reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama

Iskra_82

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wlasnie cos takiego chcialam Ci zaproponowc, jakas nowodc, gadzet dla niego tylko po kapieli i tak samo w foteliku. Wchodzicie w etap szantazu. O zobacz jaki super nowy kubek (talerz, widelec, cokolwiek), ale jest magiczny i uzywa sie go tylko w krzeselku. Usiadziesz to Ci dam. Albo jesli mozesz to obniz krzeselko tak, zeby mogl "sam" z asekuracja tam wchodzic na czas posilku, u nas pomoglo jak byl moment, ze nie chciala siadac.
A do kapieli to wlasnie moze tak jak pisze misis, albo u nas byl rytulal ze wszytskie zwierzatka przyklejanki, ktoryni sie bawila szly po kolei to pudelka spac, a potem wychodzila ona...
Powodzenia :)
Dzięki za rady. Będziemy próbować choć ostatnio trudno go czymś zainteresować (a nie jest kremem lub nożyczkami). Dziś w nocy coś go obudziło i był straszny płacz. Po pół h noszenia udało się go wyciszyć przyprawą w szklanym słoiczku z otwieranym wieczkiem (lubi otwierać i zamykać, zwłaszcza zębami). Tylko że piżama i całe łóżko w cynamonie, ale przynajmniej ładnie w nocy pachniało:).
A jak już o tym mowa. Dziewczyny czy wasze dzieci mają koszmary?? Takie właśnie co budzą i ciężko dziecko uspokoić?

nieagatka

Rozwiązania
0
Dzięki za rady. Będziemy próbować choć ostatnio trudno go czymś zainteresować (a nie jest kremem lub nożyczkami). Dziś w nocy coś go obudziło i był straszny płacz. Po pół h noszenia udało się go wyciszyć przyprawą w szklanym słoiczku z otwieranym wieczkiem (lubi otwierać i zamykać, zwłaszcza zębami). Tylko że piżama i całe łóżko w cynamonie, ale przynajmniej ładnie w nocy pachniało:).
A jak już o tym mowa. Dziewczyny czy wasze dzieci mają koszmary?? Takie właśnie co budzą i ciężko dziecko uspokoić?
Teraz juz nie, ale jak byla mlodsza to sie zdazalo. Bylam przerazona, bo plakala strasznie, uspokojenie trwalo wiecznosc. Ale podobno to taki etap, mozg pracuje na ogromnych obrotach. Nie martw sie, mija dosc szybko.

Kaarola1

Rozwiązania
0
Napiszecie mi jakie mialyscie przyrosty bhcg? Kurcze u mnie w poniedziałek 105 a dziś po 3 dniach 370, tak wiem wg kalkulatora dobry, ale w pierwsze ciaży bhcg na tym etapie 3 razy większe :(

goffa13

Rozwiązania
0
Napiszecie mi jakie mialyscie przyrosty bhcg? Kurcze u mnie w poniedziałek 105 a dziś po 3 dniach 370, tak wiem wg kalkulatora dobry, ale w pierwsze ciaży bhcg na tym etapie 3 razy większe :(
Ja miałam większe ale wogole się tym nie martw puki przyrasta prawidłowo jest git

Iskra_82

Rozwiązania
0
W pierwszej ciąża mógł się zarodek szybciej zaimplantować. Nie martw się tym, najważniejsze są przyrosty, a te masz super:)

marg88

Rozwiązania
0
Wszystko jest ok według norm więc się ciesz. Z beta jest tak że każda ma indywidualne przyrosty. Moje przyrosty też były nie największe, dopiero po 1000 poszły do góry mocno, a z ciąża wszystko ok i mały cwaniak właśnie się kąpię :)

reklama

misis188

Rozwiązania
0
Jak tam sytuacja u Ciebie?? Beta ładnie rośnie?

Do góry