reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Urodzilam :) 20.02.2020 przez CC. Przyszłam na kontrole bo mialam wysokie cisnienie i juz zostalam. Nie udawalo sie zbic cisnienia. Nawet teraz mam wysokie i jestem na tabletkach...

Coz moge wiecej napisac. Ciezki jest połóg dla mnie psychicznie. Mam swoja firme i bardzo ciezko mi odpuscic niektore tematy, a niektorych sie po prostu nie da. Wiec jak sie nie wyspie albo bobas dokazuje to mam podwojny stres.
Gratulacje! Wszystkiego najlepszego dla Was !
 
reklama
Urodzilam :) 20.02.2020 przez CC. Przyszłam na kontrole bo mialam wysokie cisnienie i juz zostalam. Nie udawalo sie zbic cisnienia. Nawet teraz mam wysokie i jestem na tabletkach...

Coz moge wiecej napisac. Ciezki jest połóg dla mnie psychicznie. Mam swoja firme i bardzo ciezko mi odpuscic niektore tematy, a niektorych sie po prostu nie da. Wiec jak sie nie wyspie albo bobas dokazuje to mam podwojny stres.
Gratulacje :) Polog jest ogilnie ciezki, wiec staraj sie nie byc dla siebie zbyt surowa. Teraz najwazniejszj jestes Ty i dziecko. Zdradzisz imie? Albo moze zdjecie? :)
 
Gratulacje :) Polog jest ogilnie ciezki, wiec staraj sie nie byc dla siebie zbyt surowa. Teraz najwazniejszj jestes Ty i dziecko. Zdradzisz imie? Albo moze zdjecie? :)
Na imie ma Jeremi:) 55cm i 3.5kg.

Staram sie nie byc surowa ale wiesz jak to jest, swiat nie czeka. Ludzie ruszają dalej, wracają do zajec. Maz wraca do pracy a pracowaliśmy razem. Byliśmy druzyna 24h na dobę i zawsze razem. Czy w pracy czy w domu. A teraz ja zostanę... i bede za nim cholernie tesknic. A jednocześnie stresowac sie firma i wychowywac dziecko.
 
Na imie ma Jeremi:) 55cm i 3.5kg.

Staram sie nie byc surowa ale wiesz jak to jest, swiat nie czeka. Ludzie ruszają dalej, wracają do zajec. Maz wraca do pracy a pracowaliśmy razem. Byliśmy druzyna 24h na dobę i zawsze razem. Czy w pracy czy w domu. A teraz ja zostanę... i bede za nim cholernie tesknic. A jednocześnie stresowac sie firma i wychowywac dziecko.

Bardzo ladnie :) i fajne wymiary, takie w sam raz :)
Wszytsko jest kwestia priorytetow. W tych pierwszych tygodniach po porodzie naprawde wiele rzeczy moze poczekac, serio musisz troche wrzucic na luz, bo jak wezmiesz na siebie za duzo to ucierpicie na tym wszyscy. Wierz mi, ze swiat sie od tego nie skonczy. Walczylas o to co teraz masz bardoz dlugo, ciesz sie tym, nie daj pierdolom tego przyslonic.
 
Urodzilam :) 20.02.2020 przez CC. Przyszłam na kontrole bo mialam wysokie cisnienie i juz zostalam. Nie udawalo sie zbic cisnienia. Nawet teraz mam wysokie i jestem na tabletkach...

Coz moge wiecej napisac. Ciezki jest połóg dla mnie psychicznie. Mam swoja firme i bardzo ciezko mi odpuscic niektore tematy, a niektorych sie po prostu nie da. Wiec jak sie nie wyspie albo bobas dokazuje to mam podwojny stres.

Kurcia, gratulacje!!! Super, że Kurczaczek jest już z wami! Dużo zdrówka dla synka i ty też, wracaj do sił! ❣️
Jak już Ci @nieagatka pisała wrzuć na luz teraz, nie ma niczego ważniejszego teraz od twojego pisklaczka. Świat cały czas gna do przodu, ale teraz Jeremi jest całym twoim światem. Ja nie miałam cc, tylko sn z nacieciem i szczerze mówiąc to praktycznie pierwsze dwa tygodnie połogu spędziłam w łóżku, wychodziłam tylko na spacery z małą, a tak to spałam z nią, karmilam, śpiewałam, nie mogłam oderwać wzroku, że już jest z nami. Mąż ogarnął lepiej lub gorzej (raczej gorzej, ale jemu mówiłam co innego 😂). Te pierwsze chwilę są ważne dla was i co najważniejsze nigdy nie wrócą. Ciesz się tym 💕
 
Na imie ma Jeremi:) 55cm i 3.5kg.

Staram sie nie byc surowa ale wiesz jak to jest, swiat nie czeka. Ludzie ruszają dalej, wracają do zajec. Maz wraca do pracy a pracowaliśmy razem. Byliśmy druzyna 24h na dobę i zawsze razem. Czy w pracy czy w domu. A teraz ja zostanę... i bede za nim cholernie tesknic. A jednocześnie stresowac sie firma i wychowywac dziecko.
Gratulacje kochana:)
 
Na imie ma Jeremi:) 55cm i 3.5kg.

Staram sie nie byc surowa ale wiesz jak to jest, swiat nie czeka. Ludzie ruszają dalej, wracają do zajec. Maz wraca do pracy a pracowaliśmy razem. Byliśmy druzyna 24h na dobę i zawsze razem. Czy w pracy czy w domu. A teraz ja zostanę... i bede za nim cholernie tesknic. A jednocześnie stresowac sie firma i wychowywac dziecko.
Gratulacje dużo zdrówka dla was.
Wiesz ja po powrocie że szpitala jakoś też denerwowałem się bo były momenty że nie miałam jak zrobić obiadu.Cala ciążę byłam dobrze zorganizowana mąż wracał z pracy zawsze obiad i wszystko zrobione A tu nagle taka zmiana.Oczywiscie to ja mialam z tym problem nie on.Teraz już wiem że robiąc coś na siłę i szybko tylko szkodzilam sobie i pewnie nie tylko..A trzeba było wyluzowac
 
Na usg wygląda ok . Trzeba zrobić enzymy trzustkowe . Mój atak ( miałam 3 ) trwa ok godziny ból rzucający na podłogę i palpitacjie serca ....
Zapalenie trzustki wymaga 3-4 dniowej głodówki - szpitala Zobacz załącznik 1085693 inaczej z łagodnej postaci z czasem przejdzie w przewlekłą A tego już nie wyleczysz.....
2 lata czekasz na zabieg? [emoji849]
Nie...2 lata chodziłam z tym cyklicznym bolem az w końcu postanowiłam sama sie zdiagnozowac. Na zabieg w PL czeka sie ok pol roku
 
Mnie 4 miesiące po porodzie.Gdy pogotowie mnie brało słyszałam jak mówili między sobą że niedawno rodziłam i często się to zdarza że pewnie kolka.W szpitalu była masakra ból nie do opisania A oni trzymali mnie 8 godzin zanim ktoś mnie zbadal.Nigdy nie zapomnę sobie tych snujacych pielegniarzy po korytarzu zabijajach czas i kompletnie nie zajmujących się chorymi ktorzy czekali na pomoc.Drugi atak 2 dni po jak sama z synkiem pojechałam samochodem do kościoła 1 listopada.To było straszne
Mnie raz złapało na spacerze z dziećmi...oj ledwo doszlam do apteki po leki
 
reklama
Na imie ma Jeremi:) 55cm i 3.5kg.

Staram sie nie byc surowa ale wiesz jak to jest, swiat nie czeka. Ludzie ruszają dalej, wracają do zajec. Maz wraca do pracy a pracowaliśmy razem. Byliśmy druzyna 24h na dobę i zawsze razem. Czy w pracy czy w domu. A teraz ja zostanę... i bede za nim cholernie tesknic. A jednocześnie stresowac sie firma i wychowywac dziecko.
Gratulacje .
 
Do góry