reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny mam takie intymne pytanie 😉 jak i czym się goliłyście wiecie gdzie 😉jak miałyście coraz większy brzuch???
 
reklama
Szczerze to nie. Jeśli placilam karta to Ci wieczór napisze ile placilam za wszystko a chyba placilam tylko musze poszperac na koncie. Ja poronilam, jestem w trakcie krwawienia. 17 ide do supra medu u Was na wizyte przrd histeroskopia i potem musze jeszcze jedno badanie zrobic i skonsultować w Łodzi
😑
Chociaż tyle, że obyło się bez szpitala.
Działaj dalej.
 
To tak jak mnie... Ale chyba bardziej skłaniam się do cc. Ja mam duże dzieci i poród SN też jest trudny i boję się że mógłby się zakończyć cc czyli byłby podwójny ból.
Ale powiem Ci że ja naTwoim miejscu bym chyba spróbowała naturalnie, może natura będzie łaskawa dla Ciebie i gorzej będziesz wspinać wizytę u dentysty niż poród. Znam kilka takich przypadków, zanim pomyślała to już urodziła, porody do max 1 godziny licząc od pierwszego skurczu.
Margg znacie już płeć dzieciątka?
 
Hej. Jestem nowa ;)

2017r ciąża zatrzymana w 10 tc

2018r ciąża pozamaciczna

Aktualnie 8 TC. Wczoraj USG maluszek ma 17mm. Jestem po procedurze inf z 30.12

W 5 tc byłam w szpitalu prawie tydzien bo miałam najpierw plamienie a później dosyć mocne krwawienie , co się okazało mam krwiaka no i niestety nadal jest co było widoczne na wczorajszym USG. Biorę luteinę dopochwowo 3x2 i podjezykowo 3x1
 
Hej. Jestem nowa ;)

2017r ciąża zatrzymana w 10 tc

2018r ciąża pozamaciczna

Aktualnie 8 TC. Wczoraj USG maluszek ma 17mm. Jestem po procedurze inf z 30.12

W 5 tc byłam w szpitalu prawie tydzien bo miałam najpierw plamienie a później dosyć mocne krwawienie , co się okazało mam krwiaka no i niestety nadal jest co było widoczne na wczorajszym USG. Biorę luteinę dopochwowo 3x2 i podjezykowo 3x1
To był transfer w cyklu naturalnym?
 
reklama
Do góry