reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mamuśki orientujecie się jak to jest z tymi adapterami do wózków bo mam wozek bebetto i fotelik cybex 5 i zastanawiam się nad zmianą tego fotelika ale bardzo m8 zależy żeby fotelik wpisał się do wózka i nie wiem jak to działa w necie szukam info ale za bardzo nic nie pisze
Chcesz zmienic wozek czy fotelik?
Do bebetto na pewno sa adaptery do maxi cosi,bo pierwszy moj wozek byl wlasnie taki. Teraz kupilam cybex balios s, maxi cosi mam nadal, ale jeszcze nie wiem czy pasuje czy trzeba bedzie kupic adaptery. Nie sprawdzalam.
 
reklama
Mamuśki orientujecie się jak to jest z tymi adapterami do wózków bo mam wozek bebetto i fotelik cybex 5 i zastanawiam się nad zmianą tego fotelika ale bardzo m8 zależy żeby fotelik wpisał się do wózka i nie wiem jak to działa w necie szukam info ale za bardzo nic nie pisze
Ja mam wozek espiro a fotelik mialam z cybexu i mieliśmy adaptery. Mysle ze najlepiej jak podejdziesz do dobrego sklepu z wozkami
 
A jakiej firmy fotelik rozwazasz?
Właśnie napalilam się na britax romer baby safe 2 isize baza jest regulowana do kanapy siedzenia żeby pozycja nie była zbyt pochyla bo właśnie w cybexie na bazie tak mam.Dziecko siedziało zbyt pionowo.Kurcze nie wiem prawie 1200 zł ten fotelik A z drugiej strony ten mój cybex może jak pasami zamontuje nie będzie źle lub coś pokabinuje.
 
Właśnie napalilam się na britax romer baby safe 2 isize baza jest regulowana do kanapy siedzenia żeby pozycja nie była zbyt pochyla bo właśnie w cybexie na bazie tak mam.Dziecko siedziało zbyt pionowo.Kurcze nie wiem prawie 1200 zł ten fotelik A z drugiej strony ten mój cybex może jak pasami zamontuje nie będzie źle lub coś pokabinuje.
Jestes pewna, ze na bazie ma zla pozycje? To sie w tych pierwszych fotelikach bardzo rzadko zdaza. Ja mam maxi cosi pebble na bazie isofix, kupilam bez mierzenia do auta i bez problemu
 
A jaki cybex masz ja mam aton 5 i ogólnie nie jest zły ale na bazie w naszym aucie jest zła pozycja.
Kurde teraz Ci juz nie powiem ns sto procent ale chyba 5.my juz mamy inny i ten czeka na rodzeństwo :) nie mialam zadnych problemów z tym fotelikiem i pozycje tez byly ok
 
reklama
Jestes pewna, ze na bazie ma zla pozycje? To sie w tych pierwszych fotelikach bardzo rzadko zdaza. Ja mam maxi cosi pebble na bazie isofix, kupilam bez mierzenia do auta i bez problemu
Tak pamiętam jak wracaliśmy że szpitala i byłam przerażona ale wtedy się kompletnie nie znałam.Pozniej ja grupie fb 8 gwiazdek specjaliści się wypowiadali że cybex tak ma z ta pozycja i proponują montować pasami.Wiadomo z bazą wygoda fest
 
Do góry