reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzis dalej jest widoczny pęcherzyk. Bete robilam wczoraj i 1390-tydzień temu 1247. Dr mowi ze raczej nic z tego nie będzie. Musze zrobic jeszcze raz bete i zobaczyć jak jest bo moim zdaniem ona spada choc pewnosci nie mam. Jesli spada to odstawić leki.
No i dr zaczal sie zastanawiac co by pokombinować zabe sie udalo. Musze zrobic histeriskopie przed kolejnym transferem bo mowi ze przez 5 lat mogly sir podziac jakies rzeczy ktore w badaniacg nie wyjda tylko do tego trzeba miev jalowy posiew a z tym u mnie ciezko. W ostatnim mialam skapa eshierichie czy jak sie to tam pisze a raz jak ruszylam właśnie leczenie takiego posiewu przed laparoskopia to co lek to nowe glowno wychodzilo. To od strony ginekologii. Natomiast dr stwierdził ze przyczyny niepowodzeń wynikaja albo z genetyki albo predzej z imnunologii i koniecznie musze sie skonsultować z immunologiem. Na nieszczęście do docenta poki co zapisow noe ma, beda po świętach bodajze i jestem 50 w kolejce oczekujacych jakby ktos zrezygnował także super. Poczekam na rozwój wydarzen i jesli bede miec potwierdzenie ze beta spada to pisze do docenta zeby mi zlecil komplet badan bo teraz w sumie tylko nk robilam i allo mlry. Inne wyniki wcześniej byly ok tylko noe wiadomo czy cos po ciazy innego sie nie pochrzanilo

Oj, a tak ci kibicowałam. Przykro mi :(
Zapisy do Pasnika ruszają 31.03. Jest opcja, że moja koleżanka będzie zwalniać termin w marcu więc jak coś to dam Ci znać.
 
reklama
Oj, a tak ci kibicowałam. Przykro mi :(
Zapisy do Pasnika ruszają 31.03. Jest opcja, że moja koleżanka będzie zwalniać termin w marcu więc jak coś to dam Ci znać.
To proszę daj. Kiedys jak bylam na szczepieniu to babka przez telefon sie wymadzala ze juz tak nie podmieniają ale sprobuje. Jestem tez na liście rezerwowej zapisana ale czekam i jak okres mi się rozkręci to do niego pisze, moze choc zleci jakieś badania to za ten czas je zrobie. Czas tez mnie nagli bo po szxzepienuach jestem. Jeszcze ta histeroskopie musze ogarnac ale pierwsze musze zapodać sobie jakas porządna kuracje zeby mieć tylko dobre bakterie. Macie jakieś rady w tym temacie? Jak lekarka dawala mi skierowanie na laparoskopię to wyszla e coli skapa. Kazala brac lactovaginal i po tym taka jazda byla ze przez 8 miesięcy calt czas antybiotyki. Jak jedno poszlo to inne przyszlo. Raz nawet mialam bakterie zapalenie pluc-klebsielle q bardzo dużej ilości ze jak lekarka zobaczyła wynik to pobrała wymaz z szyjki macicy, wynik sie powtórzył i 3 opakowania antybiotyku..
Takze masakra. Kupie chyba provag i invag bo one na mnie dobrze działają
 
To proszę daj. Kiedys jak bylam na szczepieniu to babka przez telefon sie wymadzala ze juz tak nie podmieniają ale sprobuje. Jestem tez na liście rezerwowej zapisana ale czekam i jak okres mi się rozkręci to do niego pisze, moze choc zleci jakieś badania to za ten czas je zrobie. Czas tez mnie nagli bo po szxzepienuach jestem. Jeszcze ta histeroskopie musze ogarnac ale pierwsze musze zapodać sobie jakas porządna kuracje zeby mieć tylko dobre bakterie. Macie jakieś rady w tym temacie? Jak lekarka dawala mi skierowanie na laparoskopię to wyszla e coli skapa. Kazala brac lactovaginal i po tym taka jazda byla ze przez 8 miesięcy calt czas antybiotyki. Jak jedno poszlo to inne przyszlo. Raz nawet mialam bakterie zapalenie pluc-klebsielle q bardzo dużej ilości ze jak lekarka zobaczyła wynik to pobrała wymaz z szyjki macicy, wynik sie powtórzył i 3 opakowania antybiotyku..
Takze masakra. Kupie chyba provag i invag bo one na mnie dobrze działają
Ja te Klebsielle mialam w obu ciazach i zawsze sie na antybiotykach konczylo i to wiecej niz jednym. Mi lekarka mowila, ze probiotyki i duze ilosci zurawiny powinny dac rade i poki co tfu tfu jest spokoj.
 
Hej kochane tak się zastanawiam...już brałam 2 x tabletki dopochwowo na infekcje grzybicza chwila spokój i spowrotem uplawy lekkie swędzenie i dyskomfort.Teraz zaczęło się zaraz po tym jak były Przytulanki Nie zabezpieczamy się prezerwatywa.Maz nie ma żadnych objawów infekcji.Lekarz mowi że to w ciąży czeste ale w pierwszej nie miałam ani razu A teraz co chwilę.Tak myślę że może w ciąży mam jakieś uczulenie na nasienie?!hmmm jak myślicie?
 
To proszę daj. Kiedys jak bylam na szczepieniu to babka przez telefon sie wymadzala ze juz tak nie podmieniają ale sprobuje. Jestem tez na liście rezerwowej zapisana ale czekam i jak okres mi się rozkręci to do niego pisze, moze choc zleci jakieś badania to za ten czas je zrobie. Czas tez mnie nagli bo po szxzepienuach jestem. Jeszcze ta histeroskopie musze ogarnac ale pierwsze musze zapodać sobie jakas porządna kuracje zeby mieć tylko dobre bakterie. Macie jakieś rady w tym temacie? Jak lekarka dawala mi skierowanie na laparoskopię to wyszla e coli skapa. Kazala brac lactovaginal i po tym taka jazda byla ze przez 8 miesięcy calt czas antybiotyki. Jak jedno poszlo to inne przyszlo. Raz nawet mialam bakterie zapalenie pluc-klebsielle q bardzo dużej ilości ze jak lekarka zobaczyła wynik to pobrała wymaz z szyjki macicy, wynik sie powtórzył i 3 opakowania antybiotyku..
Takze masakra. Kupie chyba provag i invag bo one na mnie dobrze działają

Ona ma się decydować jakoś w połowie lutego czy podchodzi do transferu bez konsultacji czy poczeka na konsultacje, więc za 2-3 tyg powinnam coś wiedzieć.

Polecam plivafem przeciwgrzybiczny lub przeciwbakteryjny. Ja przed transferami walczyłam kilka miesięcy z infekcjami, przy tabletkach (na zmianę provag, invag, lactovaginal oraz pifumicin) zaczęłam stosować ten zel do higieny intymnej na stałe (ja przeciwgrzybiczny) i od tej pory nic, to już ponad dwa lata. Młoda ginekolog u mnie w przy hodni mi to poleciła i naprawdę jestem zadowolona. Można je kupić tylko w aptece
 
Hej kochane tak się zastanawiam...już brałam 2 x tabletki dopochwowo na infekcje grzybicza chwila spokój i spowrotem uplawy lekkie swędzenie i dyskomfort.Teraz zaczęło się zaraz po tym jak były Przytulanki Nie zabezpieczamy się prezerwatywa.Maz nie ma żadnych objawów infekcji.Lekarz mowi że to w ciąży czeste ale w pierwszej nie miałam ani razu A teraz co chwilę.Tak myślę że może w ciąży mam jakieś uczulenie na nasienie?!hmmm jak myślicie?

Myślę, że w ciąży ty jesteś bardziej wrażliwa i dlatego to się u ciebie pojawia. Spróbuj zel do higieny intymnej plivafem przeciwgrzybiczny, można go stosować w ciąży i przy KP. U mnie sprawdza się rewelacyjnie, spokojnie zamowisz z apteki internetowej
 
Hej kochane tak się zastanawiam...już brałam 2 x tabletki dopochwowo na infekcje grzybicza chwila spokój i spowrotem uplawy lekkie swędzenie i dyskomfort.Teraz zaczęło się zaraz po tym jak były Przytulanki Nie zabezpieczamy się prezerwatywa.Maz nie ma żadnych objawów infekcji.Lekarz mowi że to w ciąży czeste ale w pierwszej nie miałam ani razu A teraz co chwilę.Tak myślę że może w ciąży mam jakieś uczulenie na nasienie?!hmmm jak myślicie?
Niech mąż da nasienie na posiew, bo może mieć stan zapalny pomimo braku objawów.
 
Muszę przestać, bo podjęliśmy decyzję, że bierzemy pod koniec roku Naszego malucha, więc jeszcze trochę czasu mamy, ale najpierw ograniczamy, potem kończymy. Myślałam, że sama z biegiem czasu będzie się rzadziej upominała, a tu masakra jakaś, samoodstawienie przed 18-nastką haha. Z resztą jak już pisalam zaczęło mnie to nocne karmienie denerwować.
Ja dziewczynki nie będę pisać jak jest u mnie chyba że dla przestrogi jak nie powinno być. Panna ma 11 miesięcy i.....do wózka nie wsiądzie, pielucha zmieniana w biegu, kąpiel na stojąco, w samochodzie udaję osła przez całą drogę a i tak czasami mimo odgłosów całej obory na koniec ryk, butelki nie weźmie do ust....a w nocy to cycka z buzi nie wyciąga śpię na jednym boku powykręcana i tak się turlamy. Jedynym pocieszeniem jest to że starsza 12 latka wyrosła na wartościową dziewczynkę a podobnie żerowała na mnie w dzieciństwie.
 
Myślę, że w ciąży ty jesteś bardziej wrażliwa i dlatego to się u ciebie pojawia. Spróbuj zel do higieny intymnej plivafem przeciwgrzybiczny, można go stosować w ciąży i przy KP. U mnie sprawdza się rewelacyjnie, spokojnie zamowisz z apteki internetowej
Ten żel jest faktycznie rewelacyjny u mnie jeszcze działały globulki na receptę gynopevaryl 3 szt. I oczywiście invag. Niestety mąż musi się też zbadać bo oni często nie mają objawów a są zarażeni.
 
reklama
Ja dziewczynki nie będę pisać jak jest u mnie chyba że dla przestrogi jak nie powinno być. Panna ma 11 miesięcy i.....do wózka nie wsiądzie, pielucha zmieniana w biegu, kąpiel na stojąco, w samochodzie udaję osła przez całą drogę a i tak czasami mimo odgłosów całej obory na koniec ryk, butelki nie weźmie do ust....a w nocy to cycka z buzi nie wyciąga śpię na jednym boku powykręcana i tak się turlamy. Jedynym pocieszeniem jest to że starsza 12 latka wyrosła na wartościową dziewczynkę a podobnie żerowała na mnie w dzieciństwie.

Wypisz, wymaluj, moja Majka 😂 tylko moja ma 9 miesięcy a reszta się zgadza 😂
Ale pocieszające jest to co piszesz o starszej córce 😁
 
Do góry