reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

adunnnia90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To miałaś na cylku naturalnym ale z progesteronem
Ja tez mam 100% skutecznosci, swieze transfery i jedyny lek to progesteron wlasnie, do 12tc. I nie wyobrazam sobie, zeby go nie brac, dlatego zapytalam.
Mam jeszcze 3 blastki, zakladam ze kiedys jeszcze do transferu podjede i na pewno z progesteronem.

reklama

Aduś16

Rozwiązania
0
Dziewczyny czy bolał Was czasem krzyż we wczesnej ciąży? Dziś 5t6d pod popołudnia dokucza ból krzyża i wiadomo mdłości...żadnych innych boli niestandardowych nie mam. Dodam że 5 dni temu przeszłam krótki ale dość obfity krwotok, dzień później był zarodek w pęcherzyku na usg, od tego czasu plamien brak..

nieagatka

Rozwiązania
0
Dziewczyny czy bolał Was czasem krzyż we wczesnej ciąży? Dziś 5t6d pod popołudnia dokucza ból krzyża i wiadomo mdłości...żadnych innych boli niestandardowych nie mam. Dodam że 5 dni temu przeszłam krótki ale dość obfity krwotok, dzień później był zarodek w pęcherzyku na usg, od tego czasu plamien brak..
Mi dokuczalo, ale potem sie okazalo, ze to wynik hiperki i ogromnych jajnikow.

nieagatka

Rozwiązania
0
A to co innego, u mnie ciąża po crio. Cierpię też na zaparcia i zastanawiam się czy to może mieć związek, mam tylozgiecie macicy...
Zaparcia na bank po progesteronie, przejda jak odstawisz.
A ten bol moze zwiazany jest z tym, ze powoli ale jednak wszytsko zaczyna rosnac. Kiedy masz gina?

Aduś16

Rozwiązania
0
Zaparcia na bank po progesteronie, przejda jak odstawisz.
A ten bol moze zwiazany jest z tym, ze powoli ale jednak wszytsko zaczyna rosnac. Kiedy masz gina?
W sobotę prywatnie do polskiego jadę bo w szpitalu dopiero na poniedziałek..

Iskra_82

Rozwiązania
0
A to co innego, u mnie ciąża po crio. Cierpię też na zaparcia i zastanawiam się czy to może mieć związek, mam tylozgiecie macicy...
Kochana nie męcz się z tymi zaparciami. Kup syrop lactulozę i pij codziennie przez tydzień albo i dwa. Jest to bezpieczne dla dziecka a Tobie powinno wszystko ładnie wyregulować:).

Aduś16

Rozwiązania
0
Kochana nie męcz się z tymi zaparciami. Kup syrop lactulozę i pij codziennie przez tydzień albo i dwa. Jest to bezpieczne dla dziecka a Tobie powinno wszystko ładnie wyregulować:).
Dzięki, jak bez recepty to może gdzies tu dostane bo w UK mieszkam :)

reklama

misis188

Rozwiązania
0
Tez mam tylozgiecie i na początku mialam bardzo duzy problem z zaparciami-choc nie wiem czy on trochę nie siedzial w mojej glowie. Namaczalam na noc sliwki i pilam rano ta wode ale lekarz kazal ostrożnie ze suszonymi sliwkami-zapomnialam zapytac dlaczego ale to bylo przy wizycie na sorze przez plamienie wiev co innego bylo w głowie. Nie mniej jednak potem super wszystko sie uregulowalo. Ja boli kręgosłupa nie mialam natomiast mialam bol w pachwinach ale tak jak slusznie wspimniano teraz dzieje sie w Twoim organizmie straszna rewolucja wiec na pewno wszystko jest ok.

Do góry