reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@misis188 chyba ty kiedyś dawałas przepis na takie placuszki z twarogiem jeśli się nie mylę proszę o przepis
Kurna nie mam tego przepisu :( ale z tego co kojarze to byla kostka sera, rozmieszać z dwoma żółtkami, cukrem waniliowym, 2 lyzkami roztopionego masla i chyba 4 lyzki maki. Do tego piana ubita na sztywno z dwóch białek i rodzynki
 
reklama
Teraz robilam te placki na jutro dla Hubka i na kostke dalam gdzies 3 łyżki maki i dalam tez mleka bo mi to strasznie geste wyszlo ale moze przez to ze od razu cale jajka dalam zamiast ubitej piany bo nie chcialam miksera wlaczac. Ale w smaku pycha
 
Kurna nie mam tego przepisu :( ale z tego co kojarze to byla kostka sera, rozmieszać z dwoma żółtkami, cukrem waniliowym, 2 lyzkami roztopionego masla i chyba 4 lyzki maki. Do tego piana ubita na sztywno z dwóch białek i rodzynki
Znalazłam na dwa żółtka i białka pół kostki sera i trochę cukru waniliowego 2 płaskie łyżki mąki i smażyć na odrobinie masła.Juz zapamiętam muszę zrobić synkowi bardzo smakowaly
 
Dzis dalej jest widoczny pęcherzyk. Bete robilam wczoraj i 1390-tydzień temu 1247. Dr mowi ze raczej nic z tego nie będzie. Musze zrobic jeszcze raz bete i zobaczyć jak jest bo moim zdaniem ona spada choc pewnosci nie mam. Jesli spada to odstawić leki.
No i dr zaczal sie zastanawiac co by pokombinować zabe sie udalo. Musze zrobic histeriskopie przed kolejnym transferem bo mowi ze przez 5 lat mogly sir podziac jakies rzeczy ktore w badaniacg nie wyjda tylko do tego trzeba miev jalowy posiew a z tym u mnie ciezko. W ostatnim mialam skapa eshierichie czy jak sie to tam pisze a raz jak ruszylam właśnie leczenie takiego posiewu przed laparoskopia to co lek to nowe glowno wychodzilo. To od strony ginekologii. Natomiast dr stwierdził ze przyczyny niepowodzeń wynikaja albo z genetyki albo predzej z imnunologii i koniecznie musze sie skonsultować z immunologiem. Na nieszczęście do docenta poki co zapisow noe ma, beda po świętach bodajze i jestem 50 w kolejce oczekujacych jakby ktos zrezygnował także super. Poczekam na rozwój wydarzen i jesli bede miec potwierdzenie ze beta spada to pisze do docenta zeby mi zlecil komplet badan bo teraz w sumie tylko nk robilam i allo mlry. Inne wyniki wcześniej byly ok tylko noe wiadomo czy cos po ciazy innego sie nie pochrzanilo
 
Dzis dalej jest widoczny pęcherzyk. Bete robilam wczoraj i 1390-tydzień temu 1247. Dr mowi ze raczej nic z tego nie będzie. Musze zrobic jeszcze raz bete i zobaczyć jak jest bo moim zdaniem ona spada choc pewnosci nie mam. Jesli spada to odstawić leki.
No i dr zaczal sie zastanawiac co by pokombinować zabe sie udalo. Musze zrobic histeriskopie przed kolejnym transferem bo mowi ze przez 5 lat mogly sir podziac jakies rzeczy ktore w badaniacg nie wyjda tylko do tego trzeba miev jalowy posiew a z tym u mnie ciezko. W ostatnim mialam skapa eshierichie czy jak sie to tam pisze a raz jak ruszylam właśnie leczenie takiego posiewu przed laparoskopia to co lek to nowe glowno wychodzilo. To od strony ginekologii. Natomiast dr stwierdził ze przyczyny niepowodzeń wynikaja albo z genetyki albo predzej z imnunologii i koniecznie musze sie skonsultować z immunologiem. Na nieszczęście do docenta poki co zapisow noe ma, beda po świętach bodajze i jestem 50 w kolejce oczekujacych jakby ktos zrezygnował także super. Poczekam na rozwój wydarzen i jesli bede miec potwierdzenie ze beta spada to pisze do docenta zeby mi zlecil komplet badan bo teraz w sumie tylko nk robilam i allo mlry. Inne wyniki wcześniej byly ok tylko noe wiadomo czy cos po ciazy innego sie nie pochrzanilo
Przykro mi ...
Straszne kolejki do tego Pasniaka.....
Cierpliwości, wytrwałości
Ja histeroskopie miałam wczoraj ( 4 już przy 4 stymulacjiach i 1 porodzie )
Zawsze robią biopsjie i badanie NK z macicy.
Usunęli mi 2 zrosty które zrobiły się po CC.
W środę mam hematologa I kontrolę badań i muszę zrobić jeszcze Wit K czy po zastrzykach urosła .
 
reklama
Witajcie, mamusie. Mam do sprzedania troszkę fajnych (mam nadzieje :) ) ciuszków po córci. Rozmiar 86 ale coś tez na 92 się znajdzie.Najwięcej 86 piszcie na prv
 
Do góry