu do tych okropnych.
 
Wodnisty. Zrobie mu crp i zobaczymy
Musze tez zrobic bete bo okres mi sie spoznia a po biochemicznej po okresie nie zbadalam czy sie wyzerowała... Mam nadzieję ze jest wszystko ok. No chyba ze jakas wpadka-ale w tedy to bym w cuda zaczela wierzyc przy moich jajowodach. Ale od docenta mam zielone światło, nie muszr sie doszczepic przed transferem

Ooo, to trzymam kciuki za crp 0 u Hubcia i wpadkę u ciebie 😁
 
reklama
Dziewczyny czy takie uczucie jakbym miała kolkę, takie dziwne pobolewanie nie wiem jak to dokładniej opisać...czy to jest normalnie w 16 TC? Dzisiaj pierwszy raz mam i się zastanawiam....

Ja miałam coś takiego w 14-15 tygodniu, nawet w nocy nie spałam. Pamiętam, że pojechaliśmy poinformować moich rodziców o ciąży, w sobotę daliśmy im znać a w nocy mnie taka niby kolka złapała i byłam przerażona. U mnie to było w prawym boku na dole, blisko pachwiny.
Poszłam z tym do położnej i powiedziała mi, że wszystko jest ok, że tak czasem bolą rozciągające się więzadła. Ale wysłała mnie też na usg, więc kontrolnie nie zaszkodzi.
 
Do góry