reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochana, a co w przypadku jak dziecko się w gondoli nie mieści? Mój ma skończone 3 miesiące i boję się, że za dwa będzie mus zmienić na spacerówkę. Nie wiedziałam, że spacerówka, która rozkłada się do pozycji leżącej jest zła dla dziecka. [emoji87] Szkoda, że nie pamiętasz jakie były argumenty przeciw [emoji3525]

Większość spacerówek nie rozkłada się zupełnie na płasko, tam przy łączeniu robi się kąt i dla dzieci nie siedzących to nie jest wygodne i szkodzi na plecki, szczególnie jak są problemy z napięciem mięśniowym. My mieliśmy plan, żeby na urlop wziąć spacerówkę jak Maja miała 5 miesięcy i fizjoterapeutka nam to odradziła.
Jak już nie ma wyboru, bo dziecko się nie mieści to wtedy w spacerówce ale trzeba stosować podobne zasady jak przy foteliku - max 2h za jednym zamachem i potem przerwa (też wytyczne od fizjo). My wytrzymaliśmy w gondoli do 7 miesiąca, a teraz i tak jest hejt na spacerówkę, bo jak już umie raczkowac i wstawać to po co siedzieć 😂
 
reklama
Kochana, a co w przypadku jak dziecko się w gondoli nie mieści? Mój ma skończone 3 miesiące i boję się, że za dwa będzie mus zmienić na spacerówkę. Nie wiedziałam, że spacerówka, która rozkłada się do pozycji leżącej jest zła dla dziecka. [emoji87] Szkoda, że nie pamiętasz jakie były argumenty przeciw [emoji3525]
Moja jak miala skonczone 5 miesiecy przesiadla sie na spacerowke i bylo ok. Bebetto rozkldal sie calkowicie na plasko, nie mialam zadnych problemow wiec Ty tez mozesz sprobowac, a jak sie nie sprawdzi i wrocic do gondoli.
Jako ciekawostka powiem Wam, ze hiszanskie wozki maja malenkie gondole, max 3 miesiace dziecko jezdzi i potem spacerowka. Nie mowie, ze to dobre, ale jednak tak tu funkcjonuja.
 
A dlugo go uzywalas tego elektrycznego? Bo wlasnie ja tez mialam problem z laktacja wiec teraz tez sie nastawiam, ze tak moze byc.
Używałam elektrycznego prawie 4 miesiące potem już nawet elektryczny mało pomagał bo mała wg z cyca nie chciała ciągnąć więc ta laktacją była jaka była. Odpuściłam
 
Mogę dac synowi miodu ?ma 20 miesiecy
Moj dostawał miód jak skończył rok a może nawet wcześniej jak pił to co starszy czyli domowa lemoniadę, woda miód cytryna, obaj ją uwielbiają. Ale miód mam od znajomej więc jestem jego pewna. Mąż też od kogoś zamówił i okazało się że więcej w nim cukru niż miodu.
 
reklama
@Kurcia Gratuluję Mamusia!!!!:)
Ciesz się dzidzią, bo ten czas się już nie wróci, a baarrrrdzo szybko mija. Mężem się jeszcze nacieszysz:).
Zdrówka dla Was wszystkich.
 
Do góry